Dodaj do ulubionych

sami sobie zgotują los?

26.06.21, 15:53
Coś dziwnego sie dzieje w ostatnich niezależnych mediach.
TVN24 coraz większym magazynem reklamowym,Fakty coraz bardziej infantylne i bez faktów,Agora szykuje zmiany organizacyjne i wkrótce nie będzie co czytać.Idziemy ku lepszemu.Rację chyba miał Lenin opowiadając o kapitalistach,że z chciwości sprzedadzą komunistom sznurek na którym zostaną powieszeni.
Idziemy coraz szybciej ku lepszemu.
Obserwuj wątek
  • boblebowsky Re: sami sobie zgotują los? 26.06.21, 16:38
   99venus napisał:

   > Coś dziwnego sie dzieje w ostatnich niezależnych mediach.
   > TVN24 coraz większym magazynem reklamowym,Fakty coraz bardziej infantylne i be
   > z faktów,Agora szykuje zmiany organizacyjne i wkrótce nie będzie co czytać.Idzi
   > emy ku lepszemu.Rację chyba miał Lenin opowiadając o kapitalistach,że z chciwoś
   > ci sprzedadzą komunistom sznurek na którym zostaną powieszeni.
   > Idziemy coraz szybciej ku lepszemu.
   >
   >

   Obstawiam, że gdyby TVN24 łamało ustawę określającą ilość reklam w czasie antenowym to już dawno pisowska KRRiT by się nimi zajęła. Krypciochy jakiejś też nie zaobserwowałem więc mamy chyba do czynienia jedynie z mocno subiektywną oceną. Oczywiście jest tam sporo michałków i przeróżnych ciekawostek z doopy, ale pamiętajmy, że to medium mainstreamowe i jako takie musi spełniać oczekiwania szerokiej grupy docelowej. Można dyskutować czy balans między treścią a wypełniaczem jest zachowany i ocena tego co oczywiste jest mocno subiektywna i nie dotyczy jedynie TVN24, ale w ogóle otaczającego nas świata.
   Co do Agory to bym poczekał i nie zapominał, że postawiona została przez pisowskie państwo pod ścianą i żeby przetrwać być może zmuszona zostanie do podejmowania trudnych decyzji. Wziął bym również pod uwagę również fakt, ze nie ma tak mocnego protektora jak TVN w postaci USA.
   Poczekajmy, aż padnie kaczy reżim z wyciąganiem daleko idących wniosków.
  • edico Re: sami sobie zgotują los? 27.06.21, 11:07
   TVN24 od ponad roku czaka na przedłużenie koncesji od KRRiT, która wygaśnie w tym roku. KRRiT zwleka z decyzją i nadal nie wiadomo, kiedy się nią zajmie. Brak tej decyzji na przestrzeni roku jest co najmniej dziwny. Tym bardziej, że nie budzi żadnych formalnych wątpliwości i nie ma podstaw, by z nią zwlekać. Być może w TVN24 przygotowuje się jakiś wariant awaryjny lub reorganizacyjny. TVP jest daleka od wiarygodności a Polsat to jeszcze nie TVN24. W ten sposób rysuje się poważna luka informacyjna.

   A co do Wyborczej, to nigdy żadnej ekipie nie była wygodna, co wyraźnie podkreśla jej znaczenie na rynku prasowym

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka