Dodaj do ulubionych

Kolejny pszenno - buraczany pisior

19.08.21, 10:43
Puda chce zwolnić urzędnika Ministerstwa Rolnictwa. Powód? Nie zapewnił mu obsługi VIP
Bo jak to, panisko ze słomą w butach musiał czekać aż przyjedzie limuzyna z Wa-wy, bo spóźnił się na samolot w Rzeszowie, [b][Puda za całą sytuację obwinił Adriana Maliszewskiego, który w resorcie jest inspektorem ds. obsługi wyjazdów służbowych./b] miał tenże przewidzieć iż przygłup się spóźni i załatwić szybką odprawę przez bramkę dla VIPów, buraku, z ciebie teki vip jak z Suskiego człowiek myślący, wali w dekel władza, oj wali.

natemat.pl/369665,puda-chce-zwolnic-urzednika-ministerstwa-rolnictwa-nie-zapewnil-mu-vip
Obserwuj wątek
  • horpyna4 Re: Kolejny pszenno - buraczany pisior 19.08.21, 11:15
   Spóźnianie się na samoloty to pisia specjalność. Jeden każe się spieszyć i lądować w mgle, drugi wylatuje bez obsługi naziemnej po zamknięciu lotniska, trzeci chce w ostatniej chwili przepchać się przez odprawę bez kolejki... pisim powinno zrobić się szkolenie z podróżowania samolotami, bo sami nie są w stanie pojąć jego specyfiki.

   Przy okazji - jest tu jakiś szaradzista? Bo mamy ciekawostkę: jeden z metagramów nazwiska drugiego z wyżej wymienionych jest anagramem nazwiska trzeciego z nich.
  • kawa_poranna11 Re: Kolejny pszenno - buraczany pisior 19.08.21, 23:17
   Pisowska wiejska czy chłopsko pańszczyźniana mentalność jest zrozumiała.
   To mentalność tego tzw pana który faktycznie z wieśniactwa czy chłopstwa się wywodzi to nie żadna mentalność panów.
   To jest skrajnie chłopska lub chłopsko bolszewicka mentalność z wszelkiego rodzaju negatywnymi cechami.
   Jak poznać takiego osobnika ?
   Najłatwiej poznasz to po dziwnym czy śmiesznym nazwisku odziedziczonym po ojcu bardzo dawno temu które to nie rzadko a często złośliwie nadane zostało chłopu pańszczyżnianemu przez jego pana szlachcica.
   W następnej kolejności - po chamskim zachowaniu czy odzywkach osobnika.
   Na poparcie tego wskazałabym pisowców którzy reprezentują te obie negatywne ale za to jakże dzisiejszo-polskie cechy w dość wyraźny sposób.
   Dla przykładu - kilka rarytasów : warchoł, bigos, napiecek, pięta, obierek,kłak,ozdoba, potwora, witek, wąsik, pęk, wozignój, hopciaś, oko, śmieciuch, dziuba, puda, kaleta, czarnek, ziobro, kępa i wiele wiele innych niezwykle i śmiesznie a nawet obraźliwie brzmiących nazwań.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka