Dodaj do ulubionych

Ewenement na skalę światową

27.05.21, 06:57
"Rząd", który ma większość nie może rządzić ponieważ, bo, iż, opozycja mu nie pozwala, tak w każdym razie bełkotał Zerro: Liderzy sejmowej opozycji podżegali to zablokowania przeprowadzenia wyborów. To oni odpowiadają za dalszy ciąg wydarzeń, który nastąpił , nooo, odpowiadają również za maseczki które nie nadają się do wytarcia .... , za respiratory, za elektrownie w Ostrołęce, za Nasz Prom Narodowy, za sto tysięcy mieszkań, za milion samochodów elektrycznych, za obwodnice z mostami, które miały powstać na sto dni nierządów, jak ja współczuję temu nierządowi, a zwłaszcza Matouszowi, co chłop musi się nagimnastykować by nosem nie naruszać granic naszych powietrznych.
Konkludując, ten nierząd jest jak najbardziej w porządku, to wszystko wina opozycji, za wyjątkiem Lewicy, bo ci na pewno nie sypią piachu w koła.

natemat.pl/355703,kuriozalne-tlumaczenia-ziobry-ws-wyborow-kopertowych-to-wina-opozycji
Obserwuj wątek
    • taziuta Re: Ewenement na skalę światową 27.05.21, 07:09
      czandra3 napisał:

> /.../ to wszystko wina opozycji, za wyjątkiem Lewicy, bo ci na pewno nie sypią piachu w koła.

To prawda, bo Lewica z PSL i Konfą są konstruktywną opozycją. Jeno PO wybrało drogę totalnej negacji. Smutek.
      • czandra3 Re: Ewenement na skalę światową 27.05.21, 07:15
        Konstruktywna powiadacie wyznawco Pol - Pota, konstruktywne na wskroś, było zablokowanie "rozmów" samorządów z nierządem, tak? Dobrze myślę?
        Z przeinaczaniem historii, to jesteście za pan brat, c`nie?
        Nie tak dawno któryś z czerwonych Khmerów zarzekał się że PO, czy KO, nawet nie wiem kto, idzie w ręka w rękę z pisem, weźcie uzgodnijcie jakiś schemat i tego się trzymajcie.
        • taziuta Re: Ewenement na skalę światową 27.05.21, 07:41
          aniechto.only napisała:

> taziuta napisał:
          > > Jeno PO wybrało drogę totalnej negacji. Smutek.
          >
          > Smutek, że Lewica wybrała drogę totalnej opozycji do opozycji.

Coś Ci się kićka. Lewica, PSL i Konfederacja poparły ustawę, tylko PO była przeciw.
          Czyli to PO wybrała drogę totalnej opozycji do opozycji.
                • inocom Piszesz z windy? :)) 28.05.21, 00:40
                  sverir napisał:

> " Tę, za którą hejtują tu lewicę."
                  >
                  > Hejtują za zgodę na ratyfikację, ale w tym przypadku KO wstrzymała się od głosu
                  > , a Konfederacja w całości była przeciw. To o którą ustawę chodzi?

forum.gazeta.pl/forum/w,28,171806790,171806790,Oglaszam_20_minut_przerwy.html
                  POKOmony, jak to POKOmony.

Winda ich przerasta.
                • taziuta Re: Ewenement na skalę światową 28.05.21, 00:47
                  sverir napisał:

> " Tę, za którą hejtują tu lewicę."
                  >
                  > Hejtują za zgodę na ratyfikację, ale w tym przypadku KO wstrzymała się od głosu, a Konfederacja w całości
                  > była przeciw. To o którą ustawę chodzi?

O tę właśnie.
                  • sverir Re: Ewenement na skalę światową 28.05.21, 09:03
                    " O tę właśnie. "

Ustawa, w sprawie której KO wstrzymała się od głosu, a Konfederacja była przeciw to ta sama ustawa, przy której KO była przeciw, a Konfederacja była za?:) Oj, taziu, chyba za mocno udzieliła Ci się propaganda.
                    • taziuta Re: Ewenement na skalę światową 28.05.21, 09:29
                      sverir napisał:

> " O tę właśnie. "
                      >
                      > Ustawa, w sprawie której KO wstrzymała się od głosu, a Konfederacja była przeci
                      > w to ta sama ustawa, przy której KO była przeciw, a Konfederacja była za?:) Oj, taziu, chyba za mocno
                      > udzieliła Ci się propaganda.

Propaganda to się udziela niebieskawym, nie mi.
                      Ja jestem zwykłym przeżuwaczem codziennej papki informacyjnej. Teraz tylko z portali, bo tv przez internet
                      jest za droga. I nie wszystko do mnie dociera. Jeśli coś przekręciłem, to trudno, jakoś to sobie wybaczę. :)
                      • aniechto.only Re: Ewenement na skalę światową 30.05.21, 09:37
                        taziuta napisał:

>
                        > Ja jestem zwykłym przeżuwaczem codziennej papki informacyjnej. Teraz tylko z po
                        > rtali, bo tv przez internet

Jak każdy tutaj. Tylko że jedni wybierają starannie a inni łykają papkę jak popadnie i potem kiczka im się ustawa z ratyfikacją i sprzeciw z wstrzymaniem się od głosu :)
      • pies.na.czarnych Re: Ewenement na skalę światową 27.05.21, 12:17
        Kulawy jednym strzałem ustrzelił dwa zające. Jeszcze bardziej skłócił opozycje i wyjebali lewice na out.
        wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,27132353,sondaz-lewica-traci-najwiecej-pis-i-koalicjanci-ciagle-na.html#do_w=46&do_v=142&do_st=RS&do_sid=288&do_a=288&s=BoxNewsImg1
        • taziuta Re: szajba ci hloopcze, co do PiSich odbija ? 27.05.21, 07:44
          aniechto.only napisała:

> Wcześniejsze wybory moim zdaniem są bardzo prawdopodobne. Cały pomysł nowego ładu i tej kampanii wokół
          > nowego ładu świadczy o tym, że taki chyba jest plan - stwierdził Aleksander Kwaśniewski w rozmowie w TVN24.

Kwach był ok. dopóki nie wysłał naszych na Busha awanturę w Iraku, a potem nie pozwolił CIA torturować jeńców w Polsce. Przestał być dla mnie autorytetem, czemuś.
    • sverir Re: Ewenement na skalę światową 27.05.21, 08:25
      To nie jest ewenement na skalę światową. W każdym reżimie autorytarnym czy totalitarnym jeśli coś rządowi nie wychodzi, to z winy przeciwników. To jest tania propaganda dla ludzi, których taki rząd ma za głupków. Co w przypadku sympatyków PiS nie jest całkowicie pozbawione podstaw.
        • sverir Re: Ewenement na skalę światową 28.05.21, 00:28
          "Ale sejm jest ich, prezydent, o ile można z niego tak zażartować, jest ich, więc gdzie tu wina opozycji,"

Oczywiście, że w tym przypadku nie ma winy opozycji. To, że doszło do takiej sytuacji w związki z wyborami to wyłączna odpowiedzialność ekipy rządzącej. Ja to wiem, Ty to wiesz, zdaje sobie z tego sprawę nawet opozycja racjonalna, ale nie wyborcy i sympatycy PiS.
          • inocom Ogłaszam 20 minut przerwy 28.05.21, 00:35
            sverir napisał:

> "Ale sejm jest ich, prezydent, o ile można z niego tak zażartować, jest ich, wi
            > ęc gdzie tu wina opozycji,"
            >
            > Oczywiście, że w tym przypadku nie ma winy opozycji. To, że doszło do takiej sy
            > tuacji w związki z wyborami to wyłączna odpowiedzialność ekipy rządzącej. Ja to
            > wiem, Ty to wiesz, zdaje sobie z tego sprawę nawet opozycja racjonalna, ale ni
            > e wyborcy i sympatycy PiS.

forum.gazeta.pl/forum/w,28,171806790,171806790,Oglaszam_20_minut_przerwy.html
      • inocom Prorokiem to ty nie będziesz na kaju :) 27.05.21, 15:43
        sverir napisał:

> To nie jest ewenement na skalę światową. W każdym reżimie autorytarnym czy tota
        > litarnym jeśli coś rządowi nie wychodzi, to z winy przeciwników. To jest tania
        > propaganda dla ludzi, których taki rząd ma za głupków.

www.tuwroclaw.com/wiadomosci,wroclaw-rezygnuje-z-zakupu-nowych-tramwajow-prezes-mpk-wskazuje-winnych,wia5-3266-60125.html
        Sutryk o swoich wyborcach mówi zresztą otwarcie per "głupki i matoły".

Krzysztof Balawejder w swoim wpisie przekonuje wrocławian, że nie może podpisać dokumentacji przetargowej na zakup tego typu pojazdów. Jako winnych tej decyzji wskazuje radnych miejskich Nowoczesnej oraz Prawa i Sprawiedliwości.

To właśnie politycy tych opcji, wspólnie z klubem Współczesny Wrocław, na ostatniej sesji zdecydowali, że cena biletu jednorazowego od 1 lipca ma wrócić do stawki 3,40 zł (obecnie 4,60 zł). Obniżce ulegną też ceny biletów czasowych w tym 15-minutowego z 3,20 zł do 2,40 zł. Przeciwko obniżeniu cen, o które wrocławianie apelowali od dawna, oponowali jedynie członkowie klubu Forum Jacka Sutryka.
              • inocom Re: Prorokiem to ty nie będziesz na kaju :) 27.05.21, 18:26
                pies.na.czarnych napisała:

> Dopiąłeś swego😂

Opozycja: „To tani populizm”

Opozycja, która przegłosowała obniżkę, przekonuje, że takie twierdzenia są nieuzasadnione, bo obniżka cen biletów ma na celu zachęcenie większej liczby pasażerów do korzystania z komunikacji miejskiej, co ma skutkować większą liczbą sprzedanych biletów.

Michał Kurczewski z PiS odpowiada krótko: – To tani populizm, manipulacja, nastawianie wrocławian przeciwko radnym opozycji i szantaż emocjonalny wrocławian.

– Prezes informuje o potencjalnym ubytku w kasie spółki o wysokości 15 mln zł na skutek obniżki cen biletów. Jednocześnie nie przedstawia na poparcie swojej tezy żadnych wyliczeń i analiz ekonomicznych – mówi z kolei Piotr Uhle, przewodniczący klubu Nowoczesna. – Nie słyszeliśmy, by w podobny sposób rozliczał osoby odpowiedzialne za przygotowanie wyliczeń, które naraziły w pierwszych 4 miesiącach 2021 roku miasto na dziurę budżetową w wysokości ponad 20 mln zł – a z taką mamy do czynienia w porównaniu z założeniami wpływów ze sprzedaży biletów na komunikację zbiorową w budżecie na rok 2021 – dodaje.

Radny Nowoczesnej zauważa też, że prezes spółki, rezygnując z przetargu na zakup 30 wozów z załączonego zdjęcia, tłumaczy że inwestycja jest niemożliwa przez stratę 15 mln zł, czyli kwoty, jaką trzeba zapłacić za 2 tramwaje ze zdjęcia.

– Manipulowanie danymi przez najwyższych urzędników w naszym mieście staje się normą. To szczególnie niebezpieczne, bo wkrótce mieszkańcy w ogóle nie będą w stanie sprawdzić, co jest prawdą, co kłamstwem, a co manipulacją – kończy Uhle.

Za .Nowoczesną nie przepadam, ale w przypadku sutryczenia mają rację.

www.tuwroclaw.com/wiadomosci,wroclaw-rezygnuje-z-zakupu-nowych-tramwajow-prezes-mpk-wskazuje-winnych,wia5-3266-60125.html
    • haen2010 Re: Ewenement na skalę światową 28.05.21, 10:33
      Śmieszne i bezczelne że aż żałosne. Najgorsze jest jednak to, że co trzeci wyborca i chyba co piąty mieszkaniec krainy nad Wisłą jemu wierzy.
      Psu na budę zdała się ciężka robota komuny żeby nauka pisania i czytania trafiła pod strzechy. Myślenie było poza zasięgiem.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka