Dodaj do ulubionych

Wynurzenia katobolszewika Czarnka

29.08.21, 18:16
Minister Edukacji i Nauki Przemysław Czarnek skomentował słowa Sławomira Nitrasa o "opiłowaniu katolików z przywilejów". "Maski opadły całkowicie. Jeden z głównych celów PO i jej starego (nowego) szefa jest zupełnie oczywisty: dechrystianizacja Polski na wzór tego co się dzieje na Zachodzie" - ocenił.

www.rp.pl/Rzad-PiS/210829482-Przemyslaw-Czarnek-dechrystianizacja-Polski-glownym-celem-PO.html
Tow. Kaczyński swojego czasu powiadał, że najszybsza droga do dechrystianizacji Polski wiedzie przez ZChN.
Obserwuj wątek
  • szwampuch58 Re: Wynurzenia katobolszewika Czarnka 29.08.21, 19:16

   Polaków trzeba uczyć elementarnej kultury w przestrzeni publicznej. Dotyczy to języka polskiego, który używany przez Polaków jest pełen chamstwa, wulgaryzmów, agresji i złości. Polak w przestrzeni publicznej zazwyczaj rzuca pety, butelki, inne śmieci za siebie lub w bok. Do głowy mu nie przychodzi że robi źle. Robi to z głupoty, braku szacunku dla innych, złego wychowania, chamstwa głęboko tkwiącego w nim.
  • pkt4a Re: Wynurzenia katobolszewika Czarnka 29.08.21, 20:08

   " Przemysław Czarnek dzieciństwo spędził w Goszcznowie , wsi w dawnym województwie sieradzkim. Ojciec był zawodowym kierowcą, miał własną ciężarówkę. Matka była pielęgniarką. - To dawne dzieje - precyzował Czarnek. - Kiedy rynek się zliberalizował, zaczęła prowadzić własny sklep: „1001 drobiazgów”. Dom rodzinny był konserwatywny. Nieprzesadnie, tak zwyczajnie, jako to na wsi - dodał.

   Jako piętnastolatek Czarnek zamieszkał w Lublinie. To był świadomy wybór, a przy tym część większego planu. W najbliższej okolicy Goszcznowa nie było szkół średnich. Trzeba było liczyć się z wyjazdem i mieszkaniem w bursie. Lublin nie był może najbliższym miastem, ale miał wymarzoną uczelnię, na której chciał studiować. Katolicki Uniwersytet Lubelski.

   - Dlatego wybrałem Lublin. Poza tym mieszkał tu mój wuj który był księdzem , który zaproponował, że mogę u niego zamieszkać - wspominał.

   Kiedy przeprowadził się do Lublina, jego rodzice już nie żyli, oboje zginęli w wypadku samochodowym i jako 15-letni chłopak-sierota przyjechał do wielkiego miasta i już tu został u wuja księdza . Zamieszkał na Sławinie "
  • mozart Re: Wynurzenia katobolszewika Czarnka 02.09.21, 01:00
   Przemysław Czarnek: w Polsce próbuje się wprowadzić dyktaturę ateistyczną
   Raptem kilka pozycji dotyczy encyklik Jana Pawła II i chyba ze dwie pozycje dotyczą kard. Stefana Wyszyńskiego, dzięki któremu ci ludzie tak nierozumnie podchodzący do tego zagadnienia i próbujący wprowadzić ateizm jako dyktaturę w Polsce, dzisiaj są wolni i mogą to robić - powiedział Przemysław Czarnek w TVP Info, w odpowiedzi na krytykę propozycji lektur Ministerstwa Edukacji Narodowej.

   www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/przemyslaw-czarnek-w-polsce-probuje-sie-wprowadzic-dyktature-ateistyczna/hcsebde,79cfc278

   Polskę może uratować jedynie dyktatura katoproletariatu i czarny terror pisobolszewickiej partii!
  • margit49 Re: Wynurzenia katobolszewika Czarnka 02.09.21, 11:21
   Wszędzie pełno Czarnka - wygłasza, ogłasza, informuje itd, itp. Ta niebywała nadgorliwość w klepaniu głupot jest niepokojąca. W spocie Wolna szkoła zacytowano jego słowa. Co ciekawe - sytuacja nawiązuje wprost do prywatnego życia. Minister też ma zaledwie 2 dzieci, ze sporą różnicą wieku. Córka studiuje - podobno aż w Poznaniu, a żona realizuje się naukowo :D

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka