Dodaj do ulubionych

Laskowski w punkt- porównanie piłkarskie

15.07.21, 09:30
Ale przecież tak było od początku.
Znów po piłkarsku:
Wszyscy grali w 11 , a PIS mówił - a nas będzię 13.
Gol się liczył kiedy piłka całym obwodem przekroczyła linię bramkową ,a PIS- gol się liczy jak trafimy w bramkę.
. A jeśli ktoś zwracał uwagę to PIS zaraz podnosił wrzask. I wszyscy ustępowali.
A trzeba było zgraję do porządku przywołać- albo zachowujecie zasady ,albo wypad z gry.
Nawet dzieci eliminują z gry w chowanego te , które oszukują.
Obserwuj wątek
   • sverir Re: Laskowski w punkt- porównanie piłkarskie 15.07.21, 10:18
    Gdyby jeszcze w ogóle nie chcieli klękać.. Klękali jednak bardzo chętnie. Najgorsze jest to, że kibice tej drużyny nie chcą, żeby drużyna wygrywała. Będą zadowoleni nawet z eurowpierdolu dwadzieścia siedem do jednego po naprawdę fatalnej grze i zerowym zaangażowaniu zawodników tylko dlatego, że kibice mogli wejść na stadion.
     • sverir Re: Laskowski w punkt- porównanie piłkarskie 15.07.21, 11:04
      Dwadzieścia siedem do jednego to nie tylko mecz o puchar przewodniczącego RE. To także mecz o np. o puchar kwoty CO2, w którym kapitanem drużyny był nieodżałowany minister Szyszko. W przerwie meczu, indagowany przez reportera, zachwycał się pozyskaniem kilku perspektywicznych graczy, m.in. reprezentanta Czech. Po przerwie jednak okazało się, że owszem, reprezentant Czech występuje, ale gra w drugiej drużynie i strzela nam bramki. W efekcie i tak był eurowpierdol, ale drużyna naszego kapitana wróciła - w ocenie swoich kibiców - z tarczą, ponieważ w ogóle przystąpiła do meczu.
      Takie podejście - najważniejsze, że w ogóle zagraliśmy - jest charakterystyczne dla drużyn amatorskich, grających w najniższych ligach, które mają kłopot ze złożeniem pełnego składu. Drużyna aspirująca do najwyższych rozgrywek, która może złożyć dwa pełne składy ligowe (czyli 50 zawodników), radująca się, że w ogóle wyszła na boisko, naraża się na pośmiewisko. A fakt, że kibice takiej drużyny nie domagają się dymisji ani prezesa, ani trenera, to najpewniej skutek tego, że kibiców tych nie interesuje ani drużyna, ani piłka nożna, tylko darmowa kiełbaska rozdawana tym, którzy zasiądą w sektorze rodzinnym.
       • sverir Re: Laskowski w punkt- porównanie piłkarskie 15.07.21, 14:50
        " W meczach o Puchar CO2 Polska zawsze będzie miała przeciw sobie sędziów."

        Będzie miała tylko wtedy, gdy ich taktyka będzie opierała się na brutalnych faulach. Są drużyny, które tak właśnie grają - wiedząc, że mają niewielkie lub żadne szanse na zwycięstwo, skupiają się na brutalnych faulach na przeciwnikach.
        Czeskie drużyny w tym pucharze natomiast, choć teoretycznie zależałoby im na zwycięstwie Polski, uznały, że Polska nie ma wielkich szans. Dlatego postawili na remis. I to im się udało, okazało się, że sędziowie nie mając nic przeciw temu.
        Dlatego reprezentacja kapitana Szyszki wróciła z niczym (pardon, z tarczą, bo się postawiła), a reprezentacja Brabca wróciła ze zdobytym punktem (pardon, na tarczy, bo ustąpiła w jednych kwestiach, żeby załatwić inne, dla niej ważniejsze).
        Sorry, ale nikt mnie nigdy nie przekona, że porażka po brzydkim meczu jest lepsza, niż remis.
        • peace2u Re: Laskowski w punkt- porównanie piłkarskie 15.07.21, 15:23
         Polska reprezentacja pod wodzą poprzedniego trenera Ewy Kopacz odgrażała się że dojdzie do finału pucharu CO2 ale niestety tak dała ciała że Szyszko już odkręcić wyniku dwumeczu nie dał rady. Porażka Ewy Kopacz kosztowała Polski Związek 134 MLD ZŁ w latach 2020-30
         • sverir Re: Laskowski w punkt- porównanie piłkarskie 15.07.21, 15:39
          Rozumiem filozofię dyskusji, która ma opierać się na podawaniu krytykowanych siebie przypadków, żeby wybielić porażkę ulubionej drużyny. Ale niestety nie tym razem. Drużyna Kopacz pojechała po jeden punkt (ponad miliard euro nagrody za występ w turniejach o energetykę ze źródeł odnawialnych). Zostawiła po sobie na tyle dobre wrażenie, że organizator spotkania obiecał, że w przyszłości zaprosi wszystkie drużyny raz jeszcze, żeby ponownie zagrały o puchar. Oczywiście maksymalna liczba punktów nie wchodziła w grę, jednak to było już niezależne od wyników drużyny Kopacz. Po prostu wiadomo było, że inne drużyny są silniejsze i nie było szans nawet na matematyczne szanse na zwycięstwo. Zamiast jednak powalczyć o remis i dostać jak drużyna Kopacz miliard euro za parę turniejów, kapitan Szyszko postanowił zagrać o wszystko albo nic, mając pełną świadomość, że nie ma po prostu fizycznej możliwości ugrania wszystkiego. Ja uważam, że skoro silniejsi dążą do ograniczania możliwości rozgrywania pucharów o kwoty CO2, to trzeba powalczyć przynajmniej o nagrody za udział. Fani drużyny kapitana Szyszki uważają natomiast, że liczy się sam udział, jak na olimpiadzie.
          • peace2u Re: Laskowski w punkt- porównanie piłkarskie 15.07.21, 15:54
           ja mówię o turnieju w Brukseli w październiku 2014 przed którym polski trener powiedział że albo zdobywamy Puchar CO2 albo go rozwalimy i nikt nic ne dostanie. Trener walczył o rozstawienie Polski (i ich elektrowni - liczby darmowych uprawnień CO2 i ich ceny) w rankingach na lata 2020-2030. Niestety Ewa Kopacz poległa z kretesem choć próbowała w swoim stylu kłamać że dostała to co chciała.
  • qqazz Ale Tusk nie jest z PiSu tylko z POPiSu. 15.07.21, 21:39
   oczyszerokozamkniete66 napisała:

   > Ale przecież tak było od początku.
   > Znów po piłkarsku:
   > Wszyscy grali w 11 , a PIS mówił - a nas będzię 13.
   > Gol się liczył kiedy piłka całym obwodem przekroczyła linię bramkową ,a PIS- go
   > l się liczy jak trafimy w bramkę.
   > . A jeśli ktoś zwracał uwagę to PIS zaraz podnosił wrzask. I wszyscy ustępowali
   > .
   > A trzeba było zgraję do porządku przywołać- albo zachowujecie zasady ,albo wypa
   > d z gry.
   > Nawet dzieci eliminują z gry w chowanego te , które oszukują.
   pozdrawiam
  • jureek Re: Laskowski w punkt- porównanie piłkarskie 15.07.21, 21:52
   A ten Laskowski to kto taki? Słyszałem o jednym Witoldzie Laskowskim, który będąc dyrektorem Trójki doprowadził ją do prawie takiego stanu jak teraz rządzący w publicznym radiu pisowcy.
   No i jest jeszcze Janusz Laskowski, czyli pan z pocztówek dźwiękowych.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka