Dodaj do ulubionych

aborcja i głupota opozycji

03.12.21, 20:17
Sejm odrzucił głosami PiS paranoiczny projekt oszalałej aktywistki.
Następnego dnia Sejm otworzył drogę do powołania przez oszołomów Instytutu rodziny i demografii,koszt 30 mln zł.Instytut w posagu dostanie rejestr ciaży.Doszło do tego,że 2 poslanki(PSL,PO)olały głosowanie a kilku innych posłów opozycji było nieobecnych.W rezultacie instytut będzie robił to wszystko co było w projekcie Godek,na jego czele będzie stał Wróblewski-niedoszły RPO z uprawanieniami prokuratora???????????!!!!!!!!!!!!!!!!!.
Wroblewski - skrajny fundamentalista parafialny i miłośnik ciemnoty.
PiS nie dość,że zyskał punkty za postawienie się Godek to w dodatku nastepnego dnia załatwił sprawę.
Posłanki opozycji dzisiaj rozdzierają szaty a problem jest pozmiatany.
Ja uważam,że nie mamy opozycji,mamy gromadę posłów wdających się czasami w infantylne pyskówki,opozycja nie ma programu ani żadnych propozycji dla wyborcow,siedzi w sejmie zadowolona,że to nie oni będą odpowiadali za ten cały bajezel ale w tym się mylą.To opozycja ponsi odpowiedzialność za przegrane wybory w 2015 roku i WSZYSTKIE następne.6 lat minęło i niczego się nie nauczyli i niczego nie zrozumieli.
Do diabła z nimi.

_ _ _ _ _
Będziemy dążyli do tego, by nawet przypadki ciąż bardzo trudnych, kiedy dziecko jest skazane na śmierć, mocno zdeformowane, kończyły się jednak porodem, by to dziecko mogło być ochrzczone, pochowane, miało imię
Popieram polskie kobiety!
Nie dajcie się okupantom i ciemnocie.
Obserwuj wątek
    • ta Re: aborcja i głupota opozycji 04.12.21, 00:15
      Rozumiem i podzielam twoje rozgoryczenie.
      Mam wrażenie, że nie będzie odważnych do przejęcia tego upadłego po rządach PIS państwa.
      Już teraz na samą myśl ręce się posłom trzęsą i palce z urządzeń do głosowania się obsuwają.

• a.jej.rkoniak Re: aborcja i głupota opozycji 04.12.21, 00:34
      1 - "opozycja" z nazwy tylko
      2 - tylko szaleniec by się teraz rwał do władzy i próbował reperować zdeprawowany kraj
      3 - poprawi się, gdy kraj osiądzie poniżej mułu (na twardym)
      tym 460+100 jest bardzo dobrze i wygodnie
    • j-k głupoty opozycji cd... 04.12.21, 19:06

> Ja uważam,że nie mamy opozycji,mamy gromadę posłów wdających się czasami w infa
      > ntylne pyskówki,opozycja nie ma programu ani żadnych propozycji dla wyborcow,

To akurat uwazam od dawna i pisze o tym na tym foro od lat

- Potem smiejac sie za rzucane we mnie obelgi, ze rzekomo jestem PiSiorem.

PiS - to taka sama zbieranina - jak i PO i doszedl do wladzy tylko dzieki bledom i zaniechaniom Tuska.
        • 99venus Re: aborcja i głupota opozycji 04.12.21, 20:40
          Geniusz kaczyńskiego polega na całkowitym oderwaniu umysłu od rzeczywistości.On zyje w świecie urojonym bez pojecia o realiach życia większości społeczeństwa.
          A tymczasem na listę osiagnięć polskiego szpitalnictwa po Pszczynie wpisał się szpital UNIWERSYTECKI w Białymstoku odmawiajacy aborcji kobiecie w ciąży z zarodkiem pozbawionym czaszki.Kiedyś uniwersytety były swiątyniami mądrości,dzisiaj agencjami Ordo Iuris.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka