Dodaj do ulubionych

Dlaczego to wojsko ma zamaskowane twarze?

23.08.21, 12:49
Skoro działają legalnie i racja po naszej stronie , to o co chodzi?
Obserwuj wątek
    • ktos_z_kosmosu Re: Dlaczego to wojsko ma zamaskowane twarze? 23.08.21, 16:54
      Jeszcze dla frywolnych i odważnych Warszawiaków propozycja.
      Idź, zatrudnij się i śmiało, z otwartą przyłbicą powalcz z bandami przemytników, złodziei i reszty może mniej groźnych ale łamiących prawo, bo z czegoś trzeba żyć.
      To nie jest ot tak łatwa, bezpieczna i lekka robota.
        • ktos_z_kosmosu Re: Dlaczego to wojsko ma zamaskowane twarze? 23.08.21, 19:39
          adam.eu napisał:

> Aha, czyli tam głównie są przemytnicy, złodzieje i reszta łamiących prawo, aby
          > mieć z czego żyć.

Dlaczego w gębę mi wkładasz coś czego nie napisałem?
          Wymieniłem tylko zagrożenia i podkreśliłem trudy tej służby.

> Więc proponujesz tej reszcie nie łamać prawo, aby zejść z teg
          > o świata?

Proponuję:
          1 - Zacznij im wysyłać paczki.
          2 - Doszkól się historycznie. W necie znajdziesz historyczne podcasty, a i na dokumentalnych kanałach TV Sat, też znajdziesz sporo cennych materiałów.
          W kwestii mentalności islamistów, ostatnio trafiłem na podcast kryminalny o rodzinie Mahmoody. Wiele godzin precyzyjnych, ładną polszczyzną, informacji i zrównoważonych nauk o mentalności wyznawców Allaha.

• adam.eu Re: Dlaczego to wojsko ma zamaskowane twarze? 23.08.21, 19:56
            No tak, nie napisałeś, tylko wymieniłeś. I bądź tu mondry.

A jak myślisz, czy aby Żydzi nie karmią tym samym swoich wyznawców o Polakach, co Ty mi sugerujesz samemu znaleźć i odszukać gdzieś tam o uchodźcach?
            Ble ble ble..........................
      • ktos_z_kosmosu Re: Dlaczego to wojsko ma zamaskowane twarze? 23.08.21, 17:34
        m.c.hrabia napisał:

> ochrona przed zarazkami które roznosi "hołota" muzułmańska,co potwierdził pierw
        > szy naukowiec Polski, psychopata żoliborski.

Masz racją. to psychopata.
        Tylko psychopata może prowadzić Polskę ku rozłamowi z UE. Czyli spowodować przeniesienie obwarowanej granicy UE za Odrę. Czeską i Słowacką obwarowaną niczym linia Maginota, a my zostaniemy porzuceni na pastwę zarazków i wszelkiego dzikiego elementu.
        Sami sobie nie poradzimy. Historia tak uczy, a ta trafiwszy na nieczujących zagrożeń lekkoduchów. lubi się powtarzać.

• wariant_b Re: Dlaczego to wojsko ma zamaskowane twarze? 23.08.21, 19:01
          ktos_z_kosmosu napisał:

> Masz racją. to psychopata.
          > Tylko psychopata może prowadzić Polskę ku rozłamowi z UE.
          > Czyli spowodować przeniesienie obwarowanej granicy UE za Odrę.

A były jakieś zarzuty ze strony Frontex odnośnie wywiązywania się Polski
          z umów w sprawie ochrony granic Strefy Schengen, bo sobie nie przypominam.

A psychopata chce rządzić krajem niczym kacyk i prawo unijne mu przeszkadza.
          Niezależność sądów mu przeszkadza, wolność słowa mu przeszkadza, prawa
          kobiet i prawa mniejszości mu przeszkadzają, demokracja mu przeszkadza.
          Nie wiadomo jak długo Unia będzie to jeszcze znosić.
          • ktos_z_kosmosu Re: Dlaczego to wojsko ma zamaskowane twarze? 23.08.21, 19:22
            wariant_b napisał:

> A były jakieś zarzuty ze strony Frontex odnośnie wywiązywania się Polski
            > z umów w sprawie ochrony granic Strefy Schengen, bo sobie nie przypominam.

Akurat w kwestii ochrony granic działamy profesjonalnie.
            Dlatego dziwią mnie ataki na te służby.
            Do wielu jeszcze nie dociera, że Polska była, jest i mam nadzieję nadal będzie przedmurzem Europy i nie da się tym zza muru wchłonąć.
            A takie zagrożenie wciąż istnieje.

> A psychopata chce rządzić krajem niczym kacyk i prawo unijne mu przeszkadza.
            > Niezależność sądów mu przeszkadza, wolność słowa mu przeszkadza, prawa
            > kobiet i prawa mniejszości mu przeszkadzają, demokracja mu przeszkadza.
            > Nie wiadomo jak długo Unia będzie to jeszcze znosić.

Póki co znosi.
            Te szarże jeszcze nie są dla UE poważnym zagrożeniem. Oficjalnie, by PiS-i lud się cieszył, kaczor pręży muskuły i psoci. Nieoficjalnie przed unią merda ogonem. Duża w tym sprężyna KK. Choć też w jednych aspektach KK napuszcza masy na UE, w innych, po cichu, z unią pertraktuje. W końcu to europejska religia i tylko w europejskich warunkach może istnieć i funkcjonować.
            Choć to pocieszające.

• adam.eu Re: Dlaczego to wojsko ma zamaskowane twarze? 23.08.21, 19:24
              ktos_z_kosmosu napisał:

> Akurat w kwestii ochrony granic działamy profesjonalnie.
              > Dlatego dziwią mnie ataki na te służby.
              > Do wielu jeszcze nie dociera, że Polska była, jest i mam nadzieję nadal będzie
              > przedmurzem Europy i nie da się tym zza muru wchłonąć.
              > A takie zagrożenie wciąż istnieje.

Ble, ble, profesjonalne ble ble ble.
              Grecja, Włochy, Hiszpania.
            • wariant_b Re: Dlaczego to wojsko ma zamaskowane twarze? 23.08.21, 21:58
              ktos_z_kosmosu napisał:

> Akurat w kwestii ochrony granic działamy profesjonalnie.
              > Dlatego dziwią mnie ataki na te służby.

To nie są ataki na służby, a przynajmniej na Straż Graniczną, choć szczerze przyznam
              że działalność niektórych służb pod kierownictwem PiS jest co najmniej groteskowa.
              Służby powinny być profesjonalne, a nie realizować czyjeś chore ideologie.
              Pogranicznicy nie są od tego, żeby wyrażać co Prezes Pan i Kościół myślą o uchodźcach.
              A przepychanie złapanych przez granicę i tak w kółko jest całkowicie nieprofesjonalne.
              To jest jak zabawa gówniarzy w piaskownicy a nie ochrona naszych granic.

> Do wielu jeszcze nie dociera, że Polska była, jest i mam nadzieję nadal będzie
              > przedmurzem Europy i nie da się tym zza muru wchłonąć.

Bajki o przedmurzu oszczędź nam. Od czasu Targowicy taki wzniosły zalew
              słownego patriotyzmu działa zupełnie na odwrót. Nie jesteśmy przedmurzem
              i nie mamy dziejowej misji chronić Europę - mamy podpisane konwencje
              i umowy międzynarodowe, które powinniśmy jak najlepiej realizować.

A czy nasze władze i nasza Partia pracują na rzecz Putina to osobny temat.

> Te szarże jeszcze nie są dla UE poważnym zagrożeniem.

Są. Jesteśmy chorym człowiekiem Europy i nie wiadomo, co z nami zrobić.
              Do czasu można czekać, aż samo przejdzie, ale w końcu wrzód trzeba będzie wyciąć.

> W końcu to europejska religia i tylko w europejskich warunkach może istnieć i funkcjonować.

A kogóż to obchodzi? Kwestia wiary to wolny wybór i nikt nikomu nie zamierza narzucać
              jakichś sztucznych systemów wartości. Kto chce, niech to kupi, kto nie chce nie musi.
              Poza tym katolicyzm to teraz już nie tyle Europa, co Ameryka Łacińska i Afryka.
              W Europie feudalizm już się skończył i se ne vrati. Ideologia poddaństwa nie jest potrzebna.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka