Dodaj do ulubionych

obozy niby harcerskie

15.07.21, 12:51
niby mają hartować młodych ludzi, uczyć jak sobie radzić w prymitywie czyli taki miękki surviwal a obecnie trochę deszczu i wiatru plus kilka piorunów i dzieci w szoku, połamane nogi, ataki paniki. Zaraz ewakuacja bo tysiące telefonów od rodziców. Po co wysyłać zapieszczone dzieci do lasu pod namiot. A tam robactwo, brak ciepłej wody, do lekarza z 10 kilometrów i żarcie z niezbadaną fauną i florą. czy nie prościej organizować nowoczesne obozy w hotelach 5-cio gwiazdkowych bo te współczesne dzieci tylko do tego się nadają. . te kilka burz w ostatnich latach pokazało, że harcerstwo jest tylko po to aby dawało pracę etatowym harcerzom
Obserwuj wątek
   • manhu Re: obozy niby harcerskie 15.07.21, 20:33
    Nie rodzice, ale PIS - ci idioci ścigają synoptyków do więzień.

    Zarówno obóz harcerski za który oskarżony jest Witold Wiążewski - dobrze prognozował, a teraz z igły widły, ale też byle co w Tatrach gdzie zginęli ludzie trzymający się metalowych łańcuchów. Pierwszy przypadek to bardzo silne burze które można było oceniać na stopień 3 szczególnie kilka godzin wcześniej (ale też 2 i on dał 2). Drugi to malutkie wskaźniki, aż dziw że coś tam było. Wczoraj zaś mieliśmy stopień ostrzeżenia 3 na dużej części kraju, w Warszawie też i na 1/2 terytorium nic nie było. No, ale był stopień 3 więc ani synoptykom nie grozi więzienie, ani organizator którzy uciekli z uwagi na stopień 3. Ba dzisiaj na dużej części kraju mamy stopień 2, a burze głównie stopnia 1.

    Harcerze więc będą uciekać w popłochu przed byle piorunem, bo PIS może ukarać więzieniem (lub ciągać po sądach wiele lat marnując wiele czasu i nerwów).

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka