Dodaj do ulubionych

Czarnek "poziom edukacji polskiego społeczeństwa j

15.07.21, 16:40
Czarnek "poziom edukacji polskiego społeczeństwa jest kiepski".
Oczywiście.
Polacy nie znają wojtyłowej nadpoezji, ani życiorysu matki Boskiej Kaczyńskiej.
A niektórzy, to nawet nie wiedzą, w którym roku powstała pierwsza remiza w ich miejscowości.
*
I oni chcą zdobywać świat?
Budować roboty, albo chociaż pisać programy dla silników kwantowych?
Z takimi brakami??
Przecież to jest gorsze, niż dziura w głowie.
Prawda, panie KULewski profesorze?
Obserwuj wątek
  • pkt4a Re: Czarnek "poziom edukacji polskiego społeczeńs 15.07.21, 20:58
   " Przemysław Czarnek dzieciństwo spędził w Goszcznowie , wsi w dawnym województwie sieradzkim. Ojciec był zawodowym kierowcą, miał własną ciężarówkę. Matka była pielęgniarką. - To dawne dzieje - precyzował Czarnek. - Kiedy rynek się zliberalizował, zaczęła prowadzić własny sklep: „1001 drobiazgów”. Dom rodzinny był konserwatywny. Nieprzesadnie, tak zwyczajnie, jako to na wsi - dodał.

   Jako piętnastolatek Czarnek zamieszkał w Lublinie. To był świadomy wybór, a przy tym część większego planu. W najbliższej okolicy Goszcznowa nie było szkół średnich. Trzeba było liczyć się z wyjazdem i mieszkaniem w bursie. Lublin nie był może najbliższym miastem, ale miał wymarzoną uczelnię, na której chciał studiować. Katolicki Uniwersytet Lubelski.

   - Dlatego wybrałem Lublin. Poza tym mieszkał tu mój wuj który był księdzem , który zaproponował, że mogę u niego zamieszkać - wspominał.

   Kiedy przeprowadził się do Lublina, jego rodzice już nie żyli, oboje zginęli w wypadku samochodowym i jako 15-letni chłopak-sierota zupełna przyjechał do wielkiego miasta i już tu został u wuja księdza . Zamieszkał na Sławinie "

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka