Dodaj do ulubionych

Decyzje obecnie panujących warchołów z PiSu doprow

20.09.21, 17:30
Decyzje obecnie panujących warchołów z PiSu doprowadziły do narzucenia nam tych kar!
I pewnie nie dotarło, że Energa i Enea wyrzuciły w błoto ponad 1,5 mld zł na budowę bloku w Ostrołęce tylko po to by zrobić dobrze panom Tchórzewskiemu i Kowalczykowi?
Nie dotarło, że kilka lat temu PiS brudnymi łapami Obajtka uwalał kontrakty na zieloną energię w północnej Polsce? I chyba nie dotarło, że przez ostatnie 6 lat nasze świnie przy korycie nie zrobiły nic by rozwinąć produkcje energii odnawialnej i tylko pier_lą o zasobach węgla na 200lat i blokach elektrowni atomowych już za 5 lat?
W trybie przyszłym i niedokonanym!
Obserwuj wątek
  • kawa_poranna11 Re: Decyzje obecnie panujących warchołów z PiSu d 20.09.21, 17:35
   "płace od czasu do czasu rachunki, żeby wiedzieć, ile kosztuje prąd.
   Oczywiście rosnące ceny prądu nie są dobrą informacją dla konsumentów, ale musimy pamiętać że z drugiej strony mamy górników, którzy, gdy tylko będziemy próbowali zmodernizować nasz system energetyczny, są gotowi przyjechać z taczkami pod Sejm oraz Aleje Ujazdowskie.
   Tak, że jest to broń obosieczna, a z dwojga złego lepiej sobie pogorszyć stosunki z Brukselą i Czechami, niż dać się wywieźć górnikom na taczkach, zwłaszcza, że w takiej sytuacji nowe wybory mógłby jeszcze wygrać Tusk, a przejęci przez niego prokuratorzy mogliby na nowo pootwierać postepowania umorzone przez w pełni niezawisłego i niezależnego Prokuratora Generalnego magistra Ziobrę.
   Dużo jeżdżę po kraju i często spotykam się z górnikami, którzy na każdym spotkaniu mówią mi: Jeśli tylko stracimy pracę, to będziecie siedzieć.
   Więc właśnie w trosce o ich dobro, a także w trosce o dobro wszystkich obywateli, którzy już dwukrotnie poparli Dobrą Zmianę, nie cofniemy się w realizacji naszej polityki, nawet jeśli miałoby skutkować w podwyżkach cen prądu o 1000%"
   Mateusz Morawiecki
    • kawa_poranna11 Re: Decyzje obecnie panujących warchołów z PiSu d 21.09.21, 16:57
     Tyle pisowskie kundle szczekały o odnowionym Wyszehradzie, że został reaktywowany po latach marazmu i nieudolnej dyplomacji, że Wolska nadaje mu ton, że Wolskę szanują.. itp.. a tu masz, Wyszehrad właśnie się im zes.ał na durne pisowskie łby.
     A pisaliśmy jakiś czas temu, ze zegar cyka.
     W komunie za cos takiego oskarżono by o sabotaż przeciwko państwu i stryczek !

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka