Dodaj do ulubionych

Czarne chmury nad Czarzastym W.

08.07.21, 08:07
16 posłów/posłanek i senatorów Lewicy, napisało list do Włodzimierza Cz, w którym komentują jego "akt zawieszenia" trzech członków, dwóch radnych i jednego europosła za , rzekomą odpowiedzialność Marka Balta za współpracę z PiS" - podkreślają. "taki zarzut, sformułowany przez architekta negocjacji z PiS w sprawie Krajowego Planu Odbudowy, zawiera w sobie potężny ładunek komiczny" , czyżby początek końca nadętego bufona?

wiadomosci.radiozet.pl/Polska/Polityka/Parlamentarzysci-Lewicy-kpia-z-Czarzastego-ws.-zawieszonego-wiceprzewodniczacego.-Architekt-negocjacji-z-PiS
Obserwuj wątek
    • don.kichote Re: Czarne chmury nad Czarzastym W. 08.07.21, 12:00
      Nad Czarzastym tylko?
      Wg mnie, nad całą lewicą. Obawiam się, że będą mieli duże problemy w kolejnych wyborach.
      Czarzasty, dopóki był komentatorem zdarzeń, robił wrażenie całkiem rozgarniętego niestety, kiedy został ich kreatorem - czar prysnął a król okazał się nagim.
      Okazało się też że jak PO, lewica nie ma nikogo z charyzmą, za kim poszli by potencjalni wyborcy. Biedroń - może sprawdził się jako prezydent miasta ale to był szczyt jego możliwości a Zandberg, jak na mój gust, jest zbyt radykalny...
      • ta Re: Czarne chmury nad Czarzastym W. 08.07.21, 12:46
        don.kichote napisał:

Biedroń - może sprawdził się jako prezydent miasta ale to b
        > ył szczyt jego możliwości

Nie, pan Biedroń nie sprawdził się jako prezydent miasta Słupska. Jedno, co mu wychodziło to udzielanie ślubów z wdziękiem. Ta umiejętność to za mało. Pozostawił po sobie wielkie rozczarowanie i poczucie zmarnowanego czasu. Info mam z pierwszych rąk pracowników magistratu i szeregowych mieszkańców miasta.
        • ukos Re: Czarne chmury nad Czarzastym W. 08.07.21, 22:27
          ta napisała:

> Nie, pan Biedroń nie sprawdził się jako prezydent miasta Słupska.(...)
          > Info mam z pierwszych rąk pracowników magistratu
          > i szeregowych mieszkańców miasta.

Szeregowi mieszkańcy miasta to wybrali Biedronia na drugą kadencję, więc kompletnie beznadziejny chyba nie był. Chociaż..., PiSSdu też ma drugą kadencję...
    • boblebowsky Re: Czarne chmury nad Czarzastym W. 08.07.21, 12:37
      czandra3 napisał:

Całe życie funkcjonuje jako działacz i niczego się nie nauczył. Polityk z niego marny pod każdym względem. I jak tu mieć nadzieję w tej lewicy... Biedroń, szkoda nawet gadać, bo jest po prostu głupi. I zostaje nam Adrianek ze swoimi pomysłami wyciągniętymi żywcem z dzieł Marksa czy Engelsa. Perspektywy mizerne przed tą formacją.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka