Dodaj do ulubionych

Handel żywym towarem w kościele katolickim

11.06.21, 11:24
Kto słuchał bodź czytał najnowsze wiadomości na pewno już wie że Polscy biskupi z kościoła katolickiego handlują żywym towarem chodzi w tym o to że jak wysyłają księży na misję zagranicę to tamtejsi biskupi muszą im za to płacić i tak samo jest jak przenoszeni są księża z jednej diecezji do drugiej to wtedy biskupi sobie za to płacą i dlatego można nazwać to handel żywym towarem .
Obserwuj wątek
  • mamamia09 Re: Handel żywym towarem w kościele katolickim 11.06.21, 23:12
   Kleryk na export do USA to należne 250 tys.$ /sztuka , płatne p.Staśkowi

   +++++++++++++++++++


   sekwoja1611.06.2021, 13:57
   ".....polskie zakony wykupują klasztory w innych krajach i tam zasiedlają je swoimi ludźmi z Polski. Tym sposobem Watykan widzi w Polsce ostatnią szansę swojego przetrwania.

   I aby to było możliwe, trzeba było wypowiedzieć totalną wojnę… uświadamianiu seksualnemu!

   Zanik tzw. „powołań kapłańskich" w Zachodniej Europie wystąpił właśnie na skutek uświadomienia młodym mężczyznom, że brak pociągu seksualnego do dziewczynek to żadne „powołanie kapłańskie" czy „dar od Boga" ale najzwyklejszy i naturalny homoseksualizm, który należy przeżyć na swój sposób. Gwoździem do trumny „powołań" w Europie stało się więc przyznanie praw gejom do legalizacji swoich związków w jej poszczególnych krajach. W efekcie młody gej nie musi na Zachodzie już kryć się po klasztorach ze swoją homoseksualnością, tylko po prostu tworzy legalny związek gejowski z drugim facetem w majestacie prawa cywilnego.

   Stąd w Polsce, która dostarcza najwięcej materiału na „księży" i „zakonników" wprowadzenie powszechnego uświadamiania seksualnego w szkołach oraz przepędzenie „katechetów" z polskich szkół w efekcie pozbawiłoby Watykan dopływu świeżej, młodej, męskiej i polskiej krwi. Dlatego Watykan broni się przed tym i robi wszystko, aby przez swoją agenturę umieszczoną w polskim parlamencie nie dopuścić do powszechnego uświadamiania seksualnego polskiej młodzieży.'
   "Watykan przeciwko uświadamianiu seksualnemu "

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka