Dodaj do ulubionych

Czarnecki holuje syna

05.09.21, 18:34
Socjologowie znają pojęcie osobowości złodziejskiej. Są to osoby: charakteryzujące się brakiem godności osobistej, chorobliwą chęcią posiadania cudzej własności, dużą przebiegłością oraz bardzo wysoką lojalnością zawodową. Osobnicy okradający nas w sklepie, kradnący kury sąsiadowi czy też okradający nasze mieszkania, to złodzieje pospolici. Są to jednak amatorzy, w porównaniu ze złodziejami instytucjonalnymi – mistrzami w tym fachu. Złodzieje instytucjonalni, wyższa hierarchia w klanie złodziejskim, są to osoby działające w zorganizowanych, nie zawsze znanych społeczeństwu, grupach wspólnego interesu. Ich miejscem działania są, nie tylko w Polsce, ale także i w UE, przede wszystkim instytucje państwowe i samorządowe. Grupa ta jest również zhierarchizowana, a na samym jej dole plasuje się europoseł Ryszard Czarnecki - pospolity złodziejaszek wyciągający pieniądze z unijnej kasy za faktycznie nieprzejechane kilometry. Człowiek który Polakom przyniósł największy wstyd od czasu złodziei samochodów w Niemczech w latach 90 ubiegłego wieku. Ale nim o jego złodziejskim procederze - to najpierw kilka zdań o jego wątpliwej przydatności w Parlamencie Europejskim.- Czarnecki został Wiceprzewodniczącym PE VIII kadencji. Wygaszono mu mandat - Powodem było porównanie przez Czarneckiego europosłanki Róży Thun (PO) do szmalcowników, czyli Polaków wymuszających szantażem pieniądze od Żydów ukrywających się podczas wojny bądź wydających ich Niemcom dla własnych korzyści.
- Podczas II wojny światowej mieliśmy szmalcowników, a dzisiaj mamy Różę von Thun und Hohenstein – oznajmił Czarnecki w rozmowie z serwisem Niezalezna.pl. To był jego komentarz do wypowiedzi Thun pod rządami PiS dla francusko-niemieckiej telewizji ARTE .Kolejny cios dla Ryszarda Czarneckiego nadszedł niebawem, gdyże eurodeputowany PiS został wykluczony z udziału w misjach obserwacyjnych Parlamentu Europejskiego, które oceniają przebieg wyborów w krajach trzecich. Ponadto pojawił się także wniosek o jego wykluczenie z DEG, czyli organu Parlamentu Europejskiego zajmującego się wsparciem i monitorowaniem demokracji poza Unią, a wszystko to za sprzyjanie jednemu z kandydatów w wyborach na Kaukazie, gdzie stawką były „wiarygodność i bezstronność" PE. Pełniąc te odpowiedzialne funkcje Czarnecki rozwijał swój złodziejski proceder - Chodzi, najogólniej rzecz biorąc, o wyłudzenie poprzez nienależne pobranie z delegaci samochodowych ponad 100 tysięcy euro. Odbywało się to m.in., poprzez wystawianie i pobieranie zwrotów delegacji na trasie Bruksela – Jasło. Ustalono że Czarnecki mieszka nie w Jaśle, a w Warszawie, zaś mieszkanie po matce, które miał w Jaśle, a w którym się teoretycznie mógłby zatrzymać, nie figuruje w wykazie majątkowym, co mogłoby oznaczać, że je po prostu sprzedał. Podanie Jasła jako celu podróży wydłużało trasę o 340 kilometrów i oznaczało zauważalne zwiększenie tzw. kilometrówki. To jednak nie koniec listy zarzutów. Dochodzą do tego banalne oszustwa, jakich dopuszczał się polski europoseł. Polegały na tym, że pisał o przemieszczaniu się pożyczonymi jakoby samochodami, problem w tym, że właściciele pojazdów zaprzeczali, by pożyczali swoje samochody polskiemu oficjelowi. Europejscy śledczy swoje ustalenia uznali za na tyle poważne, że przekazali sprawę do polskiej prokuratury, ponieważ czyny Czarneckiego mogą być zagrożone wysoką karą do 8 lat więzienia ( prokuratura sprawy nie podjęła) ( pensja europosła z dodatkami to ca 10 tys euro ) Ale tego mało i parlamentarzysta przeniósł swój 'genialny' patent na rodzime podwórko - tym razem jako wiceprezes PZPS(Polski Związek Piłki Siatkowej) ----"Informuję że wczoraj zaraz po wyborze mnie na wiceprezesa PZPS poinformowałem prezesa Związku, że moją funkcję będę pełnił społecznie, nie pobierając żadnego wynagrodzenia. Ku uwadze hejterów i ludzi, którzy patrzą na mnie przez swój pryzmat.--
Obserwuj wątek
  • pies.na.czarnych Re: Czarnecki holuje syna 05.09.21, 19:43
   Becia oborowa holuje męża.

   Biznes męża Szydło. Szkoła, której jest dyrektorem, to maszynka do zarabiania milionów z unijnej kasy. Kontroluje ją kilka osób
   www.tokfm.pl/Tokfm/7,130517,20242170,biznes-meza-szydlo-szkola-ktorej-jest-dyrektorem-to-maszynka.html?fbclid=IwAR1mkiHMOaDeY6KPy7MS-x3B3xp4OMPQJ0iAhCG71fWwL-Q80HWV3WiczLo

   Beata Szydło ze wzruszeniem mówiła o mężu, który kocha prace nauczyciela. Premier wspominała, że poznali się podczas studenckich praktyk; obecna szefowa rządu była wówczas kapitanem drużyny piłkarskiej.

   Jak zauważyli dziennikarze nowego portalu OKO.press (Ośrodka Kontroli Obywatelskiej) Beata Szydło praktycznie tylko w taki sposób mówi o swoim mężu. Jednak dziennikarskie śledztwo pokazało, że interesy prowadzone przez Edwarda Szydłę to interesująca sprawa.

   Jak zauważyli dziennikarze nowego portalu OKO.press (Ośrodka Kontroli Obywatelskiej) Beata Szydło praktycznie tylko w taki sposób mówi o swoim mężu. Jednak dziennikarskie śledztwo pokazało, że interesy prowadzone przez Edwarda Szydłę to interesująca sprawa.

   "Za takie samo uchybienie Marcinowi P., prezesowi Amber Gold, prokuratura postawiła kilka lat temu zarzut popełnienia przestępstwa. A później śledczy w całym kraju wszczęli tysiące postępowań wyjaśniających, dotyczących innych podmiotów, które nie wypełniały tego obowiązku" - przypominają dziennikarze.
   Mimo działań prokuratorów, dokumentów dotyczących Stowarzyszenia na rzecz Szkoły Zarządzania i Handlu nie ma...
   • oczyszerokozamkniete66 Re: Czarnecki holuje syna 06.09.21, 16:00
    cały PIS
   • weteran-czasu Re: Czarnecki holuje syna 06.09.21, 18:26
    Becie do tej pory za asfalt nie zapłaciła.
   • weteran-czasu Re: Czarnecki holuje syna 06.09.21, 18:29
    Co do tego osobnika z wątku, to szkoda klawiatury na takie złodziejskie indywiduum.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka