Dodaj do ulubionych

Pisi dawać dowody. Ciepły Człowiek dla CNN

01.10.21, 14:34
Pisi dawać dowody. Ciepły Człowiek dla CNN.

Łukaszenka: czy ma pan dowód, że przepycham ludzi przez granicę?
Przywódca Białorusi został zapytany o zagrożenie na granicy Białorusi i Unii Europejskiej, o które jest oskarżany. - Rządy Polski, Litwy i inne mówią, że zachęca pan migrantów z różnych części świata, żeby przyjeżdżali na Białoruś, a następnie próbuje pan przepchnąć ich przez granicę - mówił dziennikarz CNN.
- Czy ma pan jakikolwiek dowód, że przepycham tych ludzi przez polską granicę? Nie, nie ma pan i nie może go mieć - odpowiedział Łukaszenka.
W innym fragmencie opublikowanym przez Puł Pierwogo Łukaszenka zaprzeczył podanym przez polski rząd informacjom o podawaniu migrantom na granicy narkotyków.
- To szaleństwo. Wszystko, co mówi ten wasz polski rząd, to szaleństwo. Mówi pan, że dajemy ludziom narkotyki, proszę o fakty. Jeśli przedstawi pan fakty, poniosę odpowiedzialność - mówił Łukaszenka. Jego zdaniem Białoruś jest, w odróżnieniu od Polski, gotowa do zbadania, co dzieje się na granicy. - My nie wprowadziliśmy stanu wyjątkowego jak Polacy, jesteśmy gotowi. Puszczamy tam dziennikarzy – mówił.


tvn24.pl/swiat/alaksandr-lukaszenka-w-cnn-to-co-mowi-polski-rzad-to-szalenstwo-5435018
Wiarygodność Mariusza Ułaskawionego i jego SB spadła poniżej zera. Przyłączam się do prośby Łukaszenka. DOWODY NA STÓŁ..
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka