Dodaj do ulubionych

Tusk trzęsie policją!

29.05.21, 11:19
Wczoraj spotkałem znajomego typowego pisowca. Stwierdził że ten Tusk jest okropny. Oglądał w ,,Państwo w państwie" i tam było że przyjaciel Tuska jechał na motorze i zderzył się ze skręcającym autem, tak jak jego synowa(wcześniej powiedziałem że skręca w lewo a nie wrzuca kierunkowskazu) i wypadek gotowy. I kto dostał mandat? Oczywiście kierowca auta, ojciec trójki dzieci . Dlatego że t amten miał znajomości .Ja na to może tak samo nie wrzucił kierunkowskazu jak jego synowa? Stwierdził że gdyby mnie nie znał to po takich słowach już bym leżał w rowie.
Później jeszcze inne wątpliwe sprawy były. Ja mówię to spytajmy się wujka Googla jak jest naprawdę. On na to : Ja mogę spytać się c..ja i adekwatny gest
Obserwuj wątek
    • stasi1 Re: Tusk trzęsie policją! 29.05.21, 12:29
      panstwowpanstwie.polsatnews.pl/odcinek/ofiary-sprawcami_1711997/

Pewnie mu o to chodziło. Tylko że tutaj nic n ie ma że to wina Tuska. Swoją drogą to trochę śmieszne że człowiek dobrze zjeżdża z drogi inny na niego najeżdża i ten co prawidłowo zjeżdżał zostaje ukarany. Bo przecież mógł przewidzieć że zostanie najechany przez gościa co przekracza prędkość
      ,,W tej sprawie obydwaj kierowcy dopuścili się błędów które skutkowały tym ze doszło do wypadku. Każdy z nich przyczynił się do wypadku, jednak obrażenia odniósł tylko motocyklista, w związku z czym zarzuty można było postawić tylko kierowcy samochodu osobowego. – tłumaczy Grażyna Wawryniuk z Prokuratury Okręgowej w Gdańsku."
      Gdyby motocyklista nie odniósł obrażeń tylko kierujący autem to wtedy by ukarali motocyklistę?
      ,,Nieprawidłowe zachowanie kierowcy motocykla nie zwalnia z obowiązku zachowania należytej ostrożności przez drugiego kierowcę- tłumaczy Tomasz Adamski z Sądu Okręgowego w Gdańsku

Dawid Baranowski został skazany na 2000 złotych grzywny. Taki wyrok otwiera również drogę kierowcy motocykla do roszczeń odszkodowawczych.
      Ciekawe jaką karę dostał ten motocyklista? Bo kierowca auta tylko nie zachował dużej ostrożności. Motocyklista popełnił więcej wykroczeń: Nie zachował zwykłej ostrożności, przekraczał dozwoloną prędkość, linię ciągłą i najechał na prawidłowo jadące auto
        • stasi1 Re: Tusk trzęsie policją! 29.05.21, 14:16
          Akurat nie piszą o tym.
          ,,W tym miejscu był wyznaczony zjazd, kierowca jechał z dozwoloną prędkością, włączył kierunkowskaz i po upewnieniu się, że ma wolną drogę rozpoczął manewr skrętu.
          Chciałem skręcić na myjnie. Wrzuciłem kierunkowskaz, spojrzałem w lusterko, zwolniłem niemal do zera, znów spojrzałem w lusterko. Po chwili poczułem uderzenie"
          Prawdopodobnie dosłał od tyłu. Z przodu jakby było to pewnie by powiedział że z daleka widział motocykliste
          • pies.na.czarnych Re: Tusk trzęsie policją! 29.05.21, 14:23
            Trudno jest rozmawiać jeżeli nie wiemy jak to się stało.
            U mnie często zdarzają się wypadki rowerzysta samochód przy skręcie w prawo. Święte krowy wyprzedzają z prawej strony i bum! Takie wypadki idioci z drogówki zawsze tłumaczą martwym polem w lusterku, ale nikt nie mówi, ze z prawej nie możesz wyprzedzać:( Tak czy siak, w moim kraju święta krowa na rowerze zawsze ma rację:(

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka