Dodaj do ulubionych

Minister rolnictwa Puda VIP

18.08.21, 17:16
VIP- Very Important PiSiak

"Wydarzenia, które tak rozsierdziły ministra rolnictwa i posła PiS miały miejsce 5 sierpnia przed godz. 19. Grzegorz Puda niemal w ostatniej chwili dotarł na samolot, który o godz. 18.55 leciał z Rzeszowa do Warszawy. Niestety, samolot odleciał bez niego, bo polityk nie zdążył przejść przez odprawę pasażerów, która obowiązuje przed wylotem. Wściekły Puda zadzwonił do ministerstwa z pretensjami, dlaczego nie załatwiono dla niego szybkiej odprawy przez tzw. bramkę VIP.

Ofiarą całej sytuacji stał się Adrian Maliszewski, 42-letni urzędnik, pełniący w resorcie obowiązki inspektora ds. obsługi wyjazdów służbowych. W ministerstwie pracuje od 20 lat.
10 sierpnia dostał informację, że ma dostać wypowiedzenie z pracy za "naruszenie obowiązków służbowych"...

...A w Luksemburgu? Tam Puda poleciał na spotkanie ministrów rolnictwa Unii. Niestety, zarezerwowany dla niego czterogwiazdkowy hotel Hilton-Doubletree (150 euro za noc) nie spełnił oczekiwań urzędnika, bo z powodu COVID-u miał zamkniętą restaurację i jedzenie przynoszono gościom do pokoju.

Maliszewski musiał przenieść Pudę od pięciogwiazdkowego hotelu Sofitel Le Grand Ducal. Tam dopiero (w cenie 300 euro za noc), minister został właściwie obsłużony."

Baaaaardzo ważna osoba z tego pisiora.

wyborcza.pl/7,75398,27468824,feralne-przejscie-vip-dla-ministra.html
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka