Dodaj do ulubionych

Protektor homoseksualizmu abp Jędraszewski

19.06.21, 00:25
Zastanawia mnie, dlaczego protektor homoseksualizmu w polskim Kościele katolickim, zasłużony obrońca abp Paetza, obecnie prowadzący działania wspierające gejów w diecezji krakowskiej, metropolita krakowski abp Marek Jędraszewski nakazuje, iż obowiązkiem wszystkich - jak rozumiem zwłaszcza katolików - jest dziękowanie Bogu za Jarosława i Lecha Kaczyńskich. Czyżby wzywając do modłów dziękczynnych za owe persony pośrednio potwierdził homoseksualne skłonności przynajmniej jednego z nich?
tvn24.pl/krakow/krakow-politycy-pis-na-wawelu-jaroslaw-kaczynski-przy-grobie-prezydenta-lecha-kaczynskiego-abp-jedraszewski-o-dziekowaniu-bogu-za-kaczynskich-5125121-
Swoją drogą nie rozumiem, dlaczego protektor homoseksualizmu w polskim Kościele katolickim, a obecnie w diecezji krakowskiej, abp Marek Jędraszewski jest tak zawzięcie nienawidzony przez postępową część antykościelnych grup, dbającą o interesy tzw. osób LGBTQ. Czy LGBTQ w Kościele katolickim jest dla nich gorsze niż LGBTQ poza nim? Czy nie jest to dyskryminacja ze względu na kolor sukienki?
-
To ogromnie nielogiczne, wykluczające i niesprawiedliwe wobec LGBTQ w sutannach i habitach, które powinno mieć nieograniczoną swobodę w ekspresji swoich uczuć - oczywiście poza zawieraniem małżeństw jednopłciowych, bo ślubowało celibat.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka