Dodaj do ulubionych

Wyrok na policjantów

11.06.21, 18:55
Policjanci zostawili w lesie nieprzytomnego 36-latka. Następnego dnia znaleziono go martwego. Sąd ukarał policjantów. Nie pytajcie mnie, jaki zapadł wyrok.
Obserwuj wątek
    • snajper55 Re: Wyrok na policjantów 11.06.21, 20:36
      adam.eu napisał:

> Policjanci zostawili w lesie nieprzytomnego 36-latka. Następnego dnia znalezion
      > o go martwego. Sąd ukarał policjantów. Nie pytajcie mnie, jaki zapadł wyrok.

Ty byś ich skazał na karę śmierci. Nasz fakty? No tak, po co fakty. Wystarczy że to policjanci.

"Filip S. przekonywał, że to 36-latek sam prosił o zawiezienie do lasu, bo nie chciał pokazywać się matce w takim stanie."

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,27188922,gniezno-jest-wyrok-ws-bylych-policjantow-ktorzy-zostawili.html

S.
      • pies.na.czarnych Re: Wyrok na policjantów 11.06.21, 21:47
        > Filip S. przekonywał, że to 36-latek sam prosił o zawiezienie do lasu, bo nie chciał pokazywać się matce w takim stanie. :)

Jak milicja będzie chciała mnie aresztować to też im powiem nie aresztujcie mnie bo mnie mama zatłucze.
        W normalnym kraju w takich wypadkach w zależności od twojego stanu upojenia policja zawozi cię do hotelu lub do szpitala.
    • yoma Re: Wyrok na policjantów 11.06.21, 21:19
      Eee, to jest lepsze.

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,27183227,pastor-pawel-chojecki-skazany-nazwal-kosciol-katolicki-wielka.html#do_w=77&do_v=169&do_st=RS&do_sid=310&do_a=310&e=RelRecImg6

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka