Dodaj do ulubionych

Tusk trafił w punkt

17.07.21, 12:19
natemat.pl/364439,eliza-michalik-o-wywiadzie-tuska-w-tvn24-trafil-w-punkt-o-to-chodzi-pis Tusk ostatnią nadzieją
Obserwuj wątek
        • pies.na.czarnych Re: Tusk trafił w punkt 17.07.21, 14:33
          Tusk popełnił błędy jak każdy z nas. Do wielu z tych błędów się przyznaje, o niektóre dziennikarze go nie pytają. Nie jest to jednak powodem, aby po polaczkowsku dyskwalifikować go.
          W kwestii rozliczenia z pisem w tamtych czasach nie popieram jego polityki miłości, ale rozumiem go. Gdyby zaczął postępować tak jak Stalin, czy inny krwiożerczy dyktator spotkałby się napewno z dużym sprzeciwem i to nie tylko w Polsce.
          • buldog2 Re: Tusk trafił w punkt 17.07.21, 14:38
            Gdyby po prostu stosował prawo, nie napotkałby sprzeciwu poza Polską i Rosją.
            A gdyby prowadził politykę edukacji oraz informacyjną, nikt nie robiłby problemu z rozliczenia afer z pierwszych rządów PISu, SKOKów itd.
          • ktos_z_kosmosu Re: Tusk trafił w punkt 17.07.21, 19:05
            pies.na.czarnych napisała:

> Tusk popełnił błędy jak każdy z nas.

Nasze błędy, to nasza sprawa i nasze straty.
            Polityka błędy, to sprawa ogólna i ogólne straty.

> Do wielu z tych błędów się przyznaje, o niektóre dziennikarze go nie pytają. Nie jest to jednak powodem, aby po > polaczkowsku dyskwalifikować go.

Akurat jest odwrotnie.
            To polaczki jakby mogli, to by obs...y papier toaletowy prali, suszyli i używali go ponownie.
            Zresztą pokaż mi polityka kraju rozwiniętego, który dziesiątki lat funkcjonuje niczym wańka wstańka.
            Dlaczego tam polityków z taką czy siaką historią się pozbywają?
            Bo chcą uniknąć ze strony swoich przeciwników podśmichujek, że piorą, suszą i ponowne używają papier toaletowy bo na nowy ich nie stać, czyli, że na pysk padają.
            Czytaj, że albo boją się oskarżenia o brak pomysłu na jutro, albo funkcjonują, bo, jak ujął to Bareja, "z zawodu są politykami" i swój swojego wspiera.

• pies.na.czarnych Re: Tusk trafił w punkt 17.07.21, 19:30
              > Nasze błędy, to nasza sprawa i nasze straty.

Jeżeli stoisz pod drabiną, nawet nie na jej pierwszym szczeblu to tak.

<>>>

Mentalność polaczka u kosmity. Czarno to widzę, nawet ufoludki już nie pomogą uwolnić się od pisizmu.
              • ktos_z_kosmosu Re: Tusk trafił w punkt 17.07.21, 19:44

> Mentalność polaczka u kosmity. Czarno to widzę, nawet ufoludki już nie pomogą u
                > wolnić się od pisizmu.

Tylko się załamać.
                Gadał chłop do słupa.
                A słup stoi jak dupa.

Konkretnie do ciebie psie.
                Rób co chcesz, warcz na jednych, do innych merdaj ogonem, nawet goń go, ale nie licz na jedno.
                Nie licz na świetlaną przyszłość tego kraju.
                Z takimi jak twój rozumami, to niewykonalne.

• ktos_z_kosmosu Re: Tusk trafił w punkt 17.07.21, 21:01

> :)
                    > Przykro jest mi stwierdzić, ale opowiastka o wyższości intelektualnej kosmitów
                    > nad Ziemianami przez twoje wypowiedzi staje się jedynie opowiastką.

A mnie jest przykro, że intelekt tutejszych ziemian jest wprost proporcjonalny do "sukcesów" jakie ci ziemianie odnotowują.
              • ktos_z_kosmosu Re: Tusk trafił w punkt 17.07.21, 19:59

> > Nasze błędy, to nasza sprawa i nasze straty.
                >
                > Jeżeli stoisz pod drabiną, nawet nie na jej pierwszym szczeblu to tak.

Co ty za bzdury tu klepiesz?
                Uchlałeś się?
                Chyba, że proces indoktrynacji twojej osoby postępuje i piszesz o szczeblu z drabiny, która się śniła Jakubowi w czasie zwiastowania.
                Bojowniku drabinowy.
                Jeśli myślisz, że wrzucając na forum śmieszne obrazki coś zdziałasz, toś niewinne dziecko.

> Mentalność polaczka u kosmity.

O kosmitów to ty się nie martw.

Czarno to widzę, nawet ufoludki już nie pomogą u
                > wolnić się od pisizmu.

Też jestem tym zaniepokojony.
                Zbyt wielu w tym kraju jest przekonanych, że na PiS-ie bezprawie i arogancję, wystarczającym antidotum będą odgrzewane kotlety, śmieszne obrazki i nastawianie pleców pod milicyjną pałę.

• pies.na.czarnych Re: Tusk trafił w punkt 17.07.21, 20:04
                  > Chyba, że proces indoktrynacji twojej osoby postępuje i piszesz o szczeblu z drabiny, która się śniła Jakubowi w czasie zwiastowania.

Twoja edukacja skończyła się na lekcji religii? Przykro mi. Miej pretensje do swoich rodziców/opiekunów.
                  • ktos_z_kosmosu Re: Tusk trafił w punkt 17.07.21, 21:08

> Twoja edukacja skończyła się na lekcji religii?

Gdzieś ty dostrzegł religię w szczeblu z drabiny, która śniła się Jakubowi w czasie zwiastowania?

> Przykro mi. Miej pretensje do swoich rodziców/opiekunów.

Nie mam powodu mieć do rodziców jakichkolwiek pretensji.
                    Moi rodzice, jak widać, w przeciwieństwie do twoich, nakłaniali mnie do kontaktów z polską literaturą.
                    Wstyd kolego, wstyd.
          • taniarada To nie ironia polska kobieto 17.07.21, 14:31
            ta napisała:

> Domniemuję, że to ironia :)
            Wobec ponoszenia przez III Rzeszę strat na froncie wschodnim zapadła decyzja o wcielaniu ludności kaszubskiej do Wehrmachtu, w związku z czym Józef Tusk 2 sierpnia 1944 został powołany do tego wojska ]. Według relacji jego najstarszej córki Eleonory Gurkowskiej oraz zgodnie z niemieckimi dokumentami był żołnierzem jednostki o nazwie 328. Grenadier-Ersatz-und Ausbilldungsbatallion (328. Zapasowy Batalion Szkolny Grenadierów) i wraz z nią stacjonował w Akwizgranie (jednostka odpowiadała za pobór, szkolenie rezerw wojsk lądowych oraz uzbrojenie). W szeregach Wehrmachtu pozostawał do października 1944]. Od 24 listopada 1944 był żołnierzem Polskich Sił Zbrojnych na Zachodzie ]. W życiorysie z 1975 stwierdził, że pracował Od 26.8.1944 do 5.3.1945 przy kopaniu okopów.To z Wiki .I zwróć uwagę na ostatnie zdanie moja polska miłości.
              • taniarada Moja śliczna 17.07.21, 16:28
                ta napisała:

> Kutz uczył mnie zawiłości historii, oraz życie wśród Niemców, Ślązaków, Polaków
                > . Niepotrzebnie się trudzisz, tańka, kradnąc cudze teksty.
                Napisałem że z Wiki .Czytaj z uwagą ..Kutz Cię uczył zawiłości .I on już nie żyje.Ja Cię uczę miłości na tym forum .Zachowań ludzkich.Jak umrę to dużo kobiet będzie tęskniło za dobrym słowem .Że był taki co widział w kobietach nie tylko przeciwniczki polityczne lub religijne tylko kobiety ich piękno i wrażliwość , inne spojrzenie na świat .
                • ta Re: Moja śliczna 17.07.21, 17:18
                  Tańka, odpowiem ci czasem bo żal mi wiejskiego głupa ( taka niewieścia cnota), z którym nikt gadać nie chce, co nie oznacza przyzwolenia na przyklejanie się. Nie zrozumiał? Niech czyta po kilkanaście razy. Ukłoń się ładnie i spadaj.
                  • taniarada Re: Moja śliczna 17.07.21, 18:58
                    ta napisała:

> Tańka, odpowiem ci czasem bo żal mi wiejskiego głupa ( taka niewieścia cnota),
                    > z którym nikt gadać nie chce, co nie oznacza przyzwolenia na przyklejanie się.
                    > Nie zrozumiał? Niech czyta po kilkanaście razy. Ukłoń się ładnie i spadaj.
                    Ja się przyklejam do Ciebie piękna. Wzbudzasz u mnie jedynie odruchy wymiotne. Ale i tak mam dla Ciebie dużo cierpliwości .Dalej się pytam czy przeczytałaś dziadka z Wermachtu od Wiki ?
    • mozart Re: Tusk trafił w punkt 17.07.21, 21:46
      Plan polityczny Donalda Tuska na pobicie PiS opiera się na współpracy z PSL i Polską 2050 oraz życzliwości wobec Konfederacji, z którą otoczenie szefa Platformy ma niezłe, poufne kontakty. Na boczny tor odsunięta ma zostać Lewica, której Tusk nie ufa. Widać, że Lewica jest podzielona, co było widać w sobotę, gdy doszło do brutalnego starcia Włodzimierza Czarzastego i jego przeciwników. Część lewicy razem z PiS może podnieść podatki, co pozwoli obozowi władzy na kolejne programy socjalne przed wyborami — a to nie jest w żaden sposób w interesie Tuska.
      Tusk swoim powrotem diametralnie zmienia nie tylko polską politykę, ale także podejście przedstawicieli obozu rządzącego do mediów. Szef Kancelarii Premiera Michał Dworczyk — bohater afery mailowej — postanowił jednak przerwać milczenie i zorganizował zamknięte spotkanie z dziennikarzami. Próbował przekonywać, że afery nie ma, bo swoją prywatną skrzynkę pocztową wykorzystywał jedynie do działalności partyjnej, a nie służbowej. Szkopuł w tym, że to oczywiście nieprawda. Polski rząd co prawda doprowadził do zablokowania kanałów na Telegramie, które publikowały materiały, skradzione przez hakerów. Ale co chwila pojawiają się nowe kanały z mailami, zdjęciami i filmami Dworczyka. Cóż wynika z tych najnowszych przecieków? Że w otoczeniu premiera nade wszystko liczy się reklama, promocja i lans. Przede wszystkim przy wykorzystaniu sytuacji na Białorusi, gdzie dyktator Aleksander Łukaszenko pacyfikuje opozycję.
      Morawiecki w swym lansie myśli wyłącznie o krajowym rynku. Za granicą intensywnie lansował się za to najważniejszy człowiek prezydenta — minister Krzysztof Szczerski. W ciągu ostatnich dwóch lat miał być zastępcą sekretarza generalnego NATO i unijnym komisarzem, a kończy jako ambasador Polski przy ONZ. Uważany za „nadprezydenta” Szczerski przez lata dokonał wielu czystek w otoczeniu Andrzeja Dudy, zazdrośnie strzegąc swych wpływów. Na odchodne wymusił nominację dla swego człowieka, by zachować kontrolę nad Kancelarią Prezydenta. O tym wszystkim posłuchają państwo w najnowszym odcinku słuchowiska politycznego “Stan po Burzy”, który prowadzą Agnieszka Burzyńska z “Faktu” oraz Andrzej Stankiewicz z Onetu.
      audio.onet.pl/show/stanpoburzy/98-zaskakujcy-sprzymierzecy-tuska-czy-konfederacja-pomoe-odsun-pis-od-wadzy
    • taniarada Re: Tusk trafił w punkt 17.07.21, 22:16
      Panie i panowie jestem szczęśliwy .Raków Częstochowa wygrał super puchar .Mogę w spokoju jechać do pracy.Mój anioł z góry powiedział jedź ostrożnie.,Jak ja kocham w anioły .

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka