Dodaj do ulubionych

Zaczynają podkulać ogon

04.10.21, 17:25
Zaczynają podkulać ogon. Niestety znowu rozprzestrzeniają fałszywe informacje. Mam nadzieję, ze w środę podczas debaty w Parlamencie Europejskim zostaną rozliczeni ze swoich przestępstw i łgarstw co będzie miało wyraz w rezolucji PE.

Informację o wizycie szefa Frontexu na granicy przekazał też minister Mariusz Ułaskawiony na Twitterze. "W ramach codziennej i stałej współpracy z Frontexem, Szef Agencji Fabrice Leggeri i wiceminister (spraw wewnętrznych i administracji - red.) Bartosz Grodecki wizytowali dziś granicę polsko-białoruską" - napisał szef MSWiA.
tvn24.pl/polska/migranci-na-granicy-polsko-bialoruskiej-szef-frontexu-wizytowal-granice-z-bialorusia-5439101
Obserwuj wątek
  • pies.na.czarnych Re: Zaczynają podkulać ogon 04.10.21, 17:32
   Łgarstwo łgarstwo pogania.

   Szef MSWiA spotkał się 30 września z unijną komisarz do spraw wewnętrznych Ylvą Johansson. Tematem rozmów była sytuacja na granicy polsko-białoruskiej. Po tych rozmowach Johansson była pytana przez korespondenta TVN24 w Brukseli Macieja Sokołowskiego o możliwy udział Frontexu w opanowywaniu sytuacji na granicy. - To polski rząd musi zdecydować, czy chce zaprosić Frontex na granicę - przekazała. - Ale zgodziliśmy się dziś, że w przyszłym tygodniu służby Komisji przyjadą do Polski i będą współpracować z polskimi władzami, by zapewnić bliższy dialog – dodała.
   Resort spraw wewnętrznych i administracji wydał natomiast po spotkaniu komunikat, w którym podał, że Kamiński poinformował między innymi, iż Polska od początku kryzysu aktywnie współpracuje z Agencją Frontex poprzez bieżącą wymianę informacji i zasilanie Agencji danymi na temat sytuacji na polskim odcinku granicy zewnętrznej.
   • buldog2 Re: Zaczynają podkulać ogon 05.10.21, 08:21
    PIS kłamie od zawsze i na zawsze. Teraz i zawsze!, można tak podsumować.
    Mnie interesuje, kiedy jego elektorat zechce zwrócić na to uwagę. Znaczy kiedy ceny w sklepie, rachunki za prąd, gaz i resztę wybudzą go z narkozy TVPIS, czystej czy jeszcze czegoś podobnego. Kiedy na stacjach benzynowych zabraknie dla dochtora Borygo.
   • rzewuski1 Re: Zaczynają podkulać ogon 05.10.21, 11:47
    pies.na.czarnych napisała:

    > Polski rząd do tej pory nie zwrócił się z prośbą o zaangażowanie funkcjonari
    > uszy agencji Frontex na granicy polsko-białoruskiej. Frontex, czyli Europejska
    > Agencja Straży Granicznej i Przybrzeżnej.


    Po to jesteśmy w UE by z takiej pomocy korzystać ale pisowcy wolą spod stołu tylko szczekać na UE zamiast brylować na salonach brukselskich, nawiązywać kontakty i umieszczać tam Polaków.
    >
  • pies.na.czarnych Re: Zaczynają podkulać ogon 05.10.21, 11:38
   Każdy byłby pod wrażeniem widząc wasze bezprawne działania.
   wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,27650094,granica-polsko-bialoruska-maciej-wasik-szef-fronteksu-byl.html#do_w=46&do_v=142&do_st=RS&do_sid=288&do_t=16&do_g=5&do_s=A&do_a=288&s=BoxNewsImg1

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka