Dodaj do ulubionych

Borys Budka vs Donald Tusk.

20.06.21, 13:50
Sporo się zastanawiam nad tym wątkiem. Wiadomo wszystkim, że BB od początku sprawiał wrażenie takie gomułkowskie. Dla tych, co pamiętają. Że tzw. aureola szefa, przywódcy nie błyśnie. Że to będzie takie klepisko mundrości bez zastosowania w polityce.

Sorry, ale tyle na dzisiaj.
Obserwuj wątek
  • haen2010 Re: Borys Budka vs Donald Tusk. 21.06.21, 08:15
   Kontynuacja. Od zawsze uważałem, że Tusk jest głównym macherem polityki, która sprawiła, że siedzimy po czubek głowy w pisowskim szambie. Oddech przez rurkę.

   Słabo znał się na gospodarce, powierzył ją ekonomistom prosto od teorii Marksa z Engelsem. Dziki kapitalizm podparty sztucznym bezrobociem, deflacja i tani robol miał być symbolem postępu. Dla nielicznych, ale masy niezbyt zadowolonych. Nie docenił aspiracji ludzi, którzy mieli dość dorabiania się przez całe pokolenie ciężką pracą. Spowodował masową emigrację zarobkową. Cdn.
   • peace2u Re: Borys Budka vs Donald Tusk. 21.06.21, 15:50
    Jan Anthony Vincent-Rostowski zaslynal tym ze wszedl do rzadu nie majac nawet numeru Pesela. To byl hold lenny wobec Londynu ws finansow. Bardzo mocno klocil sie z szefem NBP o kwestie wspolpracy z Miedzynarodowym Funduszem Walutowym. Pod koniec marca 2010 poklocili sie nawet w obecnosci szefa tej organizacji.
    10 kwietnia szef NBP zginal a pelniacy obowiazki prezydenta Bronislaw Komorowski mianowal swoja pierwsza decyzja Marka Belke na szefa NBP. Nowy szef nawiazal od razu wspolprace z MFW.
    Bardzo ciekawy watek wskazujacy na mozliwe dzialanie banksterow 10 IV 2010 tak jak z Kennedym.
  • haen2010 Re: Borys Budka vs Donald Tusk. 21.06.21, 12:45
   Szatkowanie dwóch główek młodej kapusty jest dość upierdliwe, jak yoma i hrabia.

   Tusk ma też dużego asa w rękawie. To polityka proeuropejska, Trójkąt Weimarski, sztama z Niemcami i dobre relacje z możnymi tej planety. Zdaje się, pomimo sześciu lat wciskania kitu przez naszych nazioli tylko co piąty zidiociał. Pisowscy debile zrobili sobie wrogów blisko i bez przyjaciół daleko.
  • haen2010 Re: Borys Budka vs Donald Tusk. 22.06.21, 08:12
   Kontynuacja.
   Palikot miał rację mówiąc, że Tuska napędza prześladowanie jego rodziny. Wybijanie okien synowi przez pisowskich kiboli, ciąganie chłopaka po komisjach. Na pewno wstrząs po brutalnym morderstwie Prezydenta Gdańska z motywacją wykrzyczaną urbi et orbi przez pisowskiego bandziora. Nawiasem - Adamowicz był to katolik do szpiku kości.

   Na pewno uporządkuje sprawy na opozycji, bo BB jest przez nich bardzo lekce ważony. Dogada się z Hołownią, bo mają wspólny plan polityczny. Zadba o krach biedroniowej Nowej Lewicy. Wewnątrz partii tandem TT przebuduje platfusiarnię na nowe czasy. Nie sądzę by chciał się dogadać z takim notorycznym łajdusem jak Gowin, nawet przy jego sojuszu z PSL Kosiniaka.

   Klechy polskie już tak zdurniały od luksusu życia i rozpusty na full, że nie ma tam po co szukać nawet neutralności. Ambony życzą sobie modłów za pomyślność i długie życie dobroczyńcy Kaczusia.

   Cdn.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka