Dodaj do ulubionych

Kto miałby przekonywać Polaków do szczepień? Duda

29.07.21, 12:26
Kto miałby przekonywać Polaków do szczepień?
Duda? (nie szczepię się bo nie), Kaczyński mrugający do kiboli, płaskoziemców i radiomaryjców?
Przecież bez jego zgody takie Pisowskie, anty szczepionkowe komisje by nie powstały.
Toż to elektorat, niedługo jedyny jaki pozostanie.
Polski klon Kościoła Katolickiego? - 150 tys dodatkowych pogrzebów piechotą nie chodzi.
Z wałów Jasnej Góry rydzyk nawołuje do bojkotu szczepień a ministrowie "polskiego rządu" klaszczą i wołają "Alleluja i do przodu".
Nienawiść i głupota zostały podniesione w Polsce do rangi cnoty i patriotyzmu.
A kto by się przejmował Bożym "NIE ZABIJAJ".
Przecież choroba padnie na sąsiada a nie na mnie a jemu się akurat należy bo pewnie ogląda TVN, nie wiadomo też za co kupił sobie nowe auto.
Żyd, czy do pracy poszedł łachudra?
Obserwuj wątek
      • kawa_poranna11 Re: Kto miałby przekonywać Polaków do szczepień? 29.07.21, 15:44
        pies.na.czarnych napisała:

> > Polski klon Kościoła Katolickiego? - 150 tys dodatkowych pogrzebów piecho
        > tą nie chodzi.
        >
        > Dwója z ekonomii kawo. Pogrzeb kończy tacowe, kolędowe i takie inne codzienne s
        > tałe dochody.
        >
        Ja dwóję z ekonomii?
        Oni patrzą krótko, na jeden strzał.Szybko kassę mi tu dawać a co potem będzie to jeden Bóg wie.
        Podcinają gałąź na której siedzą.
        Byleby zaraz, już teraz, natychmiast.
      • pkt4a Re: Kto miałby przekonywać Polaków do szczepień? 29.07.21, 16:16
        eee , piesior , $$$$pokojna twoja rozczochrana , ONI to mają wszystko przeliczone
        czy wiesz ile się zbiera na tacę podczas mszy pogrzebowej od żałobników ?
        a potem ka$$$a za wypominki
        opłata za te 2 metry kwadratowe , odnowienie opłaty za te 2 metry kwadratowe po 20 latach ,
        1 ha cmentarza wyznaniowego to kopalnia pieniędzy

,,,,,,,,,,,,,,
        www.racjonalista.pl/index.php
    • pkt4a Re: Kto miałby przekonywać Polaków do szczepień? 29.07.21, 16:35

..zgroza i przerażenie , stan oblężonej twierdzy .
      papierowe wydanie tygodnika katolickiego "Idziemy" z 15 VI poświęcone jest gwałtownie pustoszejacym kościołom , porzucaniu sutann i habitów , cyt. "Z 312 parafii tylko 180 ma swojego proboszcza"- diecezja częstochowska .

Redaktor naczelny ks.Henryk Zieliński we wstępniaku :

"Jeszcze tylko przez chwile niektórzy mogą unikać problemu , bo wysoka śmiertelność , a co za tym idzie , duża ilość pogrzebów i intencji mszalnych , sprawia , że duchowni mają co robić i z czego żyć ..."

I dalej w tym wstępniaku :

"Brzemienny w skutkach dla Kościoła był także ubiegłoroczny "Strajk Kobiet" ...

Red. Irena Swierdzewska na str. 10 :

"W ciągu ostatnich 15 lat liczba przygotowujących się do kapłaństwa spadła w Polsce niemal trzykrotnie"

I tak przez połowę stron tego tygodnika . Jak nie o łączeniu parafii to o likwidacji seminariów duchownych lub o wymieraniu księży . A nowych księży ani widu ani słychu . Potencjalny seminaryjny narybek dołączył do Biedronia i chodzi w Marszach Równości . Chyba zostaje import księży z Madagaskaru , Filipin czy Wietnamu
    • pies.na.czarnych Re: Kto miałby przekonywać Polaków do szczepień? 29.07.21, 17:39
      - Zadałem konkretne pytania, nie uzyskałem odpowiedzi. Dlaczego takie sceny muszą się odbywać? Zadałem spokojnie, elegancko dwa pytania, a pan przewodniczący nie potrafił odpowiedzieć - odpowiadał na to Kłeczek. Kilka osób obecnych na konferencji zareagowało na słowa Kłeczka śmiechem. - Najlepszym komentarzem jest to, że raczej wzbudził pan spontaniczny śmiech - powiedział były premier.
      Następnie Kłeczek się pożegnał.
      wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,27385333,spiecie-tuska-z-kleczkiem-z-tvp-info-szef-po-o-lekcjach-niemieckiego.html#s=BoxOpMT

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka