Dodaj do ulubionych

"Antyszczepionkowcy"-rodzi się nam nowy ruch

03.08.21, 11:43
Na naszych oczach rodzi się nam nowy ruch idiotów, który pewnie niebawem przekształci się w partię polityczną, bo w tym kraju idiotów ci dostatek.
A policji dojdzie nowy obowiązek pilnowania punktów szczepień.
Obserwuj wątek
      • sverir Re: "Antyszczepionkowcy"-rodzi się nam no 04.08.21, 06:45
        "Która tym stoi? Konfederacja a kto stoi za konfa? Ludzie bartlomieja sienkiewicza tego co kazał podpalić pseudonarodowcom budkę przycruskiej ambasadzie"

Łzesz osioł. Konfa mając do wyboru Sienkiewicze i PiS zamyka oczy i popiera PiS. A PiS to Tadziu R.
        • mienkiszon Re: "Antyszczepionkowcy"-rodzi się nam no 04.08.21, 06:59
          Tadzio R, to nieoficjalnie pewnie druga osoba w państwie po Kaczorze, a wszyscy inni to to tylko pacynki prezesa. T

A ja tylko jednego nie mogę zrozumieć, co oni w nim (prezesie) widzą?
          Bo czego nie widzą, to wiem. Nie widzą, ze to chory z nienawiści osobnik i fleja, który doprowadził do ruiny własny dom odziedziczony po rodzicach, a teraz to samo robi z krajem.
    • haen2010 Re: "Antyszczepionkowcy"-rodzi się nam nowy ruch 03.08.21, 16:02
      Oczywiście, że jest to działanie idiotów. Bo na razie można spokojnie odmówić sobie tego zastrzyku. Znając jednak meandry myślowe pisowskiej swołoczy i jej strach przed konkurencją na nacjonalistycznej arenie zwyczajnie mocno podejrzewam prowokację. Jakoś nie czytam o tych złapanych terrorystach, skąd są i jakie ich powiązania.

Faktem jest, że wielu może wkrótce podzielić poglądy Brauna widząc nieskuteczność szczepionki, gigant forsę dla koncernów medycznych, przekupionych "ekspertów" i polityków. Po prostu przewał XXI wieku.
      • boblebowsky Re: "Antyszczepionkowcy"-rodzi się nam no 03.08.21, 16:32
        haen2010 napisał:
        >
        > Faktem jest, że wielu może wkrótce podzielić poglądy Brauna widząc nieskuteczno
        > ść szczepionki, gigant forsę dla koncernów medycznych, przekupionych "ekspertów
        > " i polityków. Po prostu przewał XXI wieku.

Może przeczytaj jeszcze raz ten swój bełkot, który jest niczym innym jak klasyczną teorią spiskową. Rusz głową, uruchom wyobraźnię i zastanów się czy możliwe jest przekupienie tysięcy lekarzy, naukowców, polityków i dziennikarzy w jednym czasie i zachowanie tego w tajemnicy. Przecież to jest absurd jest. Wydawałoby się, że łeb masz na karku, twardo po ziemi stąpasz, a tu jak dziecko dałeś się wkręcić. Ech....
        • mienkiszon Nie , bo nie! 03.08.21, 16:44
          boblebowsky napisał: >
          > Może przeczytaj jeszcze raz ten swój bełkot, który jest niczym innym jak klasyc
          > zną teorią spiskową. Rusz głową, uruchom wyobraźnię i zastanów się czy możliwe
          > jest przekupienie tysięcy lekarzy, naukowców, polityków i dziennikarzy w jednym
          > czasie i zachowanie tego w tajemnicy. Przecież to jest absurd jest. Wydawałoby
          > się, że łeb masz na karku, twardo po ziemi stąpasz, a tu jak dziecko dałeś się
          > wkręcić. Ech....
          >
          >
          Mam kilku naprawdę nieźle wykształconych i oni też nie bo nie, a jak usiłowałem to zgnębić, to usłyszałem, ze to nie jest szczepionka, tylko preparat. Mam też kumpelkę, światowej sławy muzyczka i ona też nie, bo ...nie!
          Ręce opadają.
          NA szczęście większość moich kumpli jest normalna.
          • boblebowsky Re: Nie , bo nie! 03.08.21, 16:50
            mienkiszon napisał:

> boblebowsky napisał: >
            > > Może przeczytaj jeszcze raz ten swój bełkot, który jest niczym innym jak
            > klasyc
            > > zną teorią spiskową. Rusz głową, uruchom wyobraźnię i zastanów się czy mo
            > żliwe
            > > jest przekupienie tysięcy lekarzy, naukowców, polityków i dziennikarzy w
            > jednym
            > > czasie i zachowanie tego w tajemnicy. Przecież to jest absurd jest. Wyda
            > wałoby
            > > się, że łeb masz na karku, twardo po ziemi stąpasz, a tu jak dziecko dał
            > eś się
            > > wkręcić. Ech....
            > >
            > >
            > Mam kilku naprawdę nieźle wykształconych i oni też nie bo nie, a jak usiłowałem
            > to zgnębić, to usłyszałem, ze to nie jest szczepionka, tylko preparat. Mam też
            > kumpelkę, światowej sławy muzyczka i ona też nie, bo ...nie!
            > Ręce opadają.
            > NA szczęście większość moich kumpli jest normalna.

Rozumiem, że zabobon i ciemnogród jest podatny na takie historię tak nie rozumiem całej reszty. W Polsce jest obowiązkowych 11 szczepień i poza małą garstką nikt nie kwestionuje ich sensu.
        • haen2010 Re: "Antyszczepionkowcy"-rodzi się nam no 04.08.21, 07:27
          Ech, Bob... Już ci napisałem o kolejnym wariancie lambda. Jeszcze groźniejszy od delty. Mają ciągle sporo tej greki, do omegi włącznie. Jak ktoś lubi żyć w strachu to nie ma na to lekarstwa.

Poza tym - w każdym państwie znajdą się kupione "autorytety", u nas zabraknie palców jednej ręki. Politycy to nieco odrębna sprawa, taka okazja do zglajchszaltowania społeczeństwa to rzadkie przypadki w historii. Niektórzy grzeszą dobrą wiarą, na pewno nie nasi, o czym wiesz dokładnie.

Tak czy owak, na pewno będzie potężny katzenjammer po tej "pandemii"
          • boblebowsky Re: "Antyszczepionkowcy"-rodzi się nam no 04.08.21, 13:47
            haen2010 napisał:

> Ech, Bob... Już ci napisałem o kolejnym wariancie lambda. Jeszcze groźniejszy o
            > d delty. Mają ciągle sporo tej greki, do omegi włącznie. Jak ktoś lubi żyć w st
            > rachu to nie ma na to lekarstwa.
            >

Ale kto ma, Bilderbergi, Sorosze, czy NWO? Robisz się smieszny jak nie żałosny ze swoim sugestiami. Wszyscy lekarze i naukowcy przekupieni, że wykrywają nowe warianty czy dostają je o Bila Gatesa z w zalakowanych kopertach wraz z pendrivami na których są miliny w krypto walutach:))

> Poza tym - w każdym państwie znajdą się kupione "autorytety", u nas zabraknie p
            > alców jednej ręki. Politycy to nieco odrębna sprawa, taka okazja do zglajchszal
            > towania społeczeństwa to rzadkie przypadki w historii. Niektórzy grzeszą dobrą
            > wiarą, na pewno nie nasi, o czym wiesz dokładnie.

Heniu, to, że ludzi można kupić to z racji wieku wiemy obydwaj. Że można kupić autorytety również. To, że jest ich więcej niż paluchów i jednej ręki też jest możliwe. Żeby jednak twoja spiskowa teoria trzymała się kupy musieli by kupić wszystkich i zachować to w tajemnicy i to w skali ogólnoświatowej, a to już jest czysty absurd.

> Tak czy owak, na pewno będzie potężny katzenjammer po tej "pandemii"

Mów za siebie, ale fakt, pozostanie ci się tylko schlać jak się zorientujesz jak zdurniałeś na starość:)
              • boblebowsky Re: "Antyszczepionkowcy"-rodzi się nam no 04.08.21, 14:33
                haen2010 napisał:

> Kto zdurniał to się jeszcze okaże. Faktem jest twój język, kretyńsko podobny do
                > pisowskiego pomimo ośmiu gwiazdek. Co ta "pandemia" z wami wyprawia?

Kretyńsko podobny? Do pisowskiego? A w którym to miejscu, bo mam wrażenie, że urażony swoją własną głupotą próbujesz odreagować. Szkoda tylko że tak głupio. Zadałem parę pytań, rzuciłem parę argumentów, a ty za zamiast się odnieść pisowską mordę mi doklejasz? Jeśli dalej w tym tonie masz zamiar, to lepiej już sobie daruj.
          • sverir Re: "Antyszczepionkowcy"-rodzi się nam no 04.08.21, 15:31
            "Poza tym - w każdym państwie znajdą się kupione "autorytety", u nas zabraknie palców jednej ręki. Politycy to nieco odrębna sprawa, taka okazja do zglajchszaltowania społeczeństwa to rzadkie przypadki w historii. Niektórzy grzeszą dobrą wiarą, na pewno nie nasi, o czym wiesz dokładnie."

Jednak biorąc pod uwagę pochodzenie społeczne, klasowe, sytuację finansową i majątkową, pozycję w społeczeństwie itd. osób mających brać udział w spisku, to fizycznie niemożliwe jest, żeby nikt się nie wyłamał z tego światowego spisku i nie chlapnął. Wielkie zwalczanie afery korupcyjnej w polskiej piłce nożnej zaczęło się od wywiadu z Dziurowiczem. Abstrahując od dziesiątków sygnałów, konsekwentnie ignorowanych, sprawa się rypła, kiedy w końcu ktoś się wygadał i pożalił w mediach. A przecież liczba osób biorących udział w szwindlu w polskiej piłce nożnej jest nieporównywalnie mniejsza, niż liczba osób, która miałaby tuszować szwindel z pandemią i szczepionkami.
      • behemot17-13 Re: "Antyszczepionkowcy"-rodzi się nam no 03.08.21, 23:04
        Autentyczne. Ojciec zaszczepiony do syna niezaszczepionego - żeby ta zaraza tak cię dopadła i sponiewierała, to może rozum by wrócił. Syn bohater, wyznawca posła co maseczki ma w przysłowiowej d... z żalem - tak mi źle życzysz? Ojciec do syna, to czego się boisz? Trochę śmieszne, trochę smutne, że tyle bohaterskich czynów rozbija się w realnym starciu z prozą życia.
        • mienkiszon A nie pisałem? 04.08.21, 12:53
          Wychodzi na to, że znów przewidziałem:
          https://tvn24.pl/polska/koronawirus-w-polsce-mobilne-punkty-szczepien-na-covid-19-objete-calodobowa-ochrona-5165285>

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka