Dodaj do ulubionych

Ta niepewność mnie wykończy

07.10.21, 07:25
Kamil Bortniczuk zostanie nowym ministrem sportu?
A tewraz głos dał Fogiel, Rzeczywiście, Kamil Bortniczuk nie ukrywał swojego zainteresowania wzięciem odpowiedzialności za ten akurat dział administracji , słuchaj Fogiel, ja również nie ukrywałem i nie ukrywam swojego zainteresowania wzięciem odpowiedzialności waszą zajumaną kasą, dajcie ją mi , będę miał ją pod swoją szczególną pieczą, a co do Bortniczuka, to kogo obchodzi jakaś zdradziecka morda, i to czy toto będzie ministrem od wuefu, dla mnie to jest szumowina, czyli nadaje się do tej bandy zwanej rządem.

wiadomosci.radiozet.pl/Polska/Polityka/Kamil-Bortniczuk-zostanie-ministrem-sportu-Rekonstrukcja-rzadu-PiS
Obserwuj wątek
  • ktos_z_kosmosu Re: Ta niepewność mnie wykończy 07.10.21, 09:13
   Rozumiem twój gniew, ale pod warunkiem, że głosowałeś na PiS, a oni cię zawiedli.
   Chyba z powodu czerstwego chleba kupionego w spożywczaku, wpisu w książce skarg i zażaleń nie będziesz dokonywał w sklepie z AGD. Ostry wpis zamieścisz w spożywczaku w którym chleb kupowałeś. Czy tak?
   Albo gdy w twojej firmie ochroniarze się pochlają i pośpią, a złodzieje firmę ci obrobią, to tych ochroniarzy będziesz głaskał po główkach, czy wypierdzielisz ich na zbity ryj?
   Zatem w kwestii polskich realiów radzę swoje główne pretensje przekierować ku tym, którzy ci nabroili, a dziś, nie rozliczani, dobrze się mają i jak bujali w obłokach, tak nadal bujają.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka