"Siuskizm",czyli odłam kaczyzmu.

10.09.21, 07:43

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,27553256,suski-okreslil-ue-mianem-okupanta-przysyla-namiestnikow.html#s=BoxOpImg9 //
    • ave.duce Re: "Siuskizm",czyli odłam kaczyzmu. 10.09.21, 09:47
      S/i/uski chory na głowę od poczęcia.
    • adam111115 Re: "Siuskizm",czyli odłam kaczyzmu. 10.09.21, 09:59
      To się zaczyna niebezpieczne robić. Widać poszedł rozkaz z nowogrodzkiej aby maksymalnie zacząć pluć na Unię. Bo ta na przekręty mafii nie chce dać pieniędzy. Trzeba jak najszybciej mafię od władzy usunąć bo będzie źle. Wg mnie i obym się mylił, scenariusz jest taki że w 2023 fałszują wybory i referendum w sprawie wyjścia z UE, robią zamach stanu, usuwają demokrację i opozycję i wprowadzają dyktaturę. Koniec wolnej Polski. Wylatujemy z NATO, OBWE i paru innych. 10 milionów Polaków ucieka z kraju. Następuje krach Gospodarczy jakiego nigdy nie było. Kurtyna.
      • stasi1 Re: "Siuskizm",czyli odłam kaczyzmu. 10.09.21, 17:42
        Akurat aby wyjść z UE nie trzeba robić referendum. Przynajmniej w Polsce. A czemu mieli by nas wyrzucić z NATO? Turcja jest dużo gorsza i jest.
        • adam111115 Re: "Siuskizm",czyli odłam kaczyzmu. 10.09.21, 19:55
          Trzeba. Po to było referendum przed wejściem. A Turcja jest w strategicznym miejscu. My nie.
          • stasi1 Re: "Siuskizm",czyli odłam kaczyzmu. 11.09.21, 07:29
            Według aktualnego prawa nie. Co nie znaczy że kartofel nie przeprowadził referendum. Jak będzie pewny wybranym
        • horpyna4 Re: "Siuskizm",czyli odłam kaczyzmu. 11.09.21, 09:16
          Nie muszą wyrzucać nas z NATO, sami wystąpimy na rozkaz Putina. Przecież ta obecna władza jest sterowana z Moskwy i robi wszystko na korzyść Rosji.

          A durny suweren się cieszy.
          • taniarada Re: "Siuskizm",czyli odłam kaczyzmu. 11.09.21, 10:11
            horpyna4 napisała:

            > Nie muszą wyrzucać nas z NATO, sami wystąpimy na rozkaz Putina. Przecież ta obe
            > cna władza jest sterowana z Moskwy i robi wszystko na korzyść Rosji.
            >
            > A durny suweren się cieszy.
            Coraz głupiej piszesz .Tak klepiesz te swoje farmazony ,że głowa mała Ja piję czasami ,ale żeby tak pisać.Zenada horpyna4. Co ty pobierasz? Ma kopa moja droga,.
Pełna wersja