Dodaj do ulubionych

Państwo przejmuje Izerę

02.08.21, 08:18
Już wiadomo, że Polacy nigdy nie doczekają się polskiego samochodu elektrycznego, gdyż państwo przejęło spółkę
odpowiedzialną za budowę tych samochodów.
Z wieloletniego doświadczenia wiemy, że czego tknie ta władza, wszystko zrujnuje. Nie będę wymieniać przykładów, wystarczy, że wspomnę stadninę w Janowie Podlaskim.......
Obserwuj wątek
  • horpyna4 Re: Państwo przejmuje Izerę 02.08.21, 10:16
   Zrujnować, to zrujnują, ale co się wcześniej nachapią, to ich. Spółka to pralnia, umożliwi przepływ państwowych pieniędzy do prywatnych kieszeni. Państwowych, bo pod takim zarządem spółka sama nie wypracuje żadnych; po prostu stanie się pompą.
  • mienkiszon Sasin na derektora! 02.08.21, 10:23
   adria231 napisała:

   > Już wiadomo, że Polacy nigdy nie doczekają się polskiego samochodu elektryczneg
   > o, gdyż państwo przejęło spółkę
   > odpowiedzialną za budowę tych samochodów.
   > Z wieloletniego doświadczenia wiemy, że czego tknie ta władza, wszystko zrujnuj
   > e. Nie będę wymieniać przykładów, wystarczy, że wspomnę stadninę w Janowie Pod
   > laskim.......
  • buldog2 Re: Państwo przejmuje Izerę 02.08.21, 19:16
   Możemy mieć pewność, że chcą zbudować egzemplarz próbny, otrzymają go Pinokio i Kot prezesa.

   Był Kot w butach, będzie w Izerze.

   Największe lody PISi chcą ukręcić na etapie wdrożenia, wiadomo, inwestycje. Tak jak przy promie położyli stępkę, tak teraz wmurują kamień węgielny w fabryce. I koniec. Całą resztę pieniędzy rozkradną.
   • adria231 Re: Państwo przejmuje Izerę 14.08.21, 07:42
    Wyszło szydło z worka : to nie chodzi o samochody elektryczne , tylko przejęcie setek hektarów lasów pod pozorem budowy fabryki.
    Czy taka fabryka nie mogłaby być zbudowana na miejscach po zamkniętych kopalniach( co musi się stać ze względu na klimat), w tych fabrykach powstałyby miejsca pracy dla ludzi zwolnionych z kopalń.
    Przecież kopalnia , to nie tylko miejsce w ziemi, tylko wiele przyległych zabudowań, a kopalnie odkrywkowe ( np. Bełchatów), które jeszcze bardziej zatruwają środowisko i zajmuję jeszcze więcej powierzchni.....
    • horpyna4 Re: Państwo przejmuje Izerę 30.08.21, 10:04
     Wszelka władza totalitarna boi się lasów, bo mogą ukrywać się w nich partyzanci. A polować nie trzeba w lasach, dzikie zwierzęta można przecież spędzić do zagrody i tam do nich strzelać. Skoro można w ten sposób do bażantów, to będzie można i do żubrów.
  • ave.duce Łżedu.a jak zwykle... i się cieszy 29.08.21, 07:45
   Jak Państwo doskonale wiedzą, zawsze chroniłem lasy państwowe, zawsze uważałem, że polskie lasy muszą pozostać dobrem społecznym, muszą być miejscami, gdzie korzysta się z ich walorów wypoczynkowych, zdrowotnych, wszystkich, które są potrzebne.

   Ale jest jeszcze coś takiego, co się nazywa proporcjonalnością. Mianowicie w każdej sytuacji trzeba wyważyć dobra – wziąć jedno dobro, wziąć drugie dobro i ocenić, które z nich ma w danym, konkretnym przypadku ważniejsze znaczenie.


   Du.a się cieszy:

   ... Cieszę się, że nadchodzi ten moment /.../ Ogromnie się cieszę, że w mądry sposób udało się doprowadzić
   do tego dzisiejszego momentu ...


   www.prezydent.pl/aktualnosci/wypowiedzi-prezydenta-rp/wystapienia/art,1368,wystapienie-prezydenta-rp-w-stalowej-woli.html
  • qwardian Re: Państwo przejmuje Izerę 29.08.21, 08:16
   Polskie będą mury fabryki, infrastruktura i drzewa, które zamiast spłonąć trafią do tartaku i będą z nich piękne meble. Technologia i linia produkcyjna Toyoty, co moim zdaniem jest trafnym wyborem dla samochodów hybrydowych, bo pełny elektryk w tym momencie jest pomysłem zupełnie chybionym..

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka