Dodaj do ulubionych

'jesteśmy gnojami, nienawidzimy ludzi ale zarodki

02.11.21, 17:05
'jesteśmy gnojami, nienawidzimy ludzi ale zarodki kochamy ponad wszystko, chyba że się urodzą wtedy je bał je pies.'
To my jesteśmy teraz przy waaadzy!
Obserwuj wątek
  • takabylawolaboska Re: 'jesteśmy gnojami, nienawidzimy ludzi ale zar 04.11.21, 21:54


   lukipuki
   4 listopada 2021
   16:31

   To że lekarze nie ratowali życia młodej kobiety to oddzielny temat i też warto tym się zainteresować – dlaczego?
   Ale to, co Kaja Godek wygaduje to woła o pomstę i czas zainteresować się tą kobietą – dlaczego to czyni? Moim zdaniem to psychopatka lub socjopatka, „wyhodowana” przez przez chorych ludzi z nienawiści do człowieka, którym jest cały instytucjonalny krk.

   polityka.pl/blogi
   • adria231 Re: 'jesteśmy gnojami, nienawidzimy ludzi ale zar 05.11.21, 11:15
    Ale jest nadzieja. Jest szansa, by ten zbrodniczy rząd postawić za zbrodnie przeciwko ludności ( polskiej i za tych na granicy też) przed Międzynarodowym Trybunałem Karnym....
    Giertych i kilku innych prawników zajęło się się ziobrem i swięczkowskim, na resztę przyjdzie czas......
    Przyjdzie też czass na listy gończe.....
  • takabylawolaboska Re: 'jesteśmy gnojami, nienawidzimy ludzi ale zar 05.11.21, 12:54

   Putinowskie pachołki już dawno sieM zwąchali i działają razem i w porozumieniu .
   Kilka lat temu nawet kopia Czarnej Madonny wędrowała od Władywostoku do Madrytu , taka wspolna inicjatywa polskiego Episkopatu oraz Putina i Cerkwi
   Putin i KGB wzięli ich pod włos Czarną Madonnę częstochowską i tą peregrynacją. Ta lafirynda z grzywką i Ordo Putin to tylko mała część tej bardzo grożnej dla Polski układanki katolicko-cerkiewnej i siania zamętu w Polsce


   ===========================================


   "Rz" 17.08.2012 , tytuł artykułu : "To jest sojusz w obronie wartości"


   Ewa K Czaczkowska, Piotr Kościński, Tatiana Serwetnyk

   " Ci, którzy się obawiali, że ponad głowami narodów, bez obiektywnej oceny wspólnej przeszłości Cyryl I i abp Józef Michalik ogłoszą przebaczenie i zapomnienie mogą czuć się spokojni. Nic takiego się nie stało.
   Reklama

   Wspólne przesłanie do narodów Polski i Rosji - treść

   „Wspólne przesłanie do narodów Polski i Rosji" podpisane i ogłoszone w piątek na Zamku Królewskim w Warszawie jest apelem o pojednanie. Ale jest przede wszystkim apelem o budowanie życia obu narodów i państw opartego na wartościach chrześcijańskich, o prawo do obecności Boga i religii wżyciu publicznym.
   Zobaczymy owoc tej współpracy

   Podpisanie wspólnego dokumentu było najważniejszym punktem rozpoczętej w czwartek czterodniowej wizyty patriarchy Moskwy i Wszechrusi w Polsce. Punktualnie o godz. 12 w Sali Balowej Zamku Królewskiego pojawił się Cyryl Iwitany przez abp. Józefa Michalika, przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski.
   Reklama

   W obecności przedstawicieli obu Kościołów, a także duchownych prawosławnego Kościoła w Polsce, przedstawicieli rządu, parlamentu, Kancelarii Prezydenta, świata kultury i mediów obaj duchowni podpisali przesłanie.

   - Wierzymy, że braterski dialog między Polakami i Rosjanami jest wspierany przez Jezusa Chrystusa i dlatego zobaczymy owoce tej współpracy - powiedział Cyryl I tuż po podpisaniu przesłania.

   Podkreślał, że dzisiaj stosunki między państwami buduje się wyłącznie w oparciu o interesy ekonomiczne, a zapomina się o moralnym aspekcie wzajemnych relacji.

   Z kolei abp Michalik podkreślił, że to spotkanie i wspólne przesłanie zrodziły się z posłuszeństwa Ewangelii i poczucia odpowiedzialności za jej głoszenie...."

   .............................................................................................................................................................................................

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka