Dodaj do ulubionych

Ja pamiętam jak mnie mój dziadek mówił prawdę

20.05.21, 18:34
o Katyniu!!!
Czy za katola Czarnka ja będę musiał oppowiadać swoim wnukom prawdę o katastrofie smoleńskiej, Qrwizji, czy tzw IV RP bezpeawia i łamania konstyucji?
Obserwuj wątek
      • taniarada Re: Ja pamiętam jak mnie mój dziadek mówił prawdę 20.05.21, 18:58
        snajper55 napisał:

> mientkiszon napisał:
        >
        > > o Katyniu!!!
        > > Czy za katola Czarnka ja będę musiał oppowiadać swoim wnukom prawdę o kat
        > astrof
        > > ie smoleńskiej, Qrwizji, czy tzw IV RP bezpeawia i łamania konstyucji?
        >
        > Jeszcze dożyjesz tego, że w szkołach będą uczyć, że w Katyniu to Niemcy mordowa
        > li. :D
        >
        > S.
        Przyjedź do Częstochowy na Jasną Górę.Przy okazji pokażę Ci moją parafię i kościół .Cały ołtarz jest o Katyniu .Zapraszam.
        • snajper55 Re: Ja pamiętam jak mnie mój dziadek mówił prawdę 20.05.21, 20:03
          taniarada napisał:

> snajper55 napisał:
          >
          > > mientkiszon napisał:
          > >
          > > > o Katyniu!!!
          > > > Czy za katola Czarnka ja będę musiał oppowiadać swoim wnukom prawdę
          > o kat
          > > astrof
          > > > ie smoleńskiej, Qrwizji, czy tzw IV RP bezpeawia i łamania konstyuc
          > ji?
          > >
          > > Jeszcze dożyjesz tego, że w szkołach będą uczyć, że w Katyniu to Niemcy m
          > ordowa
          > > li. :D
          > >
          > > S.
          > Przyjedź do Częstochowy na Jasną Górę.Przy okazji pokażę Ci moją parafię i kośc
          > iół .Cały ołtarz jest o Katyniu .Zapraszam.

Tak jest, póki Kaczyński udaje antyrosyjskość. Orban już nie udaje, że Putin to jego przyjaciel. Kaczyński też przestanie. A wtedy wersja o Katyniu się zmieni. Ta na ołtarzach też.

S.
      • mienkiszon Wiem 20.05.21, 19:03
        snajper55 napisał:

> mientkiszon napisał:
        >
        > > o Katyniu!!!
        > > Czy za katola Czarnka ja będę musiał oppowiadać swoim wnukom prawdę o kat
        > astrof
        > > ie smoleńskiej, Qrwizji, czy tzw IV RP bezpeawia i łamania konstyucji?
        >
        > Jeszcze dożyjesz tego, że w szkołach będą uczyć, że w Katyniu to Niemcy mordowa
        > li. :D
        >
        > S.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka