Dodaj do ulubionych

Lewica rozumna inaczej, lub koalicja działa

10.07.21, 05:43
"W wyniku pomyłki, kilkunastu posłów Lewicy zagłosowało przeciw wnioskowi o odrzucenie informacji Ministra Sprawiedliwości" 17 P/osłów się pomyliło, cóż za inteligentni ludzie są w tej Lewiźnie, nie zrozumieli sensu głosowania, więc głosowali tak jak zrozumieli, albo koalicja działa, i ma się w najlepsze a oni przeszli lobotomię, by zbliżyć się mentalnie z pisiorami, napisać żenada to jakby miczeć.

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,27307949,17-poslow-lewicy-zaglosowalo-przeciw-odrzuceniu-informacji-o.html#do_w=46&do_v=142&do_st=RS&do_sid=288&do_a=288&s=BoxNewsMT
Obserwuj wątek
    • taziuta Wątek powtórzony 10.07.21, 06:23
      czandra3 napisał:
      Re: Lewica rozumna inaczej, lub koalicja działa

Pies już wczoraj założył wątek o tym samym.
      Musicie towarzyszu aspirancie więcej czytać, a nie tylko wypacać.
          • taziuta Re: Wątek powtórzony 10.07.21, 07:11
            czan-dra napisał:

> Śmieszne i straszne, jak cała Wasza formacja, normalnie baki że wstydu można zrywać.
            > Wasza obrona przygłupów wola o pomstę do wszechświata.

Zanim wypocisz następne głupoty, przeczytaj co w temacie ma do powiedzenia Ave. Nie 'komunistka'.
              • ave.duce Re: Wątek powtórzony 10.07.21, 09:20
                Ave tak NIE napisała.

forum.gazeta.pl/forum/w,28,172015923,172015923,Lewica_znowu_pokazala_swoja_prawdziwa_twarz.html?p=172016128

www.sejm.gov.pl/Sejm9.nsf/agent.xsp?symbol=klubdecglos&IdGlosowania=55828&KodKlubu=Lewica&Decyzja=Przeciw

"Sadzę, że się rzeczywiście tym razem pomylili."
            • czandra3 Re: Wątek powtórzony 10.07.21, 09:03
              Taziuto,przeczytaj mój wątek początkowy jeszcze parę razy.
              Przecież, napisałem 17 P/osłów się pomyliło, cóż za inteligentni ludzie są w tej Lewiźnie, nie zrozumieli sensu głosowania, więc głosowali tak jak zrozumieli,, nie podoba się, czy nie zrozumiałeś, jak Zandbergi o co chodzi w tym głosowaniu? Twoja obrona miernot jest żenująca, nie zrozumieli ich sprawa, tylko że jak zwykle, grają do swojej bramki, i znowu po wyborach posiedzą na
              ławce kar, tak ze cztery lata, aż ludzie zapomną co to jest Lewica w naszym wydaniu, i na out z nimi.
                • czandra3 Re: Wątek powtórzony 10.07.21, 11:04
                  Nie wiem, nie czytałem, ale nawet jeśli broni miernot w rodzaju Zandberga, to jej prywatna sprawa, nic mi do tego, nadal nie doszedłem do tego czy to pomyłka, co dyskwalifikuje ich na dzień dobry, czy celowe działanie, co jest zaprzaństwem.
                  • ave.duce Re: Wątek powtórzony 10.07.21, 11:25
                    Przykład pierwszy z brzegu:
                    Senatorowie OPOZYCJI źle zagłosowali i doszło do pomyłki ...

pomyłka... co dyskwalifikuje ich na dzień dobry, czy celowe działanie, co jest zaprzaństwem.
                              • czandra3 Re: Czandro? b/t 11.07.21, 10:42
                                Już kiedyś pisałem na ten temat, każdy kto chce być posłem, powinien przejść badania, nie tylko zdrowia fizycznego, ale i psychicznego, a że nie ma, więc w parlamencie są takie rodzynki jak Kaczyńskie, jak Suskie, Sasiny, Zandbergi, Bosaki, Brauny, Korwiny, i inne "freak of nature".
                                  • czan-dra Re: Czandro? b/t 11.07.21, 18:25
                                    Jesteś pewna że to pomyłka?
                                    Wychodzi mi na to, że nie zrozumieli tego nad czym mają głosować, i 17 posłów zagłosowało tak jak to pojęli. A co do zdrowia psychicznego to ich pojmowanie przekracza pojmowanie średnio rozwiniętej meduzy, więc badania przed kandydowaniem byłyby na miejscu.
                                    Czy mogę mieć swoje zdanie?
                                    • j-k alez mozesz, chandra :) 11.07.21, 18:31
                                      chan-dra napisał:
                                      > Czy mogę mieć swoje zdanie?

alez mozesz, chandra.

samemu Ci wychodzi , ze na Lewice PO nie ma co liczyc.

Platfusom pozostaje tylko kontrakt z Holownia, ale ten i tak zje Platfusow od ogona.

• ave.duce Opozycja rozumna inaczej lub POPiS działa? 11.07.21, 19:18
                                      czan-dra napisał:

> Jesteś pewna że to pomyłka

Uznałam to za prawdopodobieństwo graniczące z pewnością.

> Wychodzi mi na to, że nie zrozumieli tego nad czym mają głosować, i 17
                                      > posłów zagłosowało tak jak to pojęli.

W podanym przeze mnie przykładzie wszyscy opozycyjni senatorowie się pomylili.

> A co do zdrowia psychicznego to ich pojmowanie przekracza pojmowanie średnio rozwiniętej meduzy,

W takim razie opozycyjnych senatorów też.

> więc badania przed kandydowaniem byłyby na miejscu.

Jak wszyscy, to wszyscy.

> Czy mogę mieć swoje zdanie?

No ba! :)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka