Dodaj do ulubionych

Ozdoba PIS w TOK FM jako przedłużenie Karskiego

10.07.21, 09:20
W Wyborach w TOKu Pani Dominiki Wielowieyskiej Ozdoba PISu jako przedłużenie myśli Karskiego usilnie stara się pokazać prezesowi i światu, że ma IQ PISowskie jeszcze bardziej, niż dra Meleksa.

Przykład korupcji i złodziejstwa w pokomunistycznej Polsce to reklamowany przez Kaczyńskiego SKOK Wołomin, Ozdoba może wspomnieć o drobiazgach na przykład +50000 do łapy.
Obserwuj wątek
  • buldog2 Re: Ozdoba PIS w TOK FM jako przedłużenie Karskie 10.07.21, 09:29
   Tak jak dobrze przecież tutaj wiemy, odpowiednie IQ stanowi o awansie członka PIS - im mniejsze IQ, tym wyższe stanowisko.

   Ozdoba stara się zostać całym ministrem. A może członkiem Biura Politycznego, albo sekretarzem generalnym prezesa PIS. Jeszcze morderstwo polityczne, kolejne samospalenia w proteście przeciw ohydzie PIS, kilka morderstw politycznych zamiatanych tak bezczelnie, jak na Cyganie i Malwie, i marzenie senne członka PIS spełni się.
  • buldog2 Re: Ozdoba PIS w TOK FM jako przedłużenie Karskie 10.07.21, 09:49
   Kiedy w roku 2000 ukraiński dziennikarz Heorhij Gongadze został zamordowany z inspiracji prezydenta Kuczmy, mówiły o tym ukraińskie media państwowe.
   Kiedy w PISowskich więzieniach i aresztach śledczych zamordowani zostali Cygan i Malwa, dla większego spokoju PIS reżymowe media przemilczały to. Znacznie lepiej jest popierać międzynarodówkę proputinowską i budowę rosyjskich elektrowni atomowych.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka