Dodaj do ulubionych

"Goebbelsowskie media" nie zniesławiają TVP.

24.09.21, 12:54
Jest prawomocny wyrok sądu ws. prof. Sadurskiego Sąd Okręgowy w Warszawie podtrzymał wyrok sądu rejonowego, który twierdził, że konstytucjonalista nie zniesławił TVP, pisząc o "goebbelsowskich mediach". Wyrok jest prawomocny.
A teraz mam pytanie, czy ktoś ogląda ten goebelsowski chłam, czy lecą w tym chłamie jeszcze jakieś normalne filmy, czy tylko sączą jad?
W 2015 wywaliłem toto z pilota, i nie wiem czy i jak to da się oglądać? Czy tylko jakieś ogórki z kretynami występują? Wiem że, przepraszam za wyrażenie, rządzi tym paździerzem Kurski, i to wszystko co wiem.
Ale wyrok sądu, miód na me uszy.

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,27607674,goebbelsowskie-media-nie-znieslawiaja-tvp-jest-prawomocny.html
Obserwuj wątek
      • peace2u Re: "Goebbelsowskie media" nie zniesławia 24.09.21, 15:27
       www.teleman.pl/program-tv/stacje/TVP-Historia

       Program na dzisiaj. Jest co wybrać. Masz jeszcze do wyboru w tej tematyce Discovery Historia i Polsat Viasat History.

       15:20
       Mumie starożytnego Egiptu: Matka Tutanchamona (3/6)
       serial dokumentalny

       Największą na świecie kolekcję mumii możemy podziwiać w muzeum w Kairze. Skrywa ona wiele mrocznych sekretów. Najnowsze badania naukowe wykryły na tych ciałach ślady zabójstw, tortur.

       16:20
       Tatarzy polscy
       telenowela dokumentalna

       Obraz przybliża historię potomków osadników muzułmańskich na ziemiach polskich. W każdym odcinku pojawią się wątki społeczne, religijne oraz kulturowe związane z życiem polskich Tatarów.

       17:10 Ex Libris
       Program poświęcony książkom historycznym. Twórcy magazynu prezentują najciekawsze pozycje i przedstawiają sylwetki autorów.

       17:35
       Norwid. Światło i mrok
       film dokumentalny, Polska 1998

       Próba ukazania pełnej biografii Cypriana Kamila Norwida, jego skomplikowanej osobowości i twórczości wyprzedzającej współczesną mu epokę.

       18:30 Ekspertyza (16)
       cykl reportaży

       Seria dokumentów naświetlających mało znane fakty z historii. Twórcy, we współpracy z Instytutem Pamięci Narodowej i Instytutem Ekspertyz Sądowych, wyjaśniają wiele tajemnic przeszłości.

       19:05 Czas honoru. Powstanie: Kanały (8)
       serial wojenny

       Wojenne losy przyjaciół znanych z serialu "Czas honoru". Akcja tej specjalnej serii toczy się w czasie powstania warszawskiego.

       19:55 A więc wojna (24)
       cykl reportaży

       1 września 1939 r. Niemcy przekroczyli granice Polski, rozpoczynając w ten sposób II wojnę światową. Kampania wrześniowa, nazywana też wojną obronną Polski 1939, trwała do kapitulacji 6 października.

       20:00 Teatr historii: Negocjator
       program publicystyczny

       Każdy odcinek nakreśla kontekst historyczny omawianego spektaklu. Widzowie dowiedzą się więcej o okolicznościach, w których powstały dane przedstawienia i do jakich wydarzeń nawiązują.

       20:20 Negocjator
       teatr TV

       6 września 1982 roku dochodzi do ataku na polską ambasadę w Bernie. Dominikanin Bocheński wciela się w negocjatora i pomaga służbom w opanowaniu członków Powstańczej Armii Krajowej.

       22:00 Wielkie mity historii: Hiroszima i kapitulacja Japonii (2/4)
       serial dokumentalny

       Twórcy serii analizują mity dotyczące historii XX wieku. Starają się spojrzeć na najistotniejsze wydarzenia z nowej perspektywy, ukazać je rzetelnie i umożliwić wyważoną interpretację.

       22:55
       I powiem: nie będąc - jestem. Krzysztof Kamil Baczyński
       film dokumentalny, Polska 2021

       23:55 Druga wojna światowa - nieznane historie (1/4)
       serial dokumentalny

       Historyk Dan Snow wyrusza w podróż po Europie, Ameryce Północnej i wyspach Atlantyku w poszukiwaniu pamiątek po II wojnie światowej.

       0:45
       Polska Kronika Filmowa: 1994 - wydanie 36
       cykl dokumentalny

       Cotygodniowa kronika filmowa nadawana od 1 grudnia 1944 do 28 grudnia 1994 roku poprzedzała seanse filmowe w kinach. W 1995 roku zaprzestano jej ukazywania. Sama kronika działał aż do 2012 roku.

       1:05
       Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii: TK-1 wraca do Modlina
       magazyn historyczny

       W programie prezentacja mało znanych, sensacyjnych i często kontrowersyjnych wydarzeń historycznych.

       1:40
       Sensacje XX wieku: Strażnicy skarbów
       program historyczny

       Pod koniec II wojny światowej Niemcy planowali wywieźć z Wrocławia skrzynie pełne złota. Cenny ładunek trafił w nieznane miejsce. Bogusław Wołoszański próbuje rozwikłać losów zaginionych sztabek.

       2:35
       Encyklopedia II wojny światowej: Żukow
       serial dokumentalny

       Program historyczny popularyzujący wiedzę o II wojnie światowej.

       3:10 Zakończenie programu
    • peace2u Re: Chyba religii,? 24.09.21, 16:47
     www.wirtualnemedia.pl/artykul/tvp-nauka-jak-odbierac-kiedy-start-oferta-opinie-robert-szaj-kto-to-jest
     Robert Szaj dyrektorem kanału TVP Nauka, start w 2022 roku Telewizja Polska planuje uruchomienie kanału TVP Nauka. Jego dyrektorem został Robert Szaj - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl.

     TVP Nauka ma rozpocząć nadawanie w 2022 roku, a roczny koszt przygotowania oferty programowej i jego dystrybucji ma wynosić ok. 40 mln złotych. - Pracujemy nad startem TVP Nauka i TVP Muzyka, ale w pierwszej kolejności nad TVP Nauka. Robert Szaj który kieruje pracami nad tym kanałem, jest popularyzatorem astronomii. Te kanały będą dostępne w telewizji naziemnej, dzięki planowanej kompresji sygnału po refarmingu Na naziemnej telewizji cyfrowej powstaną nowe możliwości nadawcze, będziemy dysponowali większą ilością slotów, poszerzymy bezpłatna ofertę - powiedział Jacek Kurski, prezes TVP w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl.

     Jak wynika z naszych informacji, trwają prace nad koncepcją nowego kanału, która jest cały czas ulepszana. - Pewne jej elementy zostały już przyjęte. Naszym celem jest dotarcie z przekazem popularnonaukowym i naukowym do szerokiego grona odbiorców, w szczególności do ludzi młodych, uczniów, studentów, ludzi ciekawych świata. Będziemy się zajmowali naukami ścisłymi, technicznymi, ekologią, przyrodą, medycyną czy problemami nauk ekonomicznych i społecznych, chcemy pokazać te treści w sposób możliwie atrakcyjny i mamy na to konkretne oryginalne pomysły. W każdej audycji będziemy przekazywali sporą dawkę wiedzy, ale w sposób przystępny dla widza. Nasza forma przekazu będzie na miarę TVP Nauka, przemyślana i skuteczna. Chcemy też współpracować z popularyzatorami nauki z różnych dziedzin, ale też z najlepszymi ekspertami w Polsce i na świecie - mówi w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl Robert Szaj, dyrektor kanału TVP Nauka.

     ak zaznacza, start w telewizji naziemnej przewidziany jest w 2022 roku. - Zgodnie z Kartą Powinności Telewizji Polskiej, wystartujemy w 2022 roku, przypuszczam, że będzie to druga połowa 2022 roku. Wcześniej chcielibyśmy jednak pokazać nasze treści za pośrednictwem dedykowanego portalu internetowego TVP Nauka. Te treści będą dostępne już w tym roku - zarówno w formie tekstów jak i krótkich wideo, odsyłając jednocześnie - kiedy już będzie gotowy kanał linearny lub zasoby VoD - do treści multimedialnych. Dystrybucję treści poprzez internet chcielibyśmy rozpocząć możliwie szybko - zaznacza. Na podobne rozwiązanie TVP zdecydowała się w przypadku kanału TVP Kultura i TVP Historia - oba nadawane są także online pod nazwą TVP Kultura 2 i TVP Historia 2. Robert Szaj pytany o przebieg prac podaje, że obecnie zespół jest w trakcie pozyskiwania treści, które mają znaleźć się w ofercie kanału w formie licencji, ale i przygotowywania własnych produkcji. - Trzeba pamiętać, ze prace nad TVP Nauka są jeszcze na początkowym etapie. Jesteśmy w trakcie pozyskiwania treści w oparciu o starannie wyselekcjonowane, najciekawsze licencje, przygotowujemy też koncepcje nowych formatów dla własnych produkcji. Budowa nowego kanału, o tak zobowiązującej treści i na oczekiwanym od TVP wysokim poziomie jakości przekazu, to poważne wyzwanie - podkreśla w rozmowie z nami.

     Robert Szaj dołączył do TVP jesienią ubiegłego roku, początkowo był pełnomocnikiem zarządu Telewizji Polskiej ds. uruchomienia TVP Nauka. Kieruje fundacją Nicoalus Copernicus w Truszczynach, zajmuje się popularyzowaniem wiedzy na temat Mikołaja Kopernika. Był także szefem sztabu wyborczego PiS w Elblągu, a od marca 2016 roku do maja 2017 roku zasiadał na stanowisku prezesa w spółce Energa Wytwarzanie. Z dokumentu przekazanego KRRiT przez TVP wynika, że publiczna telewizja ma w planach stworzenie także TVP Muzyka oraz TVP 4K. Wkrótce ma także ruszyć TVP World, który docelowo zastąpi PolandIN, działającą w internecie. Pod koniec ubiegłego roku ruszył TVP Dokument.

      • peace2u Re: Chyba religii,? 24.09.21, 16:55
       jakoś nie wyglądasz mi na osobę w pełni przebudzoną
       walka z wynaturzeniami systemu odbywa się na zupełnie innym poziomie
       co powiesz o Wielkim Resecie?
       • snajper55 Re: Chyba religii,? 24.09.21, 16:57
        peace2u napisał(a):

        > jakoś nie wyglądasz mi na osobę w pełni przebudzoną
        > walka z wynaturzeniami systemu odbywa się na zupełnie innym poziomie
        > co powiesz o Wielkim Resecie?

        Wielki Reset zaplanowały jaszczury do spółki z Gatsem. Ma im oddać w łapy całą władzę nad ludzkością. Jednym z ich narzędzi są czipy wszczepiane razem ze szczepionką przeciwko pandemii, która nie istnieje.

        S.
        • peace2u Re: Chyba religii,? 24.09.21, 17:14
         zgadnij skąd to pochodzi
         Wiecie doskonale, że dla stworzenia możności wyrażenia pragnień
         podobnych przez wszystkie narody niezbędne jest mącić we wszystkich
         krajach stosunki narodowe i rządy, aby przemęczyć ogół nieładem,
         nienawiścią, walką, a nawet męczeństwem, głodem, szczepieniem chorób,
         nędzą. Wówczas goje nie będą widzieli innego wyjścia, jak tylko oddanie się
         zupełne i ostateczne pod władzę naszą. Gdybyśmy dali narodom
         wytchnienie, wówczas nie wiadomo, czy kiedykolwiek nastąpiłaby chwila
         upragniona.
      • peace2u Re: Chyba religii,? 24.09.21, 17:18
       nie wolno się bać

       Gdy wszedł do łodzi, poszli za Nim Jego uczniowie. Nagle zerwała się gwałtowna burza na jeziorze, tak że fale zalewały łódź; On zaś spał. Wtedy przystąpili do Niego i obudzili Go, mówiąc: Panie, ratuj, giniemy! A On im rzekł: Czemu bojaźliwi jesteście, małej wiary? Potem wstał, rozkazał wichrom i jezioru i nastała głęboka cisza. A ludzie pytali zdumieni: Kimże On jest, że nawet wichry i jezioro są Mu posłuszne? (Mt 8, 23–27)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka