Dodaj do ulubionych

Kaczyński pokaż choć jeden przypadek

04.07.21, 13:07
zatrudnionego w ssp z opozycji.
Trzeba wezwać naszych przeciwników i jednocześnie, chociaż to słowo jest trudne dzisiaj przy ich zachowaniu, koleżanki i kolegów z parlamentu do tego, aby ich partie podjęły to samo w spółkach samorządowych - powiedział, podkreślając, że to "naprawdę dobry pomysł" i "trzeba się oczyścić". Taaa, wycieliście każdego który nawet przez przypadek, powiedział do kogoś z opozycji Dzień dobry, a teraz taki bełkot
albo ci całkiem od...waliło, albo kłamiesz jak zwykle. Pokażcie mi kogoś kto to kupi, a osobiście załatwię mu darmowe szczepienie na nosówkę. Ale zrobili spęd, popierdzielili, i zostanie tak jak było, al;bo jeszcze więcej swoich pozatrudniają, zawsze odprawa wpadnie do kieszeni złodziei.

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,27288338,kaczynski-tlumaczy-wyjatek-w-uchwale-o-nepotyzmie-ma-propozycje.html#s=BoxOpImg1
Obserwuj wątek
  • jureek Re: Kaczyński pokaż choć jeden przypadek 04.07.21, 13:19
   czandra3 napisał:

   > zatrudnionego w ssp z opozycji.
   > Trzeba wezwać naszych przeciwników i jednocześnie, chociaż to słowo jest tru
   > dne dzisiaj przy ich zachowaniu, koleżanki i kolegów z parlamentu do tego, aby
   > ich partie podjęły to samo w spółkach samorządowych -

   Manipulujesz. Kaczyński mówi o spółkach samorządowych, a Ty domagasz się przykładów ze spółek skarbu państwa. To nie to samo. Zaś przykładów polityków opozycji na posadach w spółkach samorządowych jest od cholery. To jest stała praktyka wszystkich rządów i samorządów. Dzielenie posad to podstawa zawiązywania i rozwiązywania koalicji. Tu masz przykład z mojego województwa:
   www.polsatnews.pl/wiadomosc/2021-02-22/koniec-koalicji-po-psl-w-opolskiem-zerwana-jednostronnie/
      • buldog2 Re: Kaczyński pokaż choć jeden przypadek 04.07.21, 14:58
       Kaczyński załatwi ich sam, jak jakich mieńszewików czy inne odchylenie od normy:

       Дед был левый уклонист,
       Распрамлял его чекист.
       Дед стал слишком то уж правым,
       ГПУ его поправил.
       • jureek Re: Kaczyński pokaż choć jeden przypadek 04.07.21, 20:23
        taziuta napisał:

        > Ale wypadało by się odnieść jakoś do tej wyżej wspomnianej koalicji z PiS.

        Peowscy propagandyści mają najwyraźniej nakaz przemilczenia tego dealu z PiSem w sprawie wyboru ich kandydata głosami PiS na RPO. Gdyby to lewica dogadała sie z PiS w sprawie poparcia dla kandydata na RPO, to wszystkie tvny, wyborcze, newsweeki zapluwałyby się od rana do wieczora o zdradzie lewicy, a Morozowski z Lisem ścigali by się, kto bardziej pryncypialnie wyrazi swoje oburzenie. Banda popisowskich hipokrytow
         • jureek Re: Kaczyński pokaż choć jeden przypadek 05.07.21, 09:30
          pies.na.czarnych napisała:

          > Ten kandydat też Lewicy nie pasi?

          Skąd takie durne wnioski? Nie pamiętasz, jak wyglądało głosowanie nad kandydaturą Wiącka? Zapomniałeś, że lewica, którą oczerniasz, jakoby była koalicjantem PiS-u w całości głosowała nie za kandydaturą rzekomego koalicjanta, lecz za kandydaturą Wiącka? Kandydatura Wiącka już wtedy mogłaby przejść, gdyby inaczej zagłosowali posłowie Konfederacji. Gdyby to posłowie lewicy nie zagłosowali za Wiąckiem, to w liberalnych mediach trąbiono by o tej "zdradzie" 24 godziny na dobę. No ale konfederatów oszczędzono - lepiej nie zrażać sobie przyszłego koalicjanta, z którym peowców łączą wspólne poglądy na gospodarkę :D

          > Co niby jest z nim nie tak? Wolicie pisowskie
          > go komisarza? Mógłbyś przy okazji podać link do tego "dogadywania" się z pisem
          > ?

          Nie słyszałeś, że PiS poprze Wiącka? Tak za darmo go poprze, bez żadnego dogadywania się z tymi, którzy kandydaturę Wiącka wysunęli?
          • sverir Re: Kaczyński pokaż choć jeden przypadek 05.07.21, 17:30
           "Gdyby to posłowie lewicy nie zagłosowali za Wiąckiem, to w liberalnych mediach trąbiono by o tej "zdradzie" 24 godziny na dobę. No ale konfederatów oszczędzono - lepiej nie zrażać sobie przyszłego koalicjanta(...)"

           Musisz czytać więcej liberalnych mediów. W ich przekazie Konfederacja od początku jest propisowska, więc trudno mówić w tym przypadku o zdradzie.
        • sverir Re: Kaczyński pokaż choć jeden przypadek 05.07.21, 09:28
         "Gdyby to lewica dogadała sie z PiS w sprawie poparcia dla kandydata na RPO, to wszystkie tvny, wyborcze, newsweeki zapluwałyby się od rana do wieczora o zdradzie lewicy,"

         A Ty byś pisał o tym, że Lewica nie jest na pasku opozycji i może robić co chce. Nie wypowiadam się za innych, ale mnie przekonałeś, że doraźne układy z PiS to żadna koalicja. Zmieniłeś zdanie?
         • jureek Re: Kaczyński pokaż choć jeden przypadek 05.07.21, 09:35
          sverir napisał:

          > A Ty byś pisał o tym, że Lewica nie jest na pasku opozycji i może robić co chce
          > . Nie wypowiadam się za innych, ale mnie przekonałeś, że doraźne układy z PiS t
          > o żadna koalicja. Zmieniłeś zdanie?

          Nie. Nie zmieniłem zdania. Powiem więcej, uważam, że to dobrze, że Więcek zostanie RPO.
          Używam tylko prześmiewczo tej samej retoryki, którą stosowały liberalne media w stosunku do lewicy, żeby pokazać hipokryzję tych mediów i stosowanie przez nie podwójnej miary.
          • sverir Re: Kaczyński pokaż choć jeden przypadek 05.07.21, 10:42
           "Używam tylko prześmiewczo tej samej retoryki, którą stosowały liberalne media w stosunku do lewicy, żeby pokazać hipokryzję tych mediów i stosowanie przez nie podwójnej miary."

           Średnio wychodzi ta prześmiewczość w takim razie, widzę jednak głównie złośliwość.
           • jureek Re: Kaczyński pokaż choć jeden przypadek 05.07.21, 11:09
            sverir napisał:

            > Średnio wychodzi ta prześmiewczość w takim razie, widzę jednak głównie złośliwo
            > ść.

            Tak właśnie jest. Prześmiewczość i złośliwość. Mam powody, żeby być złośliwym wobec liberalnych mediów i dziennikarzy (a właściwie propagandystów) manipulujących opinią publiczną i urządzających polowanie na czarownice.
            • sverir Re: Kaczyński pokaż choć jeden przypadek 05.07.21, 17:25
             "Tak właśnie jest. Prześmiewczość i złośliwość. Mam powody, żeby być złośliwym wobec liberalnych mediów i dziennikarzy (a właściwie propagandystów) manipulujących opinią publiczną i urządzających polowanie na czarownice. "

             Powody masz, nie przeczę, ale prześmiewczości nie widzę. Po prostu.
   • czandra3 Re: Kaczyński pokaż choć jeden przypadek 04.07.21, 15:47
    Jesteś tego pewien?
    Czy aby nie manipulujesz?
    Masz i napaś oczy: W dokumencie stwierdzono bowiem, że zasady nie obejmują osób, "które zostały zatrudnione/pracują w strukturach spółek Skarbu Państwa ze względu na swoje kompetencje, doświadczenie zawodowe, w przypadku których doszło jednocześnie do nadzwyczajnej sytuacji życiowej".
    Nadal twierdzisz że twój koalicjant mówił o samorządach?
   • pies.na.czarnych Re: Kaczyński pokaż choć jeden przypadek 04.07.21, 16:52
    Towarzyszu Gawkowski. Tusk wczoraj wyraźnie powiedział, ze czeka na partnerów, a pan może najwyżej grzecznie poprosić o udział w partnerstwie. Z dnia na dzień coraz mniej znaczycie, a te wasze ostatnie wypowiedzi odstraszają od was ludzi jeszcze bardziej.

    Gawkowski zaznaczył, że "tylko partnerstwo na opozycji może dać szansę, że wygramy z Prawem i Sprawiedliwością". - Jeżeli Donald Tusk będzie liderem, który będzie budował partnerstwo – jesteśmy w stanie rozmawiać, ale jeżeli będzie chciał wasalizować kogokolwiek na opozycji, to partnerstwa nie będzie – zadeklarował.

    tvn24.pl/polska/donald-tusk-wraca-do-polskiej-polityki-komentarze-polityczne-5139620
   • boblebowsky Re: Osiem tysięcy w 2012 roku.. 05.07.21, 17:58
    qwardian napisał:

    > To się odbywa rotacyjnie..
    >
    > www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/ponad;8;tysiecy;stolkow;dla;ludzi;po;i;psl,21,0,1133845.html

    Zaraz, zaraz, ale czy przypadkiem nie na krytyce takich zachowań i strojeniu się w piórka jedynych uczciwych PIS doszedł do władzy? Czy przypadkiem to nie PIS zlikwidował konkursy dla państwowych urzędników czy państwowych mediów zaraz po dojściu do władzy? I jeszcze skala, uczeń zdecydowanie przerósł w tym przypadku mistrza.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka