Dodaj do ulubionych

Kaczyński słyszał aby o pilocie?

13.08.21, 22:08
Bo podobno chce wyłączyć Fakty.
m.wirtualnemedia.pl/m/artykul/lex-tvn-discovery-pis-krrit-koniec-wolnych-mediow
Obserwuj wątek
    • weteran-czasu Re: Kaczyński słyszał aby o pilocie? 13.08.21, 22:24
      Były kierowca Kaczyńskiego kilkanaście lat temu opowiadał jak prezes dopytywał się o telewizory z płaskim ekranem. Ile kanałów można na takim ustrojstwie oglądać, czy wszystkie będą w kolorze, ile trzeba zapłacić za oglądanie i czy pilot jest urządzeniem przystępnym. Po kilku miesiącach poprosił kierowcę, aby mu kupił telewizor. Kierowca kupił Kaczyńskiemu ustrojstwo. Po zamontowaniu zapytał Kaczyńskiego jakie programy chciałby najbardziej oglądać. Prezes baz większego namysłu odpowiedział, że o kotach. No to musi prezes wykupić pakiet w Astrze (teraz tej firmy chyba już nie ma) i tam są kanały przyrodnicze. To oprócz abonamentu TV muszę jeszcze coś płacić? Tak! To weź pan mi nastaw jakiś kanał państwowy. Nastroiłem mu TVP1 i TVP2. Po miesiącu prezes nieśmiało mnie zaczepił, że pilot mu się popsuł i żebym złożył reklamację, ponieważ nie można przełączyć z kanału 1 na 2, a telewizor miał odbierać wiele kanałów a odbiera tylko dwa. Kierowca zbaraniał i wyjaśnił prezesowi, że od pykania wyładowały się bateryjki w pilocie i trzeba je wymienić. Znów problem, bo nie wiedział, że trzeba wymieniać baterie na nowe, które też kosztują.
      Prezes wreszcie zakupił abonament kablówki. Kierowca wystroił mu wszystkie dostępne kanały, ale i tak obcojęzycznych nie oglądał. ponieważ powtarzał, że coś bełkoczą i niewyraźnie mówią i dlatego choć zna języki to niewiele może zrozumieć. Telewizor i ciężki problem o wadze kilku ton. Na szczęście gdy mnie zapytał o komórkę odradziłem mu, że to urządzenie jest za mało przystępne dla wielu osób jego pokroju. Odetchnąłem, go odpowiedział, że go przekonałem. Ten człowiek od dawna kierowcą Kaczyńskiego nie jest
      i z podziwem patrzy jak Kaczyński dzisiaj wymachuje smartfonem w Sejmie, a nawet czasem z niego korzysta.
      Wiadomo, że SMSa nie wyśle, ale rozmawiać o dziwo się nauczył. Jeszcze trochę, może i samodzielnie nastroi sobie telewizor, choć z zawiązaniem sznurowadeł i założeniem butów od tej samej pary ma do dziś problemy.
      • adam.eu Re: Kaczyński słyszał aby o pilocie? 13.08.21, 23:11
        weteran-czasu napisał:

>Ten człowiek o
        > d dawna kierowcą Kaczyńskiego nie jest
        > i z podziwem patrzy jak Kaczyński dzisiaj wymachuje smartfonem w Sejmie, a nawe
        > t czasem z niego korzysta.
        > Wiadomo, że SMSa nie wyśle, ale rozmawiać o dziwo się nauczył. Jeszcze trochę,
        > może i samodzielnie nastroi sobie telewizor, choć z zawiązaniem sznurowadeł i z
        > ałożeniem butów od tej samej pary ma do dziś problemy.

To Kaczyński już rozmawia ze smartona? Bo jeszcze może dwa lata lub więcej czytałem, że rozmawia z jakiegoś zwykłego telefonu i że to jest dobre, bo nie można go podsłuchać. Osobiście jestem za bezpieczeństwem, czyli ważne aby ważniejsze rozmowy w skali państwa czy strategicznego przedsiębiorstwa nie prowadzić z byle smartfona.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka