Dodaj do ulubionych

Mamy kolejną wojnę hybrydową, ale tym razem

03.12.21, 09:30
w obozie władzy!
Tak twierdzi pan Giżyński, czwarty muszkieter z oszukańczych podróży do Madrytu samolotami, które ci muszkieterowie pod wodzą Hofmana rozliczali jako podróże samochodami i doili kasę z sejmu. Temu się udało, bo nie brał udziału w feralnej podróży, kiedy to żona Hofmana się uchlała i narozrabiała, a upiekło mu się bo miał farta, że w tym czasie był chory i nie mógł polecieć.
Teraz ten cwaniaczek już jako profesor się wymandrza i głupoty wygaduje, że to niby nie ruskie, a nasze służby upublicznmiały głupie maile domorosłego sapera, który w młodości miał składnicę niewypałów w piwnicy mieszkalnego wieżowca w którym to mieszkał z mamusią i pewnie tatusiem. Jemu też pewnie się udało, bo miał szczęście, że to nie pierdykło, bo teraz by nie został ministrem, który nie potrafi korzystać z zabezpieczonej skrzynki tylko sprawy wagi państwowej i wali otwartym tekstem na łatwej do złamania poczcie WIrtualnej Polski.

Tacy to ludzie nami teraz rządzą niestety, a wyniki ich rządzenia widać w liczbie zgonów Polaków które są kilkakrotnie większe licząc na tysiąc mieszkańców niż w innych bardziej cywilizowanych krajach.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka