Dodaj do ulubionych

Czy my ciągle musimy się za nich wstydzić?

07.04.22, 13:32
Albo za euro posłów pokroju Jakiego, Kempy czy Szydło, albo ministrów i ich homofobiczne wypowiedzi. Najbardziej jednak wstyd za najważniejsze osoby w państwie, gdzie wyścig jest na najwyższym poziomie. Rezydent z Krakowskiego ma chwilę przerwy więc popajacować postanowił premier.

W poniedziałek szef polskiego rządu powiedział, że rozmowy Emmanuela Marcrona z Władimirem Putinem w sprawie Ukrainy nie przynoszą żadnych efektów, i że nie powinno się negocjować ze zbrodniarzami, porównując Putina do Hitlera, Stalina i Pol Pota. - Panie prezydencie Macron, ile razy negocjował pan z Putinem? Co pan osiągnął? Czy powstrzymał pan którekolwiek z tych działań? - pytał Morawiecki.

Po uszach oberwał szybko za ten żenujący wyskok, ale wstyd pozostanie dla nas na długo.

Prezydent Francji został zapytany o swoją reakcję na wypowiedź premiera Mateusza Morawieckiego podczas wywiadu z dziennikarzami stacji TF1. - Słowa te są zarówno całkowicie bezpodstawne i skandaliczne - odparł Emmanuel Macron. Zarzucił polskiemu premierowi ingerowanie we francuską kampanię prezydencką. - Polski premier jest wspierany przez skrajnie prawicową partię. Wielokrotnie spotykał się z Marine Le Pen, popiera ją, i myśli, że komentowanie tych wypowiedzi mi zaszkodzi - zaznaczył Macron.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka