Dodaj do ulubionych

Bezcenny świadek koronny.

14.08.21, 08:46
Nazwisko krótkie - Banaś. Ja pamiętam, jak oddawali władzę Kaczuś ze swoją ekipą AD 2007. Służbowe laptopy w wannie, komóry bez kart pamięci. Papiery przejrzane i zakwalifikowane do niszczarek. Wrogie przekazanie władzy ekipie tuskowej. Bez tzw. kontynuacji.

Banaś, nie wiem jakim cudem okazał się największym błędem Kaczusia z Morawieckim. Mieli na niego haki, święty nie był. Liczyli na pitbulla z kolczatką. Mocno podejrzewam, że Ziobro i Kamiński zdurnieli i zagrali vabank przeciwko Morawieckiemu. W dalszej perspektywie scheda po Kaczusiu.

Banaś się wqrwił. Dokumentuje wały i przekręty pisowskiej mafii. Ma facet charakter. Tych nie da się utopić w wannie lub skasować w zniszczarce. No i Tusk im nie powie słynne zdanie - Jesteście bezpieczni.
Obserwuj wątek
      • haen2010 Re: Bezcenny świadek koronny. 14.08.21, 09:20
        Jak wiesz, dla mnie Tusk jest głównym macherem polityki do szamba, w którym siedzimy przez ostatnie sześć lat. Niewiele go usprawiedliwia.

Jakby to zrozumiał. Zobaczymy, za to Twoja lewica nic nie przyjęła do świadomości. Moim zdaniem zniknie po następnych wyborach.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka