Dodaj do ulubionych

Julka ma nowe zlecenie, tym razem na TVN

26.10.21, 13:56
W przerwie między upichceniem ulubionych zrazików wodzusia i pomidorowej posłuszna jak pluszowy piesek Julcia ogarnie w końcu problem z tą cholerną telewizją. Do tej pory nikt nie odważył się wziąć na siebie tej odpowiedzialności i załatwić tej sprawy więc przyszedł kolej na nią. Nie takie rzeczy w końcu robiła.

[i]Uchwała Krajowej Rady zobowiązywała przewodniczącego KRRiT do wezwania wszystkich podmiotów do dostosowania swojej struktury właścicielskiej do obowiązujących przepisów i szef Rady z takim wyzwaniem już wystąpił. Ale na tym nie koniec. Według portalu Wirtualnemedia.pl szykowane jest nowe pismo Witolda Kołodziejskiego, będące konsekwencją tej uchwały.
Wniosek do Trybunału Konstytucyjnego miałby być nową forma nacisku na prezydenta Andrzeja Dudę, gdy tzw. ustawa Lex TVN opuści sejmową zamrażarkę i zostanie przegłosowana. Nie jest tajemnicą, że Duda raczej nie ma ochoty tej ustawy podpisywać.
Sytuacja będzie jednak zupełnie inna, jeśli prawem dotyczącym TVN zajmie się Trybunał Julii Przyłębskiej. [b]Jeśli Trybunał Konstytucyjny uchyli artykuł 35 ustawy o radiofonii i telewizji, to zapanuje chaos. Działalność stacji telewizyjnych z obcym kapitałem stanie pod znakiem zapytania, a to może skłonić prezydenta do zaakceptowania Lex TVN w obecnej formie lub jego akceptacji dla nieco bardziej umiarkowanej wersji projektu – diagnozuje portal Wirtualnemedia.pl.
[/b]
[/i]
Obserwuj wątek
  • klan_fan Re: Julka ma nowe zlecenie, tym razem na TVN 26.10.21, 14:11
   Duda zarządzi powszechną mobilizację i będzie pozamiatane. Tzn. Duda podpisze.
   • x2468 Re: Julka ma nowe zlecenie, tym razem na TVN 26.10.21, 19:07
    Duda podpisze a później może trafić do mamra. Włoski minister spraw wewnętrznych Matteo Salvini który podpisał zarządzenie w wyniku którego przez trzy tygodnie 147 emigrantów pozostawało na morzu właśnie stanął przed sadem na Sycyli za blokowanie lodzi z emigrantami. Grozi mu 15 lat odsiadki.
    Tekst linku
    • klan_fan Re: Julka ma nowe zlecenie, tym razem na TVN 27.10.21, 10:03
     Dokonam pewnego skrótu Twojej wypowiedzi. Otóż: "Włoski minister...stanął przed sądem. Grozi mu 15 lat odsiadki". To wyczerpuje dla mnie temat. Raczej "z ziemi włoskiej do Polski" standardy nie będą przeniesione.
  • 99venus Re: Julka ma nowe zlecenie, tym razem na TVN 26.10.21, 15:16
   Bo ma być po bożemu:
   jeden naród,
   jeden wuc,
   jedna tv!
  • stasi1 Re: Julka ma nowe zlecenie, tym razem na TVN 28.10.21, 09:35
   Ale już od 2007 roku wszystkie wybory Tusk wygrał z kaczorem. To podobno Jarek ma pretensje do Polski że nie poznała się na wielkość Lecha. Nawet jego pomnik policja musi pilnować

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka