Dodaj do ulubionych

Potępienie dyktatur

24.05.21, 07:46
W Poranku TOK FM Pani Dominiki Wielowieyskiej potępienie porwania polskiego samolotu z białoruskimi opozycjonistami.

Ciepły człowiek PISu wstał z kolan.
Łukaszenka to dla prezesa PIS wzór do naśladowania:

Precz z Unią!

"Przyjrzyjcie się mi, bo patrzycie na Łukaszenkę" - mówi Jarosław Kaczyński.

"Ludzie powinni się bać" - prezes PIS już w kampanii '2007.

My to wiemy.
Opozycjoniści z Rosji i Białorusi już omijają Polskę.
Obserwuj wątek
      • buldog2 Re: Potępienie dyktatur 24.05.21, 08:00
        W związku z Ostrołęką Schreiber ubolewa. Pieniądze na Ostrołękę lepiej było wydać na dwie wieże i łapówki Kaczyńskiego.
        Starczyłoby i na +50 milionów, nie tysięcy, jakieś odszkodowania i przebudowę Polski wokół Martusi.
        • taniarada Za dużo tematów rozwijasz jak na jeden wątek 24.05.21, 20:15
          buldog2 napisał:

> W związku z Ostrołęką Schreiber ubolewa. Pieniądze na Ostrołękę lepiej było wyd
          > ać na dwie wieże i łapówki Kaczyńskiego.
          > Starczyłoby i na +50 milionów, nie tysięcy, jakieś odszkodowania i przebudowę P
          > olski wokół Martusi.
          Baćka i Putin to dwóch ZBiRów , których łączą silne więzy - maja podobne charaktery, zrobią bezwzględnie wszystko by być u władzy, ba posługują się w tym celu tymi samymi metodami. Zatem o jakiej demokracji i współpracy z tymi ZBiRami można byłoby z nimi rozmawiać ?.
          Polska i EU oczywista nic nie zrobią poza oświadczeniami, protestami i postulatami , podobnie sprawa wygląda z dziadkiem znad Potomaku i jego lewą ręką Kamela Harris ( zagorzałą lewaczką ) .Nikt mu nic nie zrobi bo Putin nad nim czuwa.
      • ktos_z_kosmosu Re: Potępienie dyktatur 24.05.21, 17:02
        pies.na.czarnych napisała:

> Samolotu na polskich numerach rejestracyjnych.

Z chronionym przez polskie służby specjalne osobnikiem na pokładzie
        www.o2.pl/informacje/bialoruski-dziennikarz-byl-pod-opieka-polskich-sluzb-nowe-ustalenia-po-akcji-w-minsku-6643131008248608a

• snajper55 Kalizm? 24.05.21, 16:50
      buldog2 napisał:

> W Poranku TOK FM Pani Dominiki Wielowieyskiej potępienie porwania polskiego sam
      > olotu z białoruskimi opozycjonistami.

Swoją drogą to jakoś nikt nie pamięta o samolocie zmuszonym do lądowania w Wiedniu, gdyż podejrzewano że leci nim Snowden?

"Bezprecedensowa decyzja o zmuszeniu do lądowania samolotu prezydenta Boliwii lecącego nad Europą nie przestaje wywoływać oburzenia. Francja oficjalnie przeprosiła Evo Moralesa, ale nie uspokoiło to nastrojów. Kraje Ameryki Południowej zgodnie potępiają Europejczyków."

tvn24.pl/swiat/francja-przeprasza-boliwie-za-przerwany-lot-prezydenta-ra337417-3437646

S.
      • taniarada Re: Kalizm? 24.05.21, 19:56
        snajper55 napisał:

> buldog2 napisał:
        >
        > > W Poranku TOK FM Pani Dominiki Wielowieyskiej potępienie porwania polskie
        > go sam
        > > olotu z białoruskimi opozycjonistami.
        >
        > Swoją drogą to jakoś nikt nie pamięta o samolocie zmuszonym do lądowania w Wied
        > niu, gdyż podejrzewano że leci nim Snowden?
        >
        > "Bezprecedensowa decyzja o zmuszeniu do lądowania samolotu prezydenta Boliwii l
        > ecącego nad Europą nie przestaje wywoływać oburzenia. Francja oficjalnie przepr
        > osiła Evo Moralesa, ale nie uspokoiło to nastrojów. Kraje Ameryki Południowej z
        > godnie potępiają Europejczyków."
        >
        > tvn24.pl/swiat/francja-przeprasza-boliwie-za-przerwany-lot-prezydenta-ra337417-3437646
        >
        > S.
        Było coś takiego.W 2013 roku. Nie rozumiem tego oburzenia na Łukaszenkę za sugerowany akt piractwa i bandyckie metody.1. 4 lipca 2019 komandosi brytyjscy zaatakowali nocą, na wodach międzynarodowych irański tankowiec i porwali go portuw Gibraltarze. Polski rząd nie widział w tym ewidentnym akcie piractwa morskiego problemu i nawet jednym słowem nie zaprotestował.2. 6 lipca 2017 D. Trump rozkazał zaatakować rakietami Syrię w odwecie za rzekome użycie przez rząd Syrii 4 lipca broni chemicznej w ataku na Khan Shaykun ?. Skąd - jesli nie przeprowadzono żadnego oficjalnego dochodzenia- zaledwie po dwóch dniach od ataku pan Trump był pewien, że użyto tam broni chemicznej i że zrobiła to strona syryjska do dziś nie wiadomo. To co powszechnie wiadomo, to że żadnego użycia broni chemicznej, podobnie jak w Iraku tam nie było
    • j-k Teraz beda omijac Litwe ? 24.05.21, 17:16
      buldog2 napisał:
      > My to wiemy.
      > Opozycjoniści z Rosji i Białorusi już omijają Polskę.

Teraz beda omijac i Litwe ?

- bo nie ma tak jak bezpiecznie doleciec ?
        • taniarada Re: A co z Erdoganem? Dzisiaj mi śmignęło na TVNi 24.05.21, 20:04
          taziuta napisał:

> el.commendante napisał:
          >
          > > /.../ No to jak to w końcu jest, można się z tymi Dyktatorami zadawać czy
          > nie?
          >
          > Dzisiaj się urodziłeś? Można się zadawać z 'naszymi' dyktatorami, nawet jeśli t
          > o zbrodniarze. Nie można zadawać się z tymi, którzy mają nas w d.
          Trzeba wyważenie artykułować swoje interesy. Na pewno nie możemy zachowywać się tak jak Erdogan tzn. gdy Rosjanie zaczęli mu latać pod nosem zareagował zdecydowanie i załatwił Miga, tak, ze nawet potem doszło do zbliżenia Rosji z Turcją ( na moment co prawda ) . No tak, ale my mamy inne położenie geopolityczne.
          =>
          Zatem należy kończyć budowę rury z Norwegią, postawić drugi mobilny gazoport w Gdańsku, nie oglądać się na nikogo i zacząć budowę w elektrowni jądrowych, nie reagować na zaczepki, a wówczas Niemcy z Rosją tym NS2 zostaną jak Himilsbach z angielskim - tak to widzę.
    • taniarada Re: Potępienie dyktatur 24.05.21, 20:00
      Opozycja wraz z ludnością Białorusi miała już dyktatora na widelcu.Latał z kałachem wraz synem.Trzeba był gada dobić nie zrobili tego .Reakcje polityków UE bedą równie stanowcze jak reakcja Rosenberga ze starej anegdoty:

Panie Cukerman, ja pana ostrzegam!
      Nic nie mówiłem, chociaż od 15 lat pan podkradasz pieniędze z kasy.
      Nic nie mówiłem, chociaż o firmowych sekretach od 10 lat opowiadasz pan naszej konkurencji Goldbergowi.
      Nic nie mówiłem, chociaż od 5 lat pan sypiasz z moją żoną.
      Ale teraz, panie Cukerman, pan zrobiłeś dziecko mojej córce Róży. Panie Cukerman, ja pana ostrzegam, ja mogę stracić cierpliwość.
    • m.c.hrabia Re: Potępienie dyktatur 24.05.21, 20:28
      potępianie Łukaszenki podczas lizania rowa Erdoganowi :))

tvn24.pl/swiat/bialorus-przymusowe-ladowanie-samolotu-ryanair-w-minsku-prezydent-andrzej-duda-licze-na-reakcje-unii-europejskiej-5102962
    • haen2010 Re: Potępienie dyktatur 25.05.21, 06:27
      Polska żadnych sankcji nie zastosuje. Zastosuje Unia. Ja pamiętam wielokrotne sympatyczne wypowiedzi pisowskich mafiosów o tym żałosnym "prezydencie". Lubią i podziwiają jego metody rozwiązywania wewnętrznych konfliktów politycznych.
      U nas naprawdę niewielu zdaje sobie sprawę, że tylko dzięki Unii nie jesteśmy jeszcze w białoruskiej "demokracji".

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka