Dodaj do ulubionych

Wysyłają wojsko na wschodnią granicę?

04.09.21, 07:42
Podobno Rosjanie z Białorusią szykują się do ataku na Polskę. Powtórka z 1939 roku, kiedy nasze non posumus w oparciu o bełkot zapewnień Francji i Anglii doprowadziło do zniszczenia Europy. Wtedy było to "racjonalne", ale dzisiaj?

Myślę, kolejny pisowski kabaret. Nie oddamy ani guzika, ani piędzi ziemi z naszego terytorium.
Obserwuj wątek
        • buldog2 Re: Wysyłają wojsko na wschodnią granicę? 04.09.21, 11:15
          Hęęę?
          O czym to ludzie potrafią fantazjować... zadziwia mnie to forum coraz bardziej.
          Dla złodziei PISowskich to znakomite rozwiązanie gwarancja pomyślności nowych SKOKów na koszt podatnika. Za taki szmal to nawet Genialnego Prezesa PISi gotowi poświęcić.
            • buldog2 Re: Wysyłają wojsko na wschodnią granicę? 04.09.21, 12:04
              Śląski to chciał sprywatyzować facet którego znałem. On pożyczył pieniądze i samochodem woził, żeby zapłacić. Borowski i urzędnicy MF to później - ci ludzie uważali, że jak gdzie indziej załogi prywatyzują fabryki (np. łódzki Famed-1, cementownie czy inne jeszcze), tak im należy się to, co w ich gestii, znaczy banki. Ale ten mój, w sensie że go znałem, facet (z Unii Wolności był, później jakiś czas starostą w Warszawie) też miał obstawę w Sejmie w postaci ministra zdrowia (już nie pamiętam nazwiska). I ten minister zaczął potępiać ten "obyczaj" w Sejmie, a urzędnicy MF oddawać kupione akcje.

Ale mam wiadomość z ostatniej chwili w sam raz dla Konfederaty:
              Za chwilę Agata D. będzie publicznie czytać "Moralność pani Dulskiej".
              Już nie pamiętam szczegółów
    • pies.na.czarnych Re: Wysyłają wojsko na wschodnią granicę? 04.09.21, 15:20
      Już zaczynaja wywracać kota ogonem

Stan wyjątkowy na granicy polsko-białoruskiej. Znamy treść uzasadnienia. Ani słowa o manewrach
      wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,27529475,stan-wyjatkowy-na-granicy-polsko-bialoruskiej-znamy-tresc-uzasadnienia.html#do_w=46&do_v=142&do_st=RS&do_sid=286&do_a=286&do_t=16&do_g=5&do_s=A&s=BoxNewsImg10
    • pies.na.czarnych Re: Wysyłają wojsko na wschodnią granicę? 04.09.21, 15:34
      Siepacze reżimu sami nie są pewni czy działają zgodnie z prawem.

Jaruzelskiemu zarzucano, że bezprawnie ogłosił stan wojenny. Już niedługo zobaczymy czy podobne zarzuty zostaną postawione Dudzie.

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,27532650,zarzuty-dla-dziennikarza-ktory-byl-na-terenie-objetym-stanem.html#do_w=46&do_v=142&do_st=RS&do_sid=288&do_a=288&do_t=16&do_g=5&do_s=A&s=BoxNewsImg3
    • pies.na.czarnych Re: Wysyłają wojsko na wschodnią granicę? 05.09.21, 16:26
      Stan wyjątkowy. Co mówią miejscowi? "Życie mieszkańców wygląda obecnie jak jeden wielki burdel"
      wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,27534494,mieszkaniec-miejscowosci-objete.html#do_w=46&do_v=142&do_st=RS&do_sid=288&do_a=288&do_t=16&do_g=5&do_s=A&s=BoxNewsImg1
      Życie mieszkańców wygląda obecnie jak jeden wielki burdel. Nikt nam o niczym nie mówi, nikt nas o niczym nie informuje, nie liczy się z naszym zdaniem. Mamy siedzieć w domach i nie przeszkadzać. Pogranicznicy to dla mnie teraz jedyne źródło nieoficjalnych informacji - powiedział w TVN24 Mateusz Wodziński, mieszkaniec Łapicz.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka