Dodaj do ulubionych

odNowa przy żłobie

19.08.21, 10:16
W polskim Sejmie powstał zespół parlamentarny ds. bezpieczeństwa i rozwoju Polska od Nowa. Jest to twór unikatowy - tworzą go wiceministrowie, którzy jeszcze tydzień temu byli w Porozumieniu Jarosława Gowina, a teraz są w PiS. To Marcin Ociepa, Andrzej Gut-Mostowy, Grzegorz Piechowiak, Wojciech Murdzek.

Wedle nieoficjalnych informacji wszyscy dotychczasowi wiceministrowie z Porozumienia w zamian za porzucenie Jarosława Gowina otrzymali od premiera Morawieckiego gwarancje zachowania stanowisk wiceministrów do końca kadencji. Są więc obecnie najbardziej zainteresowani, aby Zjednoczona Prawica przetrwała, szczególnie że uposażenia na tych stanowiskach wzrosły o 60 procent.

wyborcza.pl/7,75398,27469912,wiceministrowie-z-drzwi-obrotowych.html#S.main_topic_2-K.C-B.2-L.2.maly
Sprzedajne gow(i)no(we).
Obserwuj wątek
   • aniechto.only Re: odNowa przy żłobie 19.08.21, 10:55
    "Marcin Ociepa znany jest z tego, że półtora roku temu tworzył dekalog Nowej Prawicy, który miał wykazać wyższość tego ugrupowania nad innymi obecnymi w polskiej polityce. W szczególności nad ugrupowaniami lewicowymi i liberalnymi. Ten dekalog miał nadać w 2021 r. nową treść "naszym pryncypiom, które inspirowały postęp ludzkości". Jako najważniejsze pojawiały się kategorie wolności i odpowiedzialności, które w przypadku prawicy prowadzą człowieka do spełnienia "w przeciwieństwie do nihilistycznego wypalenia i pustki spenglerowskiego Zachodu". Ale na trzecim miejscu umieścił znak firmowy prawicy: "przyzwoitość w życiu codziennym i jednoznaczne potępienie zła".

    Pryncypia prawicy, które inspirowały postęp ludzkości- sprzedać się za odpowiednia cenę, nieważne komu. I to wszystko w opakowaniu "przyzwoitośći w życiu codziennym"

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka