Dodaj do ulubionych

Polecam wywiad - rzekę Hołowni.

27.07.21, 08:51
Na gazeta.pl. Dużo rozsądku w temacie "polska polityka". Klarowne opinie z którymi się zgadzam.

Zapomina przy wszystkich okrągłościach o jednym - polityka to ludzie. Dużo śmiecia zwietrzy okazję.
Obserwuj wątek
  • pies.na.czarnych Re: Polecam wywiad - rzekę Hołowni. 27.07.21, 12:46
   Rzyg wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,27373309,holownia-gdyby-trzaskowski-przyszedl-do-mnie-wtedy-i-powiedzial.html#do_w=46&do_v=142&do_st=RS&do_sid=289&do_a=289&s=BoxNewsImg8
   Kto finansuje tego pajaca? Przypomnę, że jego sprawozdanie finansowe z kampanii wyborczej zostało odrzucone.
   • jola.iza1 Re: Polecam wywiad - rzekę Hołowni. 27.07.21, 17:39
    Oczywiście manipulujesz bo nie przkonuje Cię tłumaczenie dlaczego odrzucono. Nadto dziwnym trafem nie wspominasz, że z PKW wszystkie partie miały kłopoty PO też, Na koniec to nie ten wywiad, akolito, to ten wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,27373309,holownia-gdyby-trzaskowski-przyszedl-do-mnie-wtedy-i-powiedzial.amp?fbclid=IwAR0QPut-ogauScmLE3IOxFXqqgM29ZY_Ky9maPmFA7l3_pel7cOOxR2LtvI
     • jola.iza1 Re: Polecam wywiad - rzekę Hołowni. 27.07.21, 18:26
      Miałam Cie za bardziej inteligentego, ale czasem i ja się mylę bywa. Episkopat nie wspiera Nergal nie dostarczył www.magnapolonia.org/nergal-cieplo-o-holowni-satanista-moze-szanowac-katolika/?utm_source=Facebook&utm_medium=WitBed&utm_campaign=WitBed&fbclid=IwAR2HUgutbBdIUJv0wh-gILn-laz4Cc1n4a7VaweIPjbWfsDkQsezo1UxaxY
      • pies.na.czarnych Re: Polecam wywiad - rzekę Hołowni. 27.07.21, 18:42
       Co mnie obchodzi opinia jakiegoś Nergala? Mam ślepska i uszy, sam potrafię ocenić tego pseudopolityka, który nie ma nic nowego do zaoferowania.
       Facet doskonale sobie zdaje sprawę, że jego partyjka nie ma najmniejszych szan na osiągniecie lepszych wyników. Jego jedynym celem jest sianie zamętu czym pomaga pisim na utrzymaniu się przy żłobie. Wybory na prezydenta były tego najlepszym przykładem.
     • buldog2 Re: Polecam wywiad - rzekę Hołowni. 27.07.21, 18:37
      W tym wywiadzie Hołownia powiedział "Taką właśnie Polskę widzę - nie trumny Kaczyńskiego i Tuska, tylko mównice Hołowni i Trzaskowskiego czy Hołowni i Tuska, z których padają propozycje zmiany Polski na lepsze."

      Wcześniej mówił o najwyższym obrzydzeniu (jakoś tak) w przypadku oddania głosu na Trzaska.
      W tym wywiadzie jednym tchem wymienia "trumny Kaczyńskiego i Tuska". To kłamstwo - Tusk ani nie mówił o trumnach, a tym bardziej nie robił na trumnach kampanii. Robił ją tylko Kaczyński i reszta PIS, z pomocą rosyjskich służb specjalnych. Kampanię nienawiści.
        • haen2010 Re: Polecam wywiad - rzekę Hołowni. 28.07.21, 04:40
         Moim zdaniem nie masz racji. On głównie żeruje na "franciszkańskim" elektoracie, który praktycznie w czambuł głosował na PiS. W tym sensie jest cenny dla opozycji. Bardziej niż PSL, który zamotał się w duet wójta i plebana i z tego tanga nie wyszedł. Pleban woli PiS.

         On nieźle kalkuluje. Obecnie mamy ogórki, jesienią będzie klarowniej w tercecie TT+Hołownia.
  • herr7 Hołownią rządzi tajemniczy pan Kobosko 28.07.21, 09:46
   haen2010 napisał:

   > Na gazeta.pl. Dużo rozsądku w temacie "polska polityka". Klarowne opinie z któr
   > ymi się zgadzam.
   >
   > Zapomina przy wszystkich okrągłościach o jednym - polityka to ludzie. Dużo śmie
   > cia zwietrzy okazję.

   Hołownia jest jedynie frontmenem. Jego główne zadanie polega na reanimacji naszej, nudnej jak flaki z olejem polityki. To w istocie taki Kukiz-bis. Ale gdyby odniósł sukces to są ludzie, którzy go pilnują żeby robił to należy. Taki np. pan Kobosko.

   Tylko ludzie naiwni mogą twierdzić, że Hołownia, czy Trzaskowski reprezentują nową, lepszą jakość w polskiej polityce. Prawda jest zupełnie inna. Polityka stała się domeną zawodowych polityków, a nie politycznych idealistów. To jest lukratywna profesja wymagająca przede wszystkim cynizmu i oportunizmu. Pod tym względem młode pokolenie polityków jest znacznie gorsze niż pokolenie pamiętające PRL. A to oznacza, że społeczeństwo nie może się niczego dobrego od klasy politycznej spodziewać.

   W 1989 r Polska wchodziła w nowy system polityczno-gospodarczy jako kraj młodych, dobrze wykształconych i gotowych do ciężkiej pracy ludzi. W perspektywie kilkunastu lat będziemy krajem starych-biednych ludzi, gdyż "montownie" nie są w stanie zapewnić odpowiedniego poziomu życia dla starzejącego się społeczeństwa. Stąd będą bardzo niskie emerytury, które praktycznie będą eliminować starych ludzi, podobnie jak "reformy" służby zdrowia, które przyczyniły się do śmierci setek tysięcy Polaków.

   Co jest znamienne, w dyskursie politycznym o tym się nie rozmawia. Nie wiemy co tym sądzi pan Hołownia, czy też pan Trzaskowski. Z pewnością problem ten nie ma znaczenia dla pana Kobosko. Radzę więc zejść na ziemię i nie podniecać się tym, czy innym politykiem.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka