Dodaj do ulubionych

Budka na aucie?

02.07.21, 10:03
Nareszcie rozmawiają ze sobą ludzie poważni.
wiadomosci.onet.pl/kraj/spotkanie-donald-tuskrafal-trzaskowski-tematem-przyszlosc-po/e0l5mfz?utm_medium=push&utm_source=browser&utm_campaign=push_push_go
A najbardziej winnym jest Siemoniak, który ustąpił pola Budce rezygnując z rywalizacji o stołek szefa PO
Obserwuj wątek
    • haen2010 Re: Budka na aucie? 02.07.21, 10:35
      Borys zorganizował w czerwcu spotkanie z Tuskiem. O to spotkanie poprosił go sam Tusk. Tyle że Donald chciał, by w tym spotkaniu uczestniczył również Rafał [Trzaskowski - przyp. red.], żeby to była wspólna rozmowa trzech liderów Platformy. Budka jednak nie poinformował o tym Rafała, a Tuskowi przekazał, że Rafał rzekomo... nie mógł się spotkać. Sprawa wyszła na jaw w środę, a Tusk z Trzaskowskim strasznie się za to na Borysa wkurzyli - słyszymy od osób zorientowanych w sprawie.
      • mienkiszon Re: Budka na aucie? 03.07.21, 12:00
        topiramax napisała:

> Nie sądzę, że na aucie. Takie grzeczne ustąpienie raczej ma skutkować konkretną
        > propozycją.

Przez chwilę wyobraziłem sobie dobrowolne ustąpienie Jarozbawa, albo raczej próbowałem sobie wyobrazić, a to takie nierealne...
        • taziuta Re: Budka na aucie? 03.07.21, 12:21
          mienkiszon napisał:

> Przez chwilę wyobraziłem sobie dobrowolne ustąpienie Jarozbawa, albo raczej próbowałem sobie
          > wyobrazić, a to takie nierealne...

Jarozbaw otoczył się miernotami i hochsztaplerami, i ma teraz problem, nie ma komu przekazać waadzy.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka