Dodaj do ulubionych

Rozkaz wykonany,prezydent podpisał.

30.11.21, 20:10
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,27861985,andrzej-duda-podpisal-ustawe-o-ochronie-granicy-w-ekspresowym.html#s=BoxOpImg1 //
Obserwuj wątek
   • stefan4 Re: Rozkaz wykonany,prezydent podpisał. 30.11.21, 23:42
    szwampuch58:
    > cusik knuje kurdupel....i to nie jest bylo co

    Nie jest. Kiedy już nawet gapa-Glapa mówi o wysiłku finansowym na rzecz wojska, to znaczy, że sytuacja jest poważna. Dał nam przykład Jaruzelski, jak zwyciężać mamy!

    To się odbywa inaczej niż w 1981: nie jednym ciosem z zaskoczenia, tylko stopniowym wprowadzaniem coraz to nowych ograniczeń wolności. Zachowywane są pozory legalności, chociaż i te pozory są stopniowo coraz słabsze. To nie będzie tak, że 13 grudnia obudzimy się do całkiem innej rzeczywistości. Ta nowa rzeczywistość będzie nadchodzić stopniowo, a odczują ją silniej dopiero następne pokolenia. Jaruzelski uderzył w Polskę — i starczyło mu siły na 7 lat; a caryca Katarzyna i kilku innych Romanowów rozmiękczali i rozkładali Polskę — i skuteczność okazała się co najmniej 15-krotnie wyższa. Wydaje się, że Putin zna historię.

    Skoro Partia i Rząd tak bardzo nie przejmują się ani inflacją ani epidemią, to znaczy, że czerpią siły z innego źródła niż polskie społeczeństwo. Istotnie, Zachód może nie chcieć pożyczać pieniędzy na ratowanie naszej gospodarki w sytuacji, gdy nie ma szans na ich zwrot. Ale Rosja pożyczy w każdej sytuacji, tylko postawi warunki polityczne... które nasze władze zapewne już zaakceptowały.

    W każdym razie proszę zapomnieć o wyborach, które w roku 2023 odmienią los Polski. Albo nie będzie ich wcale, albo odbędą się pod taką patriotyczną opieką mundurową, jakiej obecnie doświadczają cudzoziemcy na granicy białoruskiej.

    - Stefan
  • pies.na.czarnych Re: Rozkaz wykonany,prezydent podpisał. 30.11.21, 23:20
   Coraz ciekawiej się robi. Dumne PiS-ie mundurowe służby będą mogły używać broń chemiczną.:(
   tvn24.pl/polska/nowelizacja-ustawy-o-ochronie-granicy-opublikowana-w-dzienniku-ustaw-takze-trzy-rozporzadzenia-szefa-mswia-jedno-o-czasowym-zakazie-przebywania-w-przy-granicy-5508824

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka