Dodaj do ulubionych

co się dzieje z dolnośląską policją?

24.09.21, 07:01
Komendant ciągle na stanowisku mimo kilku wyjątkowo udanych interwencji zakończonych śmiercią zatrzymanych a teraz kolejny przykład chamstwa,brutalności i bezprawia.
Dokąd zmierza pisia policja?
www.onet.pl/informacje/onetwroclaw/wroclaw-kulisy-zatrzymania-niemieckich-studentow-zabawimy-sie-z-nimi/n0xph73,79cfc278
Obserwuj wątek
   • buldog2 Re: co się dzieje z dolnośląską policją? 24.09.21, 08:47
    Stwierdzenia mediów odnośnie śmierci ludzi są pewne i choćby atmosfera przyzwolenia jest podstawą do dymisji. W skrajnie mało prawdopodobnych przypadkach postępowania wyjaśniające mogą dymisję cofnąć, natomiast, w przypadku ustaleń obciążających policjantów, powinny być podstawą do wszczęcia śledztwa. Moim jeszcze bardziej skromnym zdaniem tak jest.
    • sverir Re: co się dzieje z dolnośląską policją? 24.09.21, 09:26
     "Stwierdzenia mediów odnośnie śmierci ludzi są pewne i choćby atmosfera przyzwolenia jest podstawą do dymisji."

     Fakt, śmierć ludzi jest pewna. Jeżeli atmosfera przyzwolenia jest, to rzeczywiście, też powinna wystarczyć, o ile płynie ona z KWP lub choćby KM, a nie z samej KGP. A wydaje mi się, że to właśnie Komenda Główna buduje atmosferę.

     "W skrajnie mało prawdopodobnych przypadkach postępowania wyjaśniające mogą dymisję cofnąć"

     Po co podawać się do dymisji, jeśli można ją cofnąć? Dymisja powinna być skuteczna, bez prawa powrotu. Dlatego właśnie mówię o powstrzymaniu się przed pochopnymi ocenami.
   • 99venus Re: co się dzieje z dolnośląską policją? 24.09.21, 09:28
    Jeżeli mak być szczery to nie wierzę w zadne postepowania wyjaśniające,Przypadek Stachowiaka pokazał,że postępowania wyjaśniające służą generalnie zacieraniu sladow i wybielaniu sprawców.
    Przypadek zomowca z pałką teleskopową najlepiej o tym świadczy.I te nagle psujące się kamerki.
    Jad za dawnych czasów - strach się bać policji.
    • sverir Re: co się dzieje z dolnośląską policją? 24.09.21, 09:50
     Też niespecjalnie wierzę. Tzn. będzie przeprowadzone i wyjdzie na to, że ktoś sam się przydusił kolanem policjanta, a policjant się przed tym bronił, tylko nie dał rady. Ale w duchu Komendy wolałbym, aby to nie media decydowały o takich sprawach.
     • 99venus Re: co się dzieje z dolnośląską policją? 24.09.21, 09:55
      wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,27609209,wroclaw-smierc-25-latka-po-interwencji-policji-kolejny-policjant.html#do_w=46&do_v=142&do_st=RS&do_sid=288&do_t=16&do_g=5&do_s=A&do_a=288&s=BoxNewsImg2

      Gdyby nie media nigdy byśmy o tkich przypadkach nie wiedzieli a policj byłaby bezkarna.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka