Dodaj do ulubionych

Tupolewizm audizm, czyli Smoleńsk i Oświęcim

01.07.21, 13:08
Polityka historyczna idąca w kierunku pedagogiki gówniarstwa wychodzi PiSowi nadzwyczaj dobrze. Powtarzanie się tragedii jako farsy jest istotą powstawania z kolan - oczywiście po to, żeby się żeby się natychmiast wyprdolić i zrobić sobie krzywdę.
-
Oto istota PiSowskiego tupolewizmu:
www.wp.pl/?s=https%3A%2F%2Fwiadomosci.wp.pl%2Fujawniamy-chaos-w-kabinie-pilotow-podczas-lotu-prezydenta-dudy-taki-troche-smolensk-6656254322567744a&nil&src01=f1e45&src02=isgf
wiadomosci.wp.pl/jak-zniknelo-nagranie-z-prezydenckiego-samolotu-6634634952944160a

-
Drugi link wiedzie nas ku rozwinięciu tupolewizmu o audizm, czyli o niszczenie dowodów winy władzy w razie afery. Nazwa "audizm" bierze się od wypadku w Oświęcimiu gosposi domowej Jarosława Kaczyńskiego awansowanej na nic nie znaczące w Kaczystanie najwyższe stanowisko rządowe, czyli premiera, Szydło Beaty, w pośpiechu zmierzającej do domu, żeby ślubnemu dać wreszcie schaboszczaka z kością. Oto pancerna limuzyna audi (wg nomenklatury Pana Niegracza, Pana Prezesa Jarosława Kaczyńskiego i podobnych im [...] jest to przerobiony czołg ciężki, tak jak tu-154 to przerobiony bombowiec), którą wieziono jej wielką... broszkę do Brzeszcz, wskutek wymuszonego przez nią niezachowania procedur bezpieczeństwa (brak sygnałów dźwiękowych w kolumnie) rozwaliła się na drzewie, przy okazji rozpieprzając życie 20-letniemu chłopakowi z seicento. Żeby zdjąć ze struktur rządowo-pisowskich winę - zniszczono w prokuraturze (W PROKURATURZE) płytę z nagraniem, które dowodziło naruszenia procedur przez SOP.
wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/wypadek-beaty-szydlo-sebastian-koscielnik/g27k76y

-
Fascynujące dla mnie, człowieka mieszkającego w innym kraju, choć urodzonego i wychowanego w Polsce, że powyższy materiał prasowy ukazał się w ciągu zaledwie 48 godzin. I nic się więcej nie stało. Po prostu się ukazał i już.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka