Dodaj do ulubionych

Przewidywane skutki działań Czarnka i KK

29.07.21, 22:14
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,27382385,indie-rodzina-zabila-17-latke-za-noszenie-jeansow-cialo-dziewczyny.html#do_w=56&do_v=133&do_st=RS&do_sid=325&do_a=325&s=BoxNPrzeImg41
Obserwuj wątek
    • met_ol Re: Przewidywane skutki działań Czarnka i KK 29.07.21, 22:38
      Najsampierw (to z wolskiego) ustawią na rynku pręgież.
      • adria231 Re: Przewidywane skutki działań Czarnka i KK 30.07.21, 06:58
        Potem zapłoną stosy z internautami, którzy krytykują pisi katolicyzm.
        Tak, PISI katolicyzm. To co wyznaje pisia władza, to nie jest religią katolicką. Oni podszywają się pod tę religię, aby zdobyć elektorat w katolickim kraju, jakim jest Polska.
        Podobnie pisia "SPRAWIEDLIWOŚĆ" jest największą niesprawiedliwością, a pisie PRAWO jest bezprawiem.
      • pkt4a Re: Przewidywane skutki działań Czarnka i KK 30.07.21, 08:57
        Najsamprzód ( to z wolskiego ) niech Czarek przepracuje z dobrym psychologiem swoje traumy z dzieciństwa , o !
        • met_ol Re: Przewidywane skutki działań Czarnka i KK 30.07.21, 08:59
          Mniemam domniemywać, iż medycyna jest w tym przypadku bezradna.
          • pkt4a Re: Przewidywane skutki działań Czarnka i KK 30.07.21, 09:48
            Ale Czarek niech próbuje . Dla swojego dobra , dla dobra swojej rodziny i dla dobra społeczeństwa .
            On ma nie przepracowane psychologicznie traumy z dzieciństwa i teraz to wszystko u niego niestety wychodzi .
    • aniechto.only Re: Przewidywane skutki działań Czarnka i KK 30.07.21, 08:28
      Pierwsze skutki, raczej pozytywne:

Uczniowie omijają liceum, którego dyrektor zakazał używania symbolu Strajku Kobiet.
      Jedno z łódzkich liceów stało się znane w całej Polsce po tym, gdy dyrektor zakazał uczniom używania symbolu Strajku Kobiet. Dyrektor został zawieszony przez wiceprezydenta Łodzi, ale wkrótce otrzymał medal od ministra edukacji, a zawieszenie zostało uchylone. Cała sytuacja sprawiła, że szkoła ta nie jest chętnie wybierana przez uczniów biorących udział w rekrutacji do szkół średnich.

Trwa rekrutacja do szkół ponadpodstawowych. Portal TVN24 ustalił, że w tym roku zainteresowanie XXXIV LO w Łodzi znaczenie spadło. Jako placówkę pierwszego wyboru liceum wskazały zaledwie 23 osoby, a szkoła przygotowała 90 miejsc.

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,27376170,rekrutacja-do-liceow-uczniowie-omijaja-szkole-ktorej-dyrektor.html
      • met_ol Re: Przewidywane skutki działań Czarnka i KK 30.07.21, 08:59
        .......sie dokwateruje.
      • buldog2 Re: Przewidywane skutki działań Czarnka i KK 30.07.21, 09:06
        Za chwilę liceum dostanie super dotację od PISu i uczniowie od młodych lat będą zastanawiać się "może jednak warto...".
        • motocyklista175 Re: Przewidywane skutki działań Czarnka i KK 31.07.21, 14:18
          Za te super dotacje szkoła zakupi nowoczesne palenisko do spalania na stosie wrogów pisu, a tvp zapłaci za prawa transmisji.
    • mienkiszon Przewidziałem to kilka dni wcześniej 30.07.21, 08:59
      Bo to jest dla katonazioli proste jak konstrukcja cepa,.
      Tak samo przewidziałem to co zrobi Kaczyński z wolnymi mediami, kilka lat wcześniej -patrz moja sygnaturka.-rozmowa z Super Stacją.
      • mienkiszon Re: Przewidziałem to kilka dni wcześniej 30.07.21, 09:15
        forum.gazeta.pl/forum/w,28,172087482,172087482,Obstawiamy_nastepne_posuniecie_Czarnka_jako.html
      • buldog2 Re: Przewidziałem to kilka dni wcześniej 30.07.21, 09:53
        Ale to jest forum o polskiej polityce, nie o tym, co przewidziałeś czy nie.
        • mienkiszon Re: Przewidziałem to kilka dni wcześniej 30.07.21, 09:57
          A działania Czarnka to polska polityka, czy nie baranie?
          A działania KAczyńskiego w kierunku delegalizacji tvn to ppolska polityka czy chińska przygłupie?
          A ten wątek bez komentarza , a tylko z linkiem to nie ja założyłem baranie, bio jak ja bym to zrobił to bym już orbitował w kosmosie!
          Czyta ze zrozumieniem albo idź się wypróżnij, to ci przypierdalaczu moze coś pomoze, choć wartpię, bo jesteś zawistny i mściwy jak Kaczyński.
          • buldog2 Re: Przewidziałem to kilka dni wcześniej 30.07.21, 10:25
            Skoro nie nie zrozumiałeś, cytuję jak krowie na rowie:
            1. "Przewidziałem to kilka dni wcześniej"
            2. "Tak samo przewidziałem..."

To nie jest forum o twoich przewidzeniach, przywidzeniach i w ogóle nie o tym wszystkim.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka