Dodaj do ulubionych

Jednym rozporządzeniem niejakiego Wąsika łamią

29.09.21, 16:41
Jednym rozporządzeniem niejakiego Wąsika łamią niemal wszystkie prawa, które Polska podpisała na arenie międzynarodowej. :(
Wstyd się przyznać do polskich korzeni.

Grupa migrantów, a wśród nich kobiety i dzieci, została odesłana na granicę z Białorusią. Zastosowano wobec nich "procedurę zgodnie z rozporządzeniem" - przekazała rzeczniczka podlaskiego oddziału Straży Granicznej.

tvn24.pl/polska/michalow-dzieci-migrantow-odeslane-na-granice-kleska-katastrofa-porazka-i-hanba-decydentow-5432689
To jest rażące łamanie praw dziecka, dopuszczanie do krzywdy i cierpienia dzieci w majestacie rozporządzenia - komentowała Mirosława Kątna, przewodnicząca Komitetu Ochrony Praw Dziecka.
Obserwuj wątek
    • pies.na.czarnych Re: Jednym rozporządzeniem niejakiego Wąsika łami 29.09.21, 18:03
      Mieszko Minkiewicz
      Wczoraj o 17:48 ·
      Nie chciałem poruszać tego tematu, ale się nie da.
      Wczoraj na granicy zmarł 16latek. Przed śmiercią wymiotował krwią. Godzinę jazdy autem od mojego domu. Zmarł z wychłodzenia, bo tu jest zimno. I będzie zimniej.
      Nie do końca wiadomo, kto się przyczynił do śmierci dziecka. Na granicy jest wprowadzony stan wyjątkowy, więc dziennikarze nie mogą tam pojechać i wykonywać swojej roboty. Wiadomo, że są trupy. Już sześć. Ale nie wiadomo co się dzieje. Usunięto media, więc jedyne co nam pozostało śledzić, to komunikaty rządu.
      A nasz rząd pokazał wczoraj na konferencji w powerpoincie, jak facet rucha krowę.
      Widzieliście na pewno. Stoi Błaszczak i Kamiński, a obok krowa jest ruchana.
      To się dzieje na granicy proszę państwa. Tacy ludzie właśnie chcą się dostać do naszej pięknej Polski. Terroryści i zoofile. I pedofile. Bo na wszystko mamy zdjęcia. Jest i pedofil, tutaj, proszę bardzo, cyk.
      Mamy zdjęcia z ich telefonów. Bo im zabraliśmy. I sprawdziliśmy czy tam nie ma jakichś podejrzanych rzeczy. No i nie uwierzycie! Faktycznie były! Zobaczcie jeszcze raz to z krową.
      Rząd kłamie.
      Tak samo, jak przedtem kłamał, że ludzie na granicy to sami rośli, silni mężczyźni. Stanowiący zagrożenie dla polskich kobiet i zwierząt gospodarczych.
      To skąd się tam wziął 16latek, o którym usłyszeliśmy dopiero, gdy umarł wymiotując krwią?
      Skąd się wzięła 52letnia pani Gul z Usnarza, o której usłyszeliśmy dopiero, gdy najpierw krwią sikała, a potem nie mogła już wstać i leżała czekając na śmierć na oczach piątki swoich dzieci? A potem w ogóle już o niej nie słyszeliśmy, bo wprowadzono stan wyjątkowy?
      Skąd się wzięło 6 ofiar śmiertelnych? Czemu ci silni mężczyźni padają jak muchy?
      Nie, nie, nie, patrzcie na to, typ rucha krowę.
      Pierwsze trzy osoby zmarły, przechodząc z Litwy do Polski. Z jednego kraju Unii do drugiego.
      Nie, nie, nie, patrzcie, krowa jest ruchana!!
      Mam znajomych na granicy. Dotarły do mnie strzępki informacji. Wiem na przykład, że aktywiści dostarczyli uchodźcom ciepłe buty. Rzecz w ich warunkach bezcenną. Te buty walały się drugiego dnia w lesie. Ludzie zniknęli. Co się stało – nie wiadomo.
      Innym razem okoliczni mieszkańcy dostarczyli koczującym w Usnarzu jedzenie i wodę. Straż graniczna nie pozwoliła go przekazać ze względu na integralność granicy. Jedzenie w pudełkach pozostawiono na skraju lasu. Następnego dnia pudełka były porozwalane.
      Mogliście też słyszeć, że aktywiści ściągnęli do Usnarza tłumacza, który nawiązał kontakt z koczującą tam grupą. Długo jednak nie pogadali. Pogranicznicy zagłuszyli ich rozmowę klaksonami.
      ALE PRZECIEŻ KROWA….!
      Nie wiem, jaka jest prawda. Nie wiem co się dokładnie dzieje na pograniczu, a po stronie białoruskiej to już w ogóle.
      Ale ta krowa pachnie bullshitem z daleka. Strasznie wygodne te nagłe dane z telefonów uchodźców i do tego pojawiają się w najbardziej potrzebnym momencie. No wyobraźcie sobie, że jesteście powiązanym z państwem islamskim zoofilem-pedofilem (logiczne, bo krowy żyją maksymalnie 20 lat). I szturmujecie nielegalnie, po kilkanaście razy, granicę Unii Europejskiej, bo chcecie rozsadzić od środka zachodnie społeczeństwo. I nie czyścicie sobie najpierw pamięci w telefonie.
      Ruchanie krowy to tanie zagranie, mające budzić emocje. Silne emocje. Na tyle silne, aby mogły przykryć nawet emocje związane ze śmiercią dziecka. I to działa. O krowie słyszeli już wszyscy. O 16latku nie. Nie wiadomo nawet, jak miał na imię. Wiadomo, że zmarł na Białorusi. Ale krótko przed śmiercią był w Polsce. Został cofnięty. Odstawiono z powrotem na granicę rzygające krwią dziecko, bo taka tam jest praktyka. Nie udziela się pomocy medycznej, ani żadnej innej. W grupie chłopca były też inne dzieci. Najmłodsze 18-miesięczne.
      To się nie mieści w głowie.
      Moja praca polega na żartowaniu i uśmiechaniu się. Przyznam, że mam z tym coraz większy problem. Wiedząc, że na granicy umierają dzieci, którym mój kraj odmówił pomocy. A odpowiedzią na ich śmierć jest obrzydzenie ich społeczeństwu.
      Proszę Was bardzo, nie dajcie się na to złapać. Krowa która dużo ryczy, mało mleka daje.
      Parę szybkich odpowiedzi na komentarze, które zaraz się pojawią:
      „Ale oni są tu nielegalnie, mamy ich od razu wpuszczać?” Poza wpuszczeniem są inne opcje. Można ich umieścić w ośrodku przejściowym i deportować. Można udzielać im pomocy humanitarnej. Można dopuścić do nich lekarzy i jedzenie. Można zrobić dosłownie cokolwiek poza wyrzuceniem ich z powrotem na Białoruś, kiedy już rzygają krwią.
      „Za wszystko odpowiedzialny jest Łukaszenka” Łukaszenka całą tą sytuację stworzył („Opercja Śluza”), ale nie jest już jedyną osobą za nią odpowiedzialną.
      „To nie jest komediowy kontent, którego tutaj szukam” Niestety rozumiem i nie mam nic na swoją obronę. Komedia to tragedia + czas. Tutaj nie ma czasu, więc i nie ma dystansu. Dlatego też ten wpis jest dużo bardziej na serio. Zachęcam do wsparcia Fundacja Ocalenie, która monitoruje sytuację na granicy.
            • boblebowsky Re: A propos dyskusji o imigrantach w USA 30.09.21, 11:52
              pies.na.czarnych napisała:

> Twoje nieprzemyślane wpisy nie zasługują na uwagę. Powiedz mi czy poprzednim li
              > nkiem chcesz zasugerować, że amerykański rząd wydał rozporządzenie na mocy, któ
              > rego strażnicy maja się zachowywać tak haniebnie jak to miało miejsce?
              >

Uchowaj boże.... Chciałem ci tylko przypomnieć jakie banialuki wypisywałeś na temat prawa imigracyjnego i zachowań straży granicznej w USA.
              • pies.na.czarnych Re: A propos dyskusji o imigrantach w USA 30.09.21, 12:11
                Co ma wspólnego bezprawne działanie strażników z amerykańskim prawem?
                Ci strażnicy i ich szefowie zostali już przykładnie ukarani. Reakcje amerykańskiego rzadu i władz tego Stanu są jednoznaczne. Następnym razem poczytaj więcej na dany temat zanim wkleisz link do artykułu, którego wydaje mi się nawet nie pofatygowałeś się przeczytać.
                • boblebowsky Re: A propos dyskusji o imigrantach w USA 30.09.21, 12:45
                  pies.na.czarnych napisała:

> Co ma wspólnego bezprawne działanie strażników z amerykańskim prawem?
                  > Ci strażnicy i ich szefowie zostali już przykładnie ukarani. Reakcje amerykańsk
                  > iego rzadu i władz tego Stanu są jednoznaczne. Następnym razem poczytaj więcej
                  > na dany temat zanim wkleisz link do artykułu, którego wydaje mi się nawet nie p
                  > ofatygowałeś się przeczytać.
                  >

Ale, że niby ja nie doczytałem? A może nie pamiętasz co pisałeś jednym z wątków? Że niby amerykanie nie deportują nielegalnych imigrantów tylko przyjmują się ich wnioski, itd...

Dziś po ludziach i koczowisku nie ma już śladu. Od 19 do 27 września amerykańskie służby wydaliły niemal 4 tysiące migrantów, wśród nich 2300 rodziców z dziećmi. Z USA na Haiti wykonano 37 lotów.
              • adria231 Re: A propos dyskusji o imigrantach w USA 30.09.21, 12:28
                Dziś kamiński będzie rozmawiał z panią komisarz UE o sytuacji na granicy.Jak znam tę pisią mafię mogę przewidzieć, że rozmowy zakończą się fiaskiem.
                Sytuacja na granicy sprzyja rządzącym z wielu powodów:
                _Pisim rosną słupki, bo ciemny lud oglądając kur..zję widzi, jak bronią Polski przed bandytami, gwałcicielami, i innymi złymi ludźmi.
                -Pisie służby mają teren i ofiary do nieludzkiego traktowania , oni z radością znęcają się , bo są bezkarni
                -Nikt tego nie widzi, bo ustanowiony tam stan wyjątkowej podłości nie dopuszcza żadnych obserwatorów
                A jeżeli jeszcze uda im się wyłudzić pomoc finansową od UE na "uszczelnianie granicy, to byłby już skandal nad skandalami..... Jedyny akceptowalny wynik tych rozmów, to umieszczenie na granicy niezależnych obserwatorów i służb, jakimi dysponuje UA. Bo to jest granica UE, czy to podoba się kaminskiemu, czy nie.
                Żadnych pieniędzy....
    • pies.na.czarnych Re: Jednym rozporządzeniem niejakiego Wąsika łami 30.09.21, 11:32
      Amnesty International pokazuje dowody. Afgańczycy z Usnarza byli po polskiej stronie, wypchnięto ich

Grupa Afgańczyków ubiegających się o status uchodźcy, który od prawie dwóch miesięcy koczują w Usnarzy Górnym, przebywali w Polsce i są na to dowody - informuje Amnesty International. Organizacja przeanalizowała nagrania i zdjęcia satelitarne, by ustalić, po której stronie granicy byli azylanci. Według Amnesty International do 18 sierpnia, a więc przez co najmniej tydzień, przebywali oni po polskiej stronie i zostali nielegalnie wypchnięci przez Straż Graniczną.
      https://bi.im-g.pl/im/66/59/1a/z27631206IH,Graficzna-rekonstrukcja-w-ramach-sledztwa-Amnesty-.jpg

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,27631196,amnesty-international-pokazuje-dowody-afganczycy-z-usnarza.html#s=BoxOpImg8

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka