Dodaj do ulubionych

Poseł Joński demaskuje psełdodziennikarza TVP

29.11.21, 09:53
wydarzenia.interia.pl/kraj/news-awantura-w-studiu-tvp-info-dariusz-jonski-opuscil-program,nId,5673742
A Qrwizja zwana dla jaj TVP INFO usiłuje o ukryć.
Jak to przeczytałem, to byłem ciekawy czy ta Goebbelsówka to wytnie z powtórki tego programu i postanowiłem nagrać powtórkę nadawaną w dniu następnym o godz 01.06, nagrałem , dziś odtwarzam i co, program ten nie został powtórzony, Qtwizja myśłi, że to ukryje.
A co do tego Kłaczka, to powinni go zatrudnić jako rzecznika PiS, bo jest lepszy od samego mistrza Goebbelsa, a takie stare PiSie wygi jak, Rachuń, Klarenbuch, czy Ziemkiewiwicz nie dorastają mu do pięt!
Obserwuj wątek
    • no-popis Re: Poseł Joński demaskuje psełdodziennikarza TVP 29.11.21, 10:55
      mienkiszon napisał:

> wydarzenia.interia.pl/kraj/news-awantura-w-studiu-tvp-info-dariusz-jonski-opuscil-program,nId,5673742
      > A Qrwizja zwana dla jaj TVP INFO usiłuje o ukryć.
      > Jak to przeczytałem, to byłem ciekawy czy ta Goebbelsówka to wytnie z powtórki
      > tego programu i postanowiłem nagrać powtórkę nadawaną w dniu następnym o godz 0
      > 1.06, nagrałem , dziś odtwarzam i co, program ten nie został powtórzony, Qtwizj
      > a myśłi, że to ukryje.
      > A co do tego Kłaczka, to powinni go zatrudnić jako rzecznika PiS, bo jest lepsz
      > y od samego mistrza Goebbelsa, a takie stare PiSie wygi jak, Rachuń, Klarenbuc
      > h, czy Ziemkiewiwicz nie dorastają mu do pięt!
      POseł Joński, specjalista od basenów w Łodzi, specjalista od wszystkiego, zachowywał się w tym programie jak przygłup, wszystkim przerywał , mówił co chce w ten sposób, że nie było to związane z żadnym pytaniem, przekrzykiwał innych dyskutantów, którzy w danym momencie mieli głos ... powinien być usunięty ale widząc , że się skompromitował jedyne wyjście był odstawić szopkę.
      Efekt to kolejne kilka ułamków procentowych w dół w sondażach a Ty Zapijaczony traktujesz to jak sukces :)
      Dla każdego normalnego telewidza zachowywał się jak błazen czyli jak zwykle.
      • mienkiszon Jeśli tak to dlaczego nagrałem pierdoly 29.11.21, 11:14
        no-popis
        > POseł Joński, specjalista od basenów w Łodzi, specjalista od wszystkiego, zacho
        > wywał się w tym programie jak przygłup, wszystkim przerywał , mówił co chce w t
        > en sposób, że nie było to związane z żadnym pytaniem, przekrzykiwał innych dysk
        > utantów, którzy w danym momencie mieli głos ... powinien być usunięty ale widzą
        > c , że się skompromitował jedyne wyjście był odstawić szopkę.
        > Efekt to kolejne kilka ułamków procentowych w dół w sondażach a Ty Zapijaczony
        > traktujesz to jak sukces :)
        > Dla każdego normalnego telewidza zachowywał się jak błazen czyli jak zwykle.
        • no-popis Re: Jeśli tak to dlaczego nagrałem pierdoly 29.11.21, 11:20
          mienkiszon napisał:

> no-popis
          > > POseł Joński, specjalista od basenów w Łodzi, specjalista od wszystkiego,
          > zacho
          > > wywał się w tym programie jak przygłup, wszystkim przerywał , mówił co ch
          > ce w t
          > > en sposób, że nie było to związane z żadnym pytaniem, przekrzykiwał innyc
          > h dysk
          > > utantów, którzy w danym momencie mieli głos ... powinien być usunięty ale
          > widzą
          > > c , że się skompromitował jedyne wyjście był odstawić szopkę.
          > > Efekt to kolejne kilka ułamków procentowych w dół w sondażach a Ty Zapija
          > czony
          > > traktujesz to jak sukces :)
          > > Dla każdego normalnego telewidza zachowywał się jak błazen czyli jak zwyk
          > le.
          Porozmawiajmy jak wytrzeźwiejesz bo nie wierzę abyś na trzeźwo pisał takie teksty jak ten powyżej.
          • mienkiszon O jedenastej rano? 29.11.21, 11:28
            no-popis napisała:

>
            > Porozmawiajmy jak wytrzeźwiejesz bo nie wierzę abyś na trzeźwo pisał takie teks
            > ty jak ten powyżej.

jaja sobie robisz, czy sądzisz innych swoją miarą?
            • no-popis Re: O jedenastej rano? 29.11.21, 14:03
              mienkiszon napisał:

> no-popis napisała:
              >
              > >
              > > Porozmawiajmy jak wytrzeźwiejesz bo nie wierzę abyś na trzeźwo pisał taki
              > e teks
              > > ty jak ten powyżej.
              >
              > jaja sobie robisz, czy sądzisz innych swoją miarą?
              Moją symetrystyczną miarą :)
      • 141288bs Re: Poseł Joński demaskuje psełdodziennikarza TVP 29.11.21, 16:40
        [b][no-popis/b], kto jak kto, ale ty powinieneś wiedzieć jak się mają komsomolcy, a Joński wyrastał na idei komsomolskiej, wcześniej był w SLD i oddelegowano go stamtąd do PO, by od wewnątrz rozwalać tuskowych...no to leci błaznem z aplauzem szczerby ... i ty o tym nic nie wiesz, że on nie zauważył, iż komsomoł upadł wraz z ZSRR?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka