Dodaj do ulubionych

#ZrobimyToLepiej.

23.05.21, 09:23
Druga konwencja programowa Lewicy

- czekam z niecierpliwością.
Obserwuj wątek
    • czandra3 Re: #ZrobimyToLepiej. 23.05.21, 10:42
      Bardzo, ale to bardzo, mnie się spodobało to: Lewica pochyli się nad kluczowymi obszarami funkcjonowania państwa, które najbardziej wpływają na codzienne życie nas wszystkich. od wejścia w nieformalną koalicję z pisem lewica tkwi w tym pochyleniu, ale, nie żebym był ciekaw, po prostu chciałbym się dowiedzieć, co z tego pochylenia ma wynikać, i czy aby nie popadli w samozachwyt, raz pochylili się pisowi, i sądzą że...
      • ave.duce Re: #ZrobimyToLepiej. 23.05.21, 10:54
        Mnie zastanowiły także te pytania:

Jesteśmy dziś w momencie, w którym trzeba się zastanowić co dalej? Co zrobić, by przyszłość była lepsza?

Do dziś nie zastanawiały się te partie "co dalej"? I "co zrobić, by... etc."?
      • boblebowsky Re: #ZrobimyToLepiej. 23.05.21, 12:10
        czandra3 napisał:

> Bardzo, ale to bardzo, mnie się spodobało to: Lewica pochyli się nad kluczo
        > wymi obszarami funkcjonowania państwa, które najbardziej wpływają na codzienne
        > życie nas wszystkich.
        od wejścia w nieformalną koalicję z pisem lewica tkwi
        > w tym pochyleniu, ale, nie żebym był ciekaw, po prostu chciałbym się dowiedzie
        > ć, co z tego pochylenia ma wynikać, i czy aby nie popadli w samozachwyt, raz po
        > chylili się pisowi, i sądzą że...
        >

Lewica już się pochyliła, rozpinając spodnie:)
      • buldog2 Re: #ZrobimyToLepiej. 23.05.21, 13:49
        Ależ to wszystko proste, nie ma się nad czym zastanawiać: w postawie pochylonej można robić PISowi jeszcze lepiej. Złodziej PISowski leszab rekomendował do tego celu ochronniki - lepiej i wygodniej, dwa w jednym.
    • taniarada Re: #ZrobimyToLepiej. 23.05.21, 11:38
      Wszyscy przyjaciele z pewnego forum się wpisali .Brakuje mi innej .To może ja wrogi przyjaciel tej rodziny. Wszystkie linki u mnie nie działają .Dziwne.Zabawne, jak PiS w chodzi w buty PO, a Lewica w w rolę PiS, sprzed wygranych wyborów.
      To bardzo przypomina program PO Rodzina na swoim, który okazał się programem mieszkanie na bankowym.
      Wzrosły ceny kredytów a dla tych którzy skorzystali wzrosną raty kredytów hipotecznych nawet o 42%.
      Tak naprawdę program ten wspomagał patodeweloperkę oraz banki.
      Dzięki temu więcej ludzi skusiło się, na duże ryzyko.
      Zyskali tylko ci co wydawali decyzje o budowie - proszę sobie sprawdzić skąd tylu polityków (wówczas samorządowych) ma tyle mieszkań. Oraz ci, co kupowali na handel a nie na zaspokojenie swoich podstawowych potrzeb bytowych.Dużo czytam .W pracy ostatnio się nie narobię.Trochę jestem uzależniony od neta Ile razy sobie mówiłem kończ .A zawsze zaczynam .Dziwne to jest.
    • boblebowsky Nie zawodzą 23.05.21, 13:41
      Są w komfortowej sytuacji, bo nigdy swoich obietnic nie będą musieli realizować więc obiecać mogą wszystko, łącznie z obniżką z cen śmieci. Wiarygodność zero.

ave.duce napisała:

> Druga konwencja programowa Lewic
      > y

>
      > - czekam z niecierpliwością.
        • boblebowsky Re: Nie zawodzą 23.05.21, 15:35
          ave.duce napisała:

> Nie słuchałam całości. Czy były jakieś konkrety, skąd kasa na całą tę świetlaną
          > przyszłość?
          >

Bądźmy poważni.... To było jedynie widowisko inżynierii i marketingu politycznego w dodatku na niskim poziomie. Sztuczność i patos był nie do zniesienia, co podkreślił dodatkowo wybór samych kobiet do prezentacji tej błazenady. Mieszkania dla młodych od państwa, 7,5 % na służbę zdrowia, darmowi stomatolodzy w szkołach, itd... Żadnej informacji skąd na to wszystko pieniądze... Pisowska prezentacja ładu, przynajmniej jasno określała, że za wszystko my zapłacimy, a tutaj nikt się takim drobiazgami jak finansowanie nikt się nie przejmował. Żenada roku:))
          • sverir Re: Nie zawodzą 24.05.21, 10:42
            "Żadnej informacji skąd na to wszystko pieniądze..."

To akurat nie jest żadna nowość - z podatków od tzw. najbogatszych. Pytanie tylko, na jakim poziomie dochodowym przebiega granica bycia najbogatszym.
      • taniarada Re: #ZrobimyToLepiej. 23.05.21, 15:30
        ave.duce napisała:

> - wystąpiły same kobiety... Przypadek? Nie sądzę.
        >
        Kobiet tu dzisiaj nie ma. Zwłaszcza z lewicy.Bawią się w swoich rodzinach.Tu raczej smutni i samotni panowie .I tacy co im koryto szykują kobiety .A oni się w tym czasie wpisują.I sorry jedna ,dzielna bojowniczka na tym forum.Aż boję się zazdrościć .

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka