Dodaj do ulubionych

Dowcip tygodnia, a dopiero się zaczął

24.05.21, 06:42
Kaczyński o Kukizie: Kiedyś, po dłuższym spotkaniu przy kolacji i po kilku lampkach, powiedział mi nawet, że ładnie śpiewam , taaa, a zwłaszcza ten kawałek o powrocie z ziemi włoskiej do Wolski, a Pawełek zaiste jest w stanie wejść w wicewersa ust, by tylko dostać się do sejmu, i proszę nie kłam gnomie, po kilku gąsiorach wina, to jest bliższe prawdzie.

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,27117257,kaczynski-o-kukizie-bardzo-go-polubilem-po-kilku-lampkach.html#do_w=46&do_v=142&do_st=RS&do_sid=288&do_a=288&s=BoxNewsImg4
Obserwuj wątek
      • czandra3 Re: Ubiegłego tygodnia, chyba 24.05.21, 07:21
        Faktycznie jestem nie na bieżąco, ale wicie, rozumicie towarzyszu T. należę do wymierającego odłamu ludzkości, którzy pracują, i nie zawsze maja czas na takie fanaberie jak czytanie niusów i komentowanie ich.
        Niemniej jednak, z tego miejsca pragnę podziękować Wam za słuszne zwrócenie mi uwagi, postaram się poprawić i pisać o niusach jeszcze zanim one nastąpią.
        • taziuta Re: Ubiegłego tygodnia, chyba 25.05.21, 06:38
          czandra3 napisał:

> /.../
          > Niemniej jednak, z tego miejsca pragnę podziękować Wam za słuszne zwrócenie mi
          > uwagi, postaram się poprawić i pisać o niusach jeszcze zanim one nastąpią.

Widzę duże doświadczenie w posługiwaniu się naszą mową. Może i dysydent z Ciebie, ale nasz z kościami.
          • czandra3 Re: Ubiegłego tygodnia, chyba 25.05.21, 07:00
            taziuta napisał:
            > .
            >
            > Widzę duże doświadczenie w posługiwaniu się naszą mową. Może i dysydent z Ciebi
            > e, ale nasz z kościami.
            A dziękuję, muszę przyznać towarzyszu T. iż liznąłem plugawego języka z książek, o Waszych dokonaniach, ino strasznie mało stron mają te książki.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka